FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 683 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
alimenty 
[powiadom znajomego]    
Autor "alimenty"   

jacula_9
 Wysłana - 14 wrzesień 2009 08:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Zacznę od początku. od czerwca dowiedziałem się, że zostanę ojcem, wszystko ładnie pięknie, zaplanowaliśmy ślub, wszystko cacy, goście zaproszeni, wszystko zapięte na ostatni guzik,i czekanie na ślub, miał odbyć się w październiku. Wynajęliśmy mieszkanie,, wyremontowałem je zamieszkaliśmy razem i na początku było ok. Ale po czasie sie z*******o. Ja pracuje, ona jeszcze się uczy. Niedawno sie dowiedziałem ze ślubu nie będzie bo chce go odwołać, zaczęliśmy sie kłócić w cholerę, po ostatniej kłótni usłyszałem ze mam wypier*** i płacić alimenty bo założy mi sprawe do sądu, ja osobiście chce z nią żyć i mieszkać oraz aby sie odbył ślub ale ona nie chce, poprostu dziewczynie od******o kłóci sie ze wszystkimi, myśli że jest pępkiem świata i ze pozjadała wszystkie rozumy.
Teraz sedno sprawy. Zarabiam 1500/m-c + to co na dziko na fuchach jakieś 1000 ale to sie nie liczy dla sądu.
Ile bym musiał płacić na alimenty jeśli powiem, że chce byśmy żyli razem i ja nie chciałem abysmy żyli osobno??
Czy jest szansa aby odebrać jej dziecko i aby dziecko zostało przy mnie?
Czy płacąc alimenty na dziecko musze też płacić na nią jako matke samowychowującą dziecko?

"Rób co chcesz i niczego nie żałuj!"

mlkv
 Wysłana - 14 wrzesień 2009 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jestem specem od rodzinnego ale z tego co się orientuję:

"Czy jest szansa aby odebrać jej dziecko i aby dziecko zostało przy mnie?" - szansa na to wynosi w Polskim sądzie rodzinnym 0,00001% w związku z czym próbuj, ale nie nastawiaj się że się uda.

9 z 10 sędziów w rodzinnym to kobiety. Matka musi naprawdę u nas odwalać nieziemskie maniany aby Sąd przyznał Ojcu dziecko. Znam przypadki gdzie w miarę udokumentowane zagrożenia życia/zdrowia dziecka przez matkę/jej nowego partnera nie skutkowały przekazaniem opieki nad dzieckiem ojcu biologicznemu.

"Ile bym musiał płacić na alimenty jeśli powiem, że chce byśmy żyli razem i ja nie chciałem abysmy żyli osobno??" - pytanie do sądu nie do nas. Co z tego że Ci ktoś tu napisze co do grosza, skoro tak naprawdę zawsze jednorazowo rozstrzyga takie problemy Sąd?

Argument że Ty nie chciałeś nie ma żadnej wagi prawnej. W razie czego ona powie że ją biłeś i znęcałeś się nad nią, a wtedy Twój argument straci już całkowicie relewantność.

"Wynajęliśmy mieszkanie,, wyremontowałem je zamieszkaliśmy razem"

oraz

"po ostatniej kłótni usłyszałem ze mam wypier*** i płacić alimenty bo założy mi sprawe do sądu," - na kogo jest podpisana umowa najmu mieszkania?

Bo jeśli na Ciebie, to proponuję ogień ogniem i to Ty każ jej wy******lać

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-09-14 12:29:59

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

anc_kozak
 Wysłana - 14 wrzesień 2009 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

mlkv Cię straszy z tym 0,00001%, masz nawet 6% ;)

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

jacula_9
 Wysłana - 14 wrzesień 2009 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

mieszkanie jest na mnie, a czy bede musiał płacic na nią też alimenty?

"Rób co chcesz i niczego nie żałuj!"

anc_kozak
 Wysłana - 14 wrzesień 2009 13:07       [zgłoszenie naruszenia]

Art. 141. § 1. Ojciec nie będący mężem matki obowiązany jest przyczynić się w rozmiarze odpowiadającym okolicznościom do pokrycia wydatków związanych z ciążą i porodem oraz kosztów trzymiesięcznego utrzymania matki w okresie porodu. Z ważnych powodów matka może żądać udziału ojca w kosztach swego utrzymania przez czas dłuższy niż trzy miesiące. Jeżeli wskutek ciąży lub porodu matka poniosła inne konieczne wydatki albo szczególne straty majątkowe, może ona żądać, ażeby ojciec pokrył odpowiednią część tych wydatków lub strat. Roszczenia powyższe przysługują matce także w wypadku, gdy dziecko urodziło się nieżywe.

wyrzuć ją.
dobrze, że się z szaloną babą nie zdążyłeś hajtnąć.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

alimenty

Warto przeczytać: Sklep internetowy - nieszablonowy | stopy procentowe | Moja kuzynka ma poważne problemy.. jak ją odnaleźć? | Motor zajęty przez US | Odszkodowanie od firmy za wypadek podczas transportu | papierosy do niemiec | odliczenie podatku | Numer przychodzący | zakup ziemi rolnej - wymagania formalne | proszę o wykładnię funkcjonalną tego zdania | zaświadczenie o niekaralności. | prywatny akt oskarzenia | Wyłudzenie podczas wypadku samochodowego. | staz pracy | dzienne wartości lub zwroty indeksów giełdowych | dość poważny problem | emka | emka88 | emka21 | fajna strona | iwonka_87 | biedronka | renika | renia | petardy | kodeina | dzika karta | must be the music | angielskiego | jak najszybciej | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.