FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2910 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
allegro 
[powiadom znajomego]    
Autor "allegro"   

olka..
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 18:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprzedalam telefon(sprawny) na allegro.Wszystko bylo by ok ale koles pisze,ze telefon nie dziala :(. Nie wiem czy zostal uszkodzony podczas przesylki czy ta osoba mnie wrabia.Teraz chce zwrotu kasy.
Nie wiem co robic.Co ewentualnie mi grozi? Mozliwe jest przeciez, ze ta soba sama uszkodzila telefon a teraz mi chce go wcisnac.W dodatku nie znam sie na telefonach :(

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

za jaka kwote byl telefon ?? i ile komentarzy ma osoba ktora od Ciebie kupila ??

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

olka..
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

za 380zl. Ta osoba ma ok 30 komentarzy,wszystkie pozytywy.Ja 50 poz.

Sama nie wiem mozliwe,ze na poczcie uszkodzili.Jesli nawet to czy ponosze za to wine??Musze oddac pieniadze?Beznadziejna sytulacja.

Zmieniony przez - olka.. w dniu 2006-09-12 18:33:39

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

napisz gosciowi ze telefon byl na 100% sprawny (nie zgadzaj sie na zwrot kasy i zepsutego telefonu - bo gosc moze podmienil cos w telefonie i probuje Cie oszukac), i jesli ma jakis problem niech napisze do allegro, tranzakcje powyzej 50 zl sa ubezpieczone wiec moze odzyskac czesc kwoty ... ale Ty tez napisz do allegro ze sprzedalas sprawny teleofn a gosciu probuje Cie chyba w konia zrobic uwazajac ze sprzet jest popsuty...

INSOMNIA 2013

Specjalista -

olka..
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Boje sie,ze moze grozic mi policja.Pozatym jak mam udowodnic,ze telefon byl sprawny?

Pisalam ...nawet chcialam oddac kase za naprawe,ale koles odpisal,ze byl w serwisie i telefonu nie da sie naprawic,ze chce zwrot kasy :-/

Zmieniony przez - olka.. w dniu 2006-09-12 18:38:36

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

policja mu powie ze taka kwota jest za mala zeby wszczac postepowanie... poza tym jesli telefon byl naprawde sprawny to koles tez nie moze udowodnic ze teleofn jak przyszledl byl niesprawny (rownie dobrze mozesz powiedziec ze on mogl go popsuc i dlatego chce zwrotu kasy) a zaloze sie ze nie otwierakl paczki przy listonoszu i przy nim nie sprawdzal telefonu.

no ktos tu kogos probuje zrobic w konia niestety. Moja rada napisz jaka sytuacja do allegro. Pomoga Ci.

INSOMNIA 2013

Specjalista -

olka..
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

ok tak mu odpisze.Mam watpilwosci ale nie znam sie za bardzo na prawie.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw skotaktuj sie z allegro i przedstaw jak wyglada sprawa

INSOMNIA 2013

Specjalista -

Maniek87
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

racja, najpierw pogadaj z przedstawicielami allegro..
Nie obawiaj sie - Jak mieszkasz niedaleko tego typa zawsze mozna sie spotkac i obgadac zaistniałą sytuację.. hrhrhrhr..

SFD TEAM.. !!

scooooooby
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

Przede wszystkim nie daj sie zrobic w konia i nie oddawaj mu zadnych pieniedzy!! Jezeli masz czyste sumienie i wiesz iz telefon byl na pewno sprawny w czasie wysylki, to ja wogole nie widze problemu. Napisz do allegro jak wyglada sytuacja, a oni Cie pokieruja co robic dalej

Hej Hej Falubaz :)

rejtas
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

nic nie moze zrobic no tylko negatywa wystawic

Extasy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

allegro

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Netia -> zerwac umowe... tylko jak? | Umorzenie mandatów | Licencja? | Problem z smsami | Praca w Anglii | praca licencjacka | Pobicie z zawiasami | biurowce i najemcy | alegro wysylka | Sposoby na unikanie sądów 24h za jazdę po pijanemu. | Pismo informacyjne dla kuratora | Czy ktoś ma jakąś koncepcje? pustostan | czynniki | liceum eksternistyczne ważne bardzo pytanie | Polski rynek pracy dla obcokrajowców. | wynagrodznie cos nie gra... | jak siA T robi loda | co ostatnio sluchales | pamiec | gawryluk | zapomniałem loginu | U źródeł życiowej klęski Zenona Ziembiewicza | olsztyna | iskow | slim | Navigacjia Tiry | Najlepsza Navigacjia | jak ugościć | pierwsze spotkanie | paznokcie | LaraCroft | dwa sławy | sławy | aliexpress | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.