FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 798 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
angielski 
[powiadom znajomego]    
Autor "angielski"   

diablo_bi
 Wysłana - 4 październik 2007 21:37       

Przeniesiona przez Mada_182 z działu 'UNDER 20'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam macie moze jakies angielskie ksiazki w wersji e-book albo materialy z angielskiego dla początkującego ? moja mama idzie na studia Potrafi ruski b.dobrze ale anglika wcale. Mam ją uczyc, ale nie mam materialow aby ją pouczyc. Wiadomo, ze jak widze jak ksiazka po kolei uczy to bedzie latwiej, niz sam zaczne uczyc i zaczne zle. Kiedys mialem ksiazki na takim poziomie, ale gdzies wsiąkly

Don't drive faster than your guardian angel can fly

Mada_182
 Wysłana - 4 październik 2007 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

nie ten dział,przenoszę

You say I'm selfish
I agree with you on that

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 październik 2007 12:21       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Materia%C5%82y_do_englisza%21-t189843.html]

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

angielski

Warto przeczytać: Prosze o pomoc przetłumaczenia tekstu na j. rosyjski | Dialog na teamt zdrowia po rosyjsku | [ang] Zadanie do sprawdzenia ... | List z Angielskie / zaplace | Speach | Prośba :> | tłumaczenie z języka polskiego na niemeicki | Problem! Pomocy ! Dialog do przetłumaczenia…. | Hiszpański - wymowa | ebay.de - prośba o przetłumaczenie krótkiego opisu | Trzeba polaczyc- J.Niemiecki | prosba - angielski | [ang]Do sprawdzenia, już są napisane %-) | Angielski - Słówka... | [ang]list do sprawdzenia:) | [ang] Tłumaczenie tekstu, ewentualnie poprawa | przedluzenie swiadczenia rehabilitacyjnego | impka | sypianie z inzynierem troche mnie ratuje | rino | leszek sld | adaptacja filmowa | hologram | nalepki na legitymacje | Jacek Szmatloch | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.