FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 814 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
audi 80 b3 
[powiadom znajomego]    
Autor "audi 80 b3"   

emil1989
 Wysłana - 17 maj 2009 19:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

hej mam pytanie,
jak uwazacie czy te głośniki :

[moto.allegro.pl/item630757478_alpine_sxe_1025s_max_180w_100mm_gwar24m.html]

bedą pasowały do audi 80 b3 ??

jesli tak czy to dobry wybor czy mozna znalezc cos lepszego w tej cenie ??

zdr/

Zmieniony przez - emil1989 w dniu 2009-05-17 19:21:00

Góras_-
 Wysłana - 17 maj 2009 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

[www.audi80.pl] zarejestruj się tam i pytaj

audi80gliw
 Wysłana - 17 maj 2009 19:37       [zgłoszenie naruszenia]

Chcesz wsadzic w przod? od raazu mowie ze to nierealne, musialbyc ciac te blaszki ktore sa do przykrecania, u mnie w audi sie nie miesciły, ja mam fajne pionierki jak chcesz na sprzedaz do tego audi.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

audi 80 b3

Warto przeczytać: LANCER & IMPREZA a mieszkańcy polskich miast | Ford | ZAKUP MOTOCYKLA. | PO JAKIM CZASIE WYREJESTROWAC AUTO OD SPRZEDAZY? | dość nietypowy problem z silnikiem 1.9 D | Mapy fotoradarów | wycena pojazdu...amerykanskiego %-) | lepsze przyśpieszenie | Subaru z dieslem typu boxer! | Maluch z LPG? | Co to się wyświetla(rysunek) podczas hamowania. | Jak sprawdzić instalację LPG kupując auto | tdi 90 KM + tuning czy 110 KM?? | 15W40 czy 15W50?? | 4 Kółka do 6 tysięcy | problem z AR | wojna polsko ruska | korea północna | niedziela | bigbrother | vicky | Elegia na powrót umarłych poetów | stilo | pokazac | dziela | antychryst | konkwista 88 szary czlowiek | oh god what have i done | A A".A"9.lub | duA?y penis | obracanie filmów | testy | two testy | policji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.