FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2573 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
alergia na księżniczki 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "alergia na księżniczki"   

menelek
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 01:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Moje pytanie jest takie - jak to wg Was jest - dlaczego są na tym świecie faceci, którzy kochają granie księżniczki przez panne, naskakują, zabiegają, biegają z kwiatami, liścikami, dzwonią itd i ich samych jeszcze to podnieca? Gdzie tu jakaś męskość? Obserwuje to z boku i szczerze powiedziawszy mnie to śmieszy. Sam mam bowiem alergie na wszelkie księżniczkowe zachowania typu gierki co zrobi gdy ja ..., przeczekam go niech pęknie, jestem wyjątkowa i należy mi się za to, że jestem taka fajna i inne tego typu akcje a ewidentnie jest wielu facetów których to jeszcze motywuje do działania, a potem płaczą.
Dlaczego rozkminiam? Bo spotykam się z typem księżniczki (och ah i wogoóle, jestem za***ista i należy skakać wokoło) i szczerze po nieco ponad miesiącu spotkań mam już jej tak dość, że postanowiłem zerwać kontakt z dnia na dzień i dać sobie spokój, bo takie coś było by tylko toksyczne na przyszłość. A mam też kumpla - który również spotyka się z księżniczką - a wydaje mu sie to wspaniałe, jaka to ona nie jest perła co to jej nie trzeba itd. i uważa, że wszystko co robi to super sprawa i tak się powinno zdobywać "damy" no to ja wysiadam

wera9
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 01:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem dlaczego, chyba moja intuicja nie zawodzi. Spoglądając w "przegląd tygodnia" spodziewałam się właśnie tematu o "księżniczkach"

są rożne rodzaje kobiet, a księżniczka ksiezniczce nie równa
tak jak narcyz narcyzowi itd. itp...juz te określenia stały się nudne i zużyte

w pewnym momencie przestałam się wogole zastanawiać nad cechami charakteru które wymieniłeś. Jedyne wyjście w drodze do pozbycia się alergii, to porostu JE IGNOROWAĆ..

Daer
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 02:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jedni lubią kobiety z małymi cyckami, inni z dużymi, a innym to zwisa. Jedni lubią kobiety, inni lubią facetów. Jedni lubią księżniczki, inni wolą kvrwy klubowe, a jeszcze inni wolą jeszcze inne.

Różnorodność jest naturalna. Dla Ciebie to tylko korzyść, im mniej osób celuje w Twój target tym mniejsza konkurencja

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

cwiczymy_
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 04:32      [zgłoszenie naruszenia]

Kazdy jest inny.
Ja np mam tak , ze w prawie w ogole nie podniecaja mnie te dziewczyny co caly czas na******laja o byle *******ach. Ja lubie miec dominacje nad laska.Czyli ja prowadze wiekszosc calej zabawy. Ale nie zadna ksiezniczka , tylko taka ktora wie czego chce. I nie bawie sie w zadne romatyczne bukieciiki bez okazji. Nie lubie tez takich za bardzo energicznych , moi kumple sie za nimi slinia a ja je zwyczajnie olewam. Mnie podniecaja te takie spokojniejsze , ktore trzymaja ta energie w sobie. Ktore z czasem powoli sie beda otwierac. Takie krecenie dupami klubowych lasek mnie malo kiedy rusza. Ale ksiezniczek nie lubie . Jak laska nie jest zdecydowana czy dobrze robi to mam ja w dupie. Musi byc pewna swoich czynow. Jest milosc albo jej nie ma, a nie ze poczekajmy troche to moze przyjdzie.

Zmieniony przez - cwiczymy_ w dniu 2011-06-09 04:40:35

Modl sie kutasie , gdy nas spotkasz na trasie.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

Menelek- jak pisze Daer są różni faceci i różne kobiety
Jeden lubi to a drugi co innego.
Sama znam parę która właśnie tak działa. To ona o wszystkim decyduje, wszystko zawsze po jej myśli. On nawet nie może mówić tego co chce bo ona go ucisza. A on potulnie się na to godzi.
Ubiera co ona chce, biega z kwiatami i w przenośni leży u jej stóp.
I im to pasuje są razem do ładnych paru lat i wyglądają na szczęśliwych.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 08:34      [zgłoszenie naruszenia]

lubienie lubieniem
koledzy bedą starsi i będą mieć więcej na głowie
to nie będzie chciało im sie latać za księżniczkami
wtedy to księżniczki, widząc pierwsze zmarszczki
będą latały za facetami

Ekspert -

Yarekbboy
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

menelek też tego nie rozumiem z mojego punktu widzenia. Natomiast może inni mają ten punkt widzenia nieco inny . Tak w sumie to jestem ciekaw jak się to skończy dla tych panów pod pantoflem. Na moje to w związku jaja ma mieć facet a nie baba .

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

Yarekbboy - ci moi znajomi 5 lat razem, za kilka miesięcy idziemy na ich ślub.
Choć facet wśród naszych partnerów ma opinię "dziewczynki"

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Yarekbboy
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

Kojarzy mi się to z tym tematem który nie dawno był na inso gdzie to okazało się że laska nawet czasem przywali typowi i skończyło się na alimentach. Oczywiście nie musi tutaj tak być natomiast uważam że kobieta potrzebuje faceta a nie*****. Przecież jak on na wszystko się zgadza to ona go w ogóle nie szanuje.

Specjalista -

tisu
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Księżniczki mimo iż są c***owe z charakteru to potrafią wyeksponować to i owo ( cycki i dupę).
I to jest główny powód dla którego lecą na nich faceci.A niektórzy faceci w ogóle nie patrzą na charakter dziewczyny.Zobaczy taki fajna laskę i od razu zakochany jeleń.I zaczynają się kwiatuszki ,prezenciki ,aż jej się znudzi i wtedy następuje rozstanie.A po rozstaniu , zaraz znajduję się następny jeleń , bo jak wiadomo wśród polskich mężczyzn jeleni nie brakuje

Nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło
Umiem zjebać wszystko i na zgliszczach od początku
Zbudować nowy dom

Znawca -

wera9
 Wysłana - 9 czerwiec 2011 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

tak mi przyszlo na mysl zeby ktos napisal tekst : jaki jest sens bycia ksiezniczka..tak dla zartu

cos w stylu opisu : widziales jakie ona ma cycki i dupe itd....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

alergia na księżniczki

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: W trzech aktach (długie) | Problem dt. zakochania : x | Ona. | i jak tu sie nie wkvrwic ;/? | Najlepsza piosenka o szczesliwej milosci | wrocic czy olac? | Pytanie dotyczace spotkania | Zaczynajcie mnie chłostać | Dziewczyny na dyskotekach | Co myśleć o takiej sytuacji? | kłótnia przed walentynkami | Co robić??? ._. | Pomocy... naprawde jej potrzebuje. | wierna ? | zdrada której nie było.. | Jak poderwać "zajętą" ? | octavia | lis3k | ever | podatek od spadku | monter izolacji | niewolnica | Presecutor | kleo | zly dotyk | Zły Dotyk | nawigacja | gps | global trade | hardcore | Vesoly | kaim | mrozowska | kelly hart | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.