FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3009 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
allegro 
[powiadom znajomego]    
Autor "allegro"   

alko1986
 Wysłana - 18 październik 2006 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

na czym sie skonczy to nie wiadomo, ale nie wydaje mi sie zeby chlop sie chcial ciagac po sadach zwlaszcza ze to tez sa wydatki i masa czasu ktory straci.

Darczan
 Wysłana - 18 październik 2006 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem podobną sytuację, tyle że dotyczyła UPS'a za kwotę około 80 zł. Należał do kumpla który zapewniał mnie że działa itp. Kupujący napisał, że nie działa i straszył mnie róznymi dziwnymi rzeczami... Ale zrobiliśmy "transkację zwrotną", czyli on odesłał UPS a ja kasę i było wszystko ok. Dostałem neutralny komentarz ;)

Mam parasol, który chroni mnie przed nocą...

GOOGLE TWOIM PRZYJACIELEM :)

rejtas
 Wysłana - 18 październik 2006 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

i co tam

Extasy

olka..
 Wysłana - 18 październik 2006 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Policjant ktory mial spisywac protokol nie mogl przyjechac, poniewaz mial jakas wazna sprawe do zalatwienia.
...i niestety spotkanie zostalo przelozone (na jutro -18godz)

to moze jeszcze wrzuce co mi allegro odpisalo:
"
Bardzo mi przykro, że znalazła się Pani w takiej sytuacji, jednak serwis Allegro nie ingeruje w ustalenia pomiędzy Kontrahentami. Za warunki sfinalizowania transakcji odpowiedzialni są wyłącznie Użytkownicy. Chcąc zachować bezstronność, nie mogę opowiedzieć się po żadnej ze stron.

Obawiam się, że w takim przypadku jedynym sposobem jest samodzielne dojście do porozumienia. Proponuję nawiązać kontakt z Kontrahentem i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie sytuacji."

Zmieniony przez - olka.. w dniu 2006-10-18 20:30:46

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

speedboy
 Wysłana - 18 październik 2006 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

No wiesz allegro umywa ręce - to oczywiste bo przeciez skąd oni wiedzą kto co sprzedaje.
Widać policja sobie poleciała ładnie w ch**a , co to za kraj w ktorym sraczka policjanta jest wazniejsza od sprawy (pracy) , no ale to u nas norma.
Policja nie ustala żadnych kar,wyrokow itd. oni są tylko od zebrania informacji tzn zeznań ewt dowodów
Wydaję mi się,że wszystko się rozejdzie po kościach , ale może zaistnieć sytuacja , że pod jakiś paragraf to zakwalfikują i wtedy pewnie miły pan policjant zaproponuje ci "ugodę" w postaci samowolnego poddania się ustalonej karze bez sprawy tzn obowiązku obecnosci na sprawie ...
Kurde no nie wiem,nie mi się wypowiadać bo nie znam się - piszę to co wiem.
Powodzenia!

olka..
 Wysłana - 19 październik 2006 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

ok tak wiec bylam dzis.Rozmawialam z policjantem.Wydaje mi sie,ze nic nie spisywal.Przeczytal tylko oskarzenie,zadal pytanie czy sprzedalam ten telefon na allegro.Ja powiedzialam jak bylo.Przeczytal mi,ze jest kara za takie cos-od 6 do 12 miesiecy...chyba ,ze zwroce kase.(wydaje mi sie ze bylo cos o umyslnym wprowadzaniu w blad,na szkode innym)
Podal mi jeszcze tel.do policji(w Wolawie) ktora wypisywala to oskarzenie.
Ze niby mam sie dowiedziec wiecej o tej sprawie.Spytalam sie jeszcze czy najlepszym wyjsciem bedzie wplata kasy.Odpowiedzial,ze nie wiadomo-ze trudno taka rzecz udowodnic np. kiedy telefon zostal popsuty,czy ta druga osoba go posula.Najlepiej zadzwonic pod tel ktory podal i dowiedziec sie wiecej.Jak powiedza,ze najlepiej oddac kase to raczej tak.

..aha dzwonilam dzis do komendy w Wolawie(podanej przez policjanta) i niestety mam oddzwonic dopiero jutro do 15 godz bo dzis to juz za poznio i nikogo nie ma.Ciekawe jak jutro zadzwonie -mam zajecia do 16:30.Mam tylko nadzieje,ze w sobote mozna sie tam dodzwonic.

I teraz mysle,ze w sumie to moze i lepiej oddac kase i miec z glowy problem.Wystarczy potwierdzenie przelewu.
Prawdopodobnie zwroca mi stary telefon.Trudno to tylko kasa.
Jak sobie pomysle,ze mogla bym isc do wiezienia na 6 miesiecy

Zadzwonie jeszcze tylko do tej podanej komendy,moze faktycznie sie dowiem wiecej :-/.Jesli nie zaprobonuja jakiegos normalego rozwiazania to rezygnuje i wplacam kase.

alko1986
 Wysłana - 19 październik 2006 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

nie no ale z tym wiezieniem to cie tylko tak postraszyli wez sie zastanow ludzie nieraz za pobicie nie ida do wiezienia a ty za glupie 200 czy 300 zl mialabys isc. pozatym nikt ci tego umyslnego wprowadzenia w blad czy jak sie to tam nazywa nie udowodni. Mialem calkiem niedawno jakies podstawy prawa na uczelni i z tego co zapamietalem to kupujacego chroni rekojmnia i jesli ty jej mu nie chcesz zapewnic to moze sie on jej domagac droga sadowa czyli sad moze ci kazac po prostu zwrocic kase, naprawic telefon, wymienic na inny sprawny. tyle ze nie wiem czy to sie tez tyczy rzeczy uzywanych bo jak dla mnie to by bylo strasznie glupie, ze na uzywana rzecz ktos tam ma komus dac rekojmnie rok czasu czy iles tam. No ale nie daj sie zastraszyc za cos takiego nikt cie nie wpakuje to wiezienia. A nie ma co ulegac jesli uwazasz ze masz racje nobo czemu sie dac wykiwac, ja juz mialem tez pare razy podobna sytuacje tyle ze nigdy nikt tego nie zglosil na policje ale straszyli mnie sadami, policja kiedy naprawde mialem pewnosc ze rzecz ktora sprzedalem byla w 100% sprawna, jest pelno naciagaczy i to jak widac nie tylko wsrod sprzedajacych.

rejtas
 Wysłana - 19 październik 2006 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

he przestan sie przejmowac
pytam sie za co ?? masz oddwac
ja to bym nawet na komende nie szedl bez wezwania
wiesz ile ludzie reczy z***anych sprzedaja na allego
nikt nie moze nic udowodnic i nic nie moge
sprzedajesz jako osoba prywatna nie firma ludzie moga Cie pocalowac w ...

Extasy

olka..
 Wysłana - 19 październik 2006 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

ehh ja sie zabardzo nie znam.Policjant zadzwonil telefonicznie aby mnie powiadomic,ze mam sie zglosic na komende.Zandego pisemnego wezwania nie bylo.

Z jednej str. moze macie racje,ze nie warto od razu oddawac kase.Nawet ten pocjant twierdzil,ze takie cos to trudno bedzie udowodnic i ze czesto podczas przesyli sie psuja rozne rzeczy.
...a z drugiej str. to chciala bym miec problem z glowy+ mozliwy wyrok tez mie przestraszyl.
Nie wiem jeszcze jutro albo w sobote przedzwonie moze czegos sie dowiem bo dzis za duzo informacji mi nie udzielono(praktycznie telefon pod ktorym mam sie dowiedziec wiecej )

Zmieniony przez - olka.. w dniu 2006-10-19 21:08:09

rejtas
 Wysłana - 19 październik 2006 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ola zadnego wyroku nie dostaniesz nie dygaj nie ma na to poragafu.
twierdz uparcie ze tej byl sprawny i nie daje sie policji straszeniem

Extasy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

allegro

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: niepelnoletnosc i prowadzenie roweru pod wplywem alkoholu | wandalizm | swiezy.... | Garsc pytan. | Prawo budowlane - problem | Public Relations czy Human Resources?? | JAki wyrok dostane | Zawiasy | Rejestracja samochodu - kilka pytań | Dowód z opinii biegłego. | gluche telefony | upoważnienie do uzytkowania pojazdu za granica | Prawo pracy | wezwanie na policje | Financial Analyst - job ad | OFE- o co w tym wszystkim chodzi? | grzybica żołędzia | grzybica penisa | Rover 75 | zrk | wózek | dejw | feedme | zegarki citizen wr 100 solar tech 180 | bing | bling pobicie | mandat za przejazd | pawellh | piwcuk | httpwwwinsomniapl[fiz]_efekt_fotoelektryczny,_budowa_atomu t611360html | pragmatyzm | konto | Bling_ | centralnie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.