FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2714 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
alko a punkt widzenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "alko a punkt widzenia"   

giberelina
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 22:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Panowie mam niemal retoryczne pytanie, ale może mnie zaskoczycie. Czy to, że facet dobiera się do dziewczyny jak się nawali, a na trzeźwo nie, można tłumaczyć tylko tym, że po pijaku lecicie na wszystko, co się rusza, a nie ucieka, czy można dopatrywać się w tym jakichś głębszych symboli, np, że jest dvpa wołowa i na trzeźwo nie umie... czy coś...

Zmieniony przez - giberelina w dniu 2009-09-22 22:51:41

groszek z marchewkiem

faramka
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Może być i tak.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

fraggy1
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

Po alko kazda z Was ma +5 do wygladu.

Can't force trust.

Flls
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Po alko kazda z Was ma +5 do wygladu
Niestety

Znawca -

Panna Anna
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

po pijaku lecicie na wszystko, co się rusza, a nie ucieka

Wszyscy chcemy, żeby było lepiej, niech każdy zacznie od siebie.

zebras
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

Tobie chodzi o konkretnego faceta, ktorego my nie znamy, wiec generalnie c.huj Ci mozemy pomoc
Z meskiego punktu widzenia? Moze byc i tak i tak.

...Im więcej wiesz, tym więcej masz szczęścia...

Znawca -

syriusz6
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Zalezy od chlopaka..
Czesto jest tak ze co po trzezwemu mysli, to po pijaku powie albo zrobi.. ale taki typ to dvpa wolowa raczej

giberelina
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja o pomoc nie proszę, tak tylko rozkminiam. Bo ja choćby nie wiem jak naj*** z kolesiem, który mi się na trzeźwo nie podoba do wyra bym po doboci nie poszła. Z drugiej strony faktycznie, nie ma co się tym kierować, bo jest pewnie sporo facetów do mnie podobnych, a jakaś część lasek też jak się nawali to ma pewnie nx większą tolerancję. Ale ciekawa jestem jak to wśród forumowiczowych Panów wygląda.

groszek z marchewkiem

Incrap
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Obydwie sprawy, o ktorych mowisz w pierwszym poscie sa istotne. Jak wiadomo alkohol podnosi skillsy w podrywaniu, faceci (dziewczyny zreszta tez;), ktorzy nie potrafia sie odezwac w stanie normalnym po alkoholu staja sie bardziej rozmowni, etc. etc. Ale to jest bardzo oczywiste.
I dochodzi do tego kwestia taka, ze po alkoholu kobiety wydaja sie atrakcyjniejsze oraz to, ze popedy sa silniejsze, wiec po polaczeniu tego wszystkiego mamy takie efekty.

Ale jednak nie wyrokuje, bo nie znam tego Twojego przypadku. To juz sama musisz wiedziec, jaki jest ten koles, ktory po alkoholu podrywa. Bo jesli cichy i nie ma odwagi podbic, to wariant drugi. Jezeli jest wygadany i podrywa, to wariant pierwszy opisany przez Ciebie, czyli po prostu kobiety mu pieknieja w oczach:P

Znawca -

powpow87
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś zrobiłem test na ilość alkoholu po której dziewczyna, która nie jest w moim typie (ale podbijała do mnie) zacznie mi się podobać. Wyszło, że nie ma to wpływu i hamulce działają nawet po pijaku :P. Ale różnie ludzie mają.

toxOo
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

mi po alko podobaja się laski do których na trzeźwo bym nie zagadał :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

alko a punkt widzenia

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | kiedy mam podpis w urzedzie pracy zarejestrowanych | city | paczka pocztapolska 0025900773308746086 | karolina pachniewicz | testy policja | playboy kwiecien 2014 | KURTKA WIOSENNA | wędzideł krak | dwa światy naga sesja | niewinne zabawy w sex | dumad | defense league | motocykle | sex i narkotyki | Moja siostra | faza chroniczna forum | co mi grozi | gest | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.