FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3123 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
antybiotyki a seks 
[powiadom znajomego]    
Autor "antybiotyki a seks"   

rydy222
 Wysłana - 23 październik 2010 15:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej. poszukałem troche w necie ale nic konkretnego nie udało mi się znaleźć a ciekawi mnie odpowiedz na jedno pytanie, może Wy coś wiecie. Czy przy antybiotykoterapi mogą pojawić się zaburzenia związane z prawidłową erekcją? na ulotkach leków- w rozdziałach typu "działaniach niepożądanych" itp.) zazwyczaj nie ma żadnych informacji na ten temat, czy można stąd wywnioskować że antybiotyki nie mają wpływu na erekcje? czy może tego typu działania są uznawane przez producentów leków za 'mało szkodliwe' i są pomijane na ulotkach dołączonych do leków?

Andromedaa
 Wysłana - 23 październik 2010 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

A ileż czasu będziesz brał te antybiotyki, że się tym przejmujesz
Skoro nie ma na ulotce to pewnie takie skutki uboczne dotyczą zbyt małego odsetka badanych żeby o tym pisać na ulotce.

Ekspert -

shogun2111
 Wysłana - 23 październik 2010 16:55       [zgłoszenie naruszenia]

^ dokładnie, tak moze byc

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

antybiotyki a seks

Warto przeczytać: Zabezpieczenie - wstarczy? | Cechy | Problem :( | rózowo-czerwona sperma?! | problemy z laską | ZdRaDa... czy oby napewno??? | Czy to jest impotencja ? | k.u.r.w.a! | ona i mój brat | Dziewictwo Polek? | Jak zaspokoić dziewczyne? | dni plodne | zakonczenie akcji hehe :) | okres | jakie dziewczyny w lozku lubia faceci? | Darmowe Opowiadania Erotyczne | polskie aktorki nago | qligowski | bezdomnych | bezdomni | chuj | odbyt | pedal | seks z facetem | dowcipy rasistowskie | prostytutka | chodzisz do koA>cioA,a | kamera samochodowa | mrozińska | muzyka wieczA3r | przegląd sportowy | 00859007734678956662 | trampekfrom | testowiron | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.