FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3010 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
allegro 
[powiadom znajomego]    
Autor "allegro"   

alko1986
 Wysłana - 19 październik 2006 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak rejtas mowi zaden surowe konsekwencje ci nie groza, jedyne co moze jakis tam sad zasadzic choc nie podejrzewam zeby chlopowi sie chcialo tak w to brnac to moga ci kazac zwrocic kase za telefon lub za koszty jego naprawy i tyle zadne wiezienie nic z tych rzeczy.

olka..
 Wysłana - 19 październik 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

"Ola zadnego wyroku nie dostaniesz nie dygaj nie ma na to poragafu."

ale wlasnie o to chodzi,ze czytal mi paragraf i do 12 mies. pozbawienia wolnoci za takie cos grozi.

W takim razie co mam robic?Nie chodzic juz na komende.Praktycznie policjant nie poinformowal mnie co dalej.
..jak chce to moge zadzwonic,jak chce to moge wplacic kase.Czyli jak teraz nic nie zrobie to powiadomia goscia, ze jedyne co moze zrobic to tylko wniesc sprawe do sadu??czy sami moga inaczej zadecydowac??

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

rejtas
 Wysłana - 19 październik 2006 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

firma [http://www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?co=pozycja&id=21020]

[http://www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?co=pozycja&id=23462]

Art. 548. § 1. Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego korzyści i ciężary
związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy.

idz sie napij lepiej

i za****a nie udowodni czy tel byl sprawny czy nie
sam mogl z***al hee

Pozdr.
a na policje nie chodz niech Ci dupy nie zawracaja

Zmieniony przez - rejtas w dniu 2006-10-19 22:17:40

Extasy

alko1986
 Wysłana - 19 październik 2006 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

no ale nie popadaj w paranoje nikt cie przeciez nie zamknie to wiezienia za popsuty telefon wez sie wogole zastanow jak to brzmi. ten paragraf co ci czytal to zapewne dotyczyl tego ze jakbys naumyslnie to zrobila czyli wiedzialas ze telefon byl zepsuty a mimo to sprzedalas go jak sprawny. a tego nie jest ci nikt wstanie udowodnic. to co ci moze grozic to tak jak ci napisalem juz gdzies wyzej. policjant nie moze powiedziec ze ty masz racje albo chlop ma racje on moze ci jedynie cos tam poradzic co zrobic, ale on tego sporu nie moze rozstrzygnac. Z tym sadem to nie jestem pewien ale najprawdopodbniej to jest tak ze oni tam spisza jakis protokol i jesli chlop tak zadecyduje ze chce w to dalej brnac. To on wtedy idzie do sadu a ten protokol to jest tak jak by jakims tam dowod. A jakby sie to w sadzie skonczylo to nie wiadomo. No ale mowie w najgorszym wypadku bedziesz musiala oddac kase za telefon. No ale na twoim miejscu jesli juz bylas raz na tej komendzie to poszedlbym tam jeszcze raz tak jak mialas isc bo moze uda sie to jakos zalatwic bez tego sadu nobo badz co badz to jest to twoj stracony czas no i jak by na to nie patrzyc tez nerwy nie potrzebne.

No z tego co rejtas napisal i pokazal to rzeczywiscie wynika ze nie masz sie wogole czym przejomowac

Zmieniony przez - alko1986 w dniu 2006-10-19 22:25:33

No ale tak swoja droga to po przeczytaniu tego nurtuje mnie jak sie ma to do tych przepisow o rekojmi, czyli ze co rekojmnia dotyczy tylko nowych rzeczy czy jak.

Zmieniony przez - alko1986 w dniu 2006-10-19 22:29:54

olka..
 Wysłana - 20 październik 2006 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie to troche mnie pocieszyliscie ... wedle tego artykulu to nic mi nie grozi Art. 548 szczegolnie"W razie uszkodzenia rzeczy lub jej utraty od momentu wydania rzeczy cały przewóz realizuje się na ryzyko kupującego. "

"No ale mowie w najgorszym wypadku bedziesz musiala oddac kase za telefon. " --to raczej nie bylo by tak zle.Z tym wiezieniem dla mnie tez jest bezsensowne.

"No ale na twoim miejscu jesli juz bylas raz na tej komendzie to poszedlbym tam jeszcze raz tak jak mialas isc bo moze uda sie to jakos zalatwic bez tego sadu nobo badz co badz to jest to twoj stracony czas no i jak by na to nie patrzyc tez nerwy nie potrzebne."

na poczatku(jutro) zadzwonie pod podany tel. U mnie na komendzie wszystko bylo robione na odwal sie.Przesluchanie(jesli tak to mozna nazwac) trwalo ok 5 min. ...i juz policjant(dzielnicowy)gdzies tam sie spieszyl.Tak wiec nie dosc, ze bylam w stresie to jak o cos sie zapytalam to odpowiedzial ze lepiej zadzwonic bo oni lepiej znaja sprawe i cos poradza.

Zmieniony przez - olka.. w dniu 2006-10-20 21:01:50

Bajdzo
 Wysłana - 20 październik 2006 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

to ja mam pytanie odwrotne... jezeli np.kupiłabym cos na allegro i byłby to towar wadliwy...nie moge udowodnic ze zostałam oszukana?? zostaje mi tylko pozostawienie negatywnej opinii??

oczywiście mowie czysto teoretycznie i nie ma to związku ze sprawę w temacie ;)

olka..
 Wysłana - 22 październik 2006 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

cholera ...w sb i nd nikt na komendzie nie udzieli mi informacji
Jestem tez ciekawa czy mozna rozpoczac wogole rozprawe w sadzie nie majac zadnych dowodow,albo umozyc sledztwo z ich braku??

rejtas
 Wysłana - 22 październik 2006 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

hhe ale sie przejmujesz
ale o co chodzi

Extasy

slaweh
 Wysłana - 22 październik 2006 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

nic ci nie zrobią. Koleś pewnie chce wyciągnąć kasę od ciebie. Na twoim miejscu nie przejmowałbym się za bardzo tą sprawą.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

olka..
 Wysłana - 22 październik 2006 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

ok chyba dam sobie spokoj

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

allegro

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Prośba o zredagowanie petycjie. | księgowość stowarzyszenia mającego osobowość prawną | Problem ze spadkiem - akt notarialny i testament | odzyskanie pieniędzy | kontorola biletów /fałszywe dane /konsekwencje | kara grzywny | 1 % PODATKU | legitymowanie obywatela | 10 tysi | Wstrzymana wypłata, mniejsza wypłata niż na umowie | odszkodowanie pzu | Nękanie z numeru zastrzeżonego... | papiery wartosciowe | odmowa manadatu za zaklucanie ciszy?niby? | Plan Operacyjny! | Straz Miejska - zapytanie o kierujacego | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | sperma na bieli? ?.????nie | piotr ?uszcz | od sprzedawcy kunte bez ??adnej | A . 1.lub | si ,ownia hsf | oppwiadania erotyczne | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.