FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2126 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
apropo lodów ?? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "apropo lodów ??"   

nuss89
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wszyscy na forum pisza ze jak dziewczyna jest dziewica a nie chce sie jeszcze bzykac z swoim chlopakiem to calkiem mozliwe ze bedzie mu chciala loda zrobic. Albo ze powinno sie od minet i blowjobow zaczac to to ja zacheci do sexu. Dla mnie to jest bynajmniej dziwne skoro dziewczyna nie chce sie sie kochac to tym barniej nie wezmie do buzi przeciez to dla niej bedzie wieksze upokorzenie niz przyjemnosc no i co za przyjemnosc dostac sperma po twarzy bo jest takie prawdopodobienstwo. Do poruszenia tego zagadnienia zainspirowaly mnie liczne posty ludzi ktorzy uwazaja ze dobrze zaczac od lodow. Moze i nie mam racji... Ale majac dziewczyne jakos nie jest to moim zdaniem gustowne zachecac ja zeby zrobila mi loda to moze ja ponizyc jak cos to juz do normalnego stosumku hmm??

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli seks oralny uwżasz za poniżający to nie mamy o czym rozmawiać

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

VooDooMan
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczynie powinno sprawiać przyjemność to że może sprawić przyjemność nam i na odwrót

Zmieniony przez - VooDooMan w dniu 2007-08-03 21:09:41

Znawca -

reader
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Są gusta i guściki tak samo jak różne są dziewczyny - jedne będą uważały, że zrobienie loda facetowi to coś obrzydliwego i tylko dla ku.rew a inne uznają to za coś normalnego...

INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

to co, piasek?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wątpie by ktoś coś odkrywczego napisałmoze zamknąć?

Ekspert -

nuss89
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Z tym ponizeniem to chodzi o to ze przed rozdziewiczeniem bo co innego takie pieszczoty typu robienie loda po ilus tam stosunkach, a co innego staranie wytlumaczyc dziewicy zeby zrobila loda w tym wypadku to moze byc upokarzajace prosze o odrobine wyrozumialosci :) Przeciez taka dziewczyna dziewica moze nie wiedziec za duzo o przujemnosco skoro nie miala jeszcze orgazmu podczas penetracji moze byc nie swiadoma o tym ze to normalne sprawianie przyjemnosci i dlatego moze to byc dla niej upokazajace. No cos w tym stylu.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie ta teoria jest ostro naciągana

Seks oralny jest "łatwiejszy" dla dziewicy przede wszytskom dlatego,że nie ma lęku przed bólem jak przy defloracji czy ciąży. A pozwala an osiągniecie satysfakcji dla obojga paetnerów.

Ekspert -

nuss89
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tez masz racje Miareczka :)

XXwielkiXX
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

byl temat o lodach. uzyj czasem szukajki :-/

ban

Znawca -

zebras
 Wysłana - 3 sierpień 2007 21:28       [zgłoszenie naruszenia]

Wezcie zamknijcie, bo po ch*** temat...

...Im więcej wiesz, tym więcej masz szczęścia...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

apropo lodów ??

Warto przeczytać: | | sine nogi po anfetaminie | heide | testoviron mlkv | jak przez lustro | veronica zemanova | Camel toe | Prosta metoda jak skutecznie rzucić paleniei Kto z was rzucił palenie | jeszcze możesz wygrać życie | huckenbush | witamy panią licencjat | nokia 8800 | apatyczny | Vifon | soze86 | nie rozumiem co się stało | opowieści | 1 procent podatku | zodiaku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.