FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7964 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
art. 97 KW 
[powiadom znajomego]    
Autor "art. 97 KW"   

uuu...
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 08:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siema. dostalem wezwanie do strazy miejskiej o popelnienie wykroczenia z tego art... i moje pytanko bo szukalem na necie i w prawdzie znalalzem owy art ale nie ma w nim napisane za co moga sie doj.ebac .... nie przekraczam predkosci a nic nic wiec nie wiem czego oni chca ode mnie... z gore bede dzieki za inf jakie wykroczenia podchodza pod ten art.

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

ogarniSIE
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

200 zł do zapłaty
pozdrawiam

cooltras
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tu masz taryfikator mandatów.Przeanalizuj dokładnie,bo nic nie piszesz za co mogli się do ciebie dowalić.Sam więc lepiej wiesz,a jak zauważysz ten artykuł to istny worek bez dna więc już sam musisz sobie odpowiedzieć co źle zrobiłeś

[http://www.v10.pl/prawo/Taryfikator,mandatow,10.html]

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

uuu...
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 23:55       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

art. 97 KW

Warto przeczytać: Co mi grozi? | cło ? | Pytanie w sprawie oszustwa | Dowód osobisty | Proszę o pomoc | 2 zadania z ekonomii | epracownik | Założenie własnego interesu, prosze o porady | Alimenty | Doradztwo prawne | sprawa sądowa a wyjazd do UK | Pobicie | zasiłek | Autokomis | Wyrok sądu grodzkiego | Zamotana sprawa - co dalej? | playmates | rezerwa | fala | ona ma chlopaka | sieryj | za bogaty | adexn | ginekolog | zdjecia z imprez | bukmacherka | ciekawe jak ruchac z miłości | miernik lakieru | iphone | Magdalena Soszyńska Michno | wyciek haseł | tusze tonery | arteuza | ateizm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.