FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 571 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
auto do 1k euro z klimą niemcy %-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "auto do 1k euro z klimą niemcy %-)"   

SSmakowity
 Wysłana - 21 październik 2016 10:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Słuchajcie mam problem planuje jechać do Niemiec kupić auto do 1k euro z klimatyzacją w benzynie. Nie mam określonego samochodu bo raczej będę patrzył na stan techniczny. Patrząc po ogłoszeniach tak na szybko widze pewne zależności mianowice:

1. Audi a3 rocznik 96 - 340tys km najechane
2. Astra G rocznik 99 - 140tys km nacjechane
3. Ford Focus mk1 orcznik 00 - 200tys km

Pytanie dotyczy tego, czy warto kupić Niemca (audi, vw) z natłuczonym kilometrażem ponieważ jednostka i tak będzie trwalsza od takiego forda czy łopla? Auto będę na 100% gazował więc ważne jest aby jednostka była trwała.

Planuję spędzić około tygodnia na szukanie po Niemcach, a wcześniej będę rozglądał się w PL i dzwonił. Nie zależy mi akurat na tych typach ponieważ widziałem mazdy 323 młode (dlaczego?) lubi volvo v40? niektóre oferty budzą zainteresowanie dlaczego tak tanio jeżeli macie inne typy za czym można się obejrzeć to chętnie przyjmę propozycje. Dzięki !

BUHEHEHUE

shineonyou
 Wysłana - 21 październik 2016 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym wzięła forda
Trojka ma za duzo kilometrow i nie oplaca sie w nią inwestowac bo nie wiadomo co cie jeszcze czeka

m,,m

AliBabus
 Wysłana - 21 październik 2016 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ople są dobre do gazu.
Braciak ma Astrę G 1,4 Twinport, co prawda rok 2005, i juz na LPG ma nalatane 350kkm.
Tylko w tym roczniku na pewno do gazu nadaje się 1,6 8V i b.dobrze znosi zasilanie LPG.

Do focusów raczej nie polecają gazu, chociaż zna ludzi co do 1,6 16V (najpopularniejszy silnik produkcji yamahy)zakładają i jeżdżą, jednak tutaj dużą rolę odgrywa rodzaj i jakość montażu, tylko to zagwarantują w miare bezproblemową eksploatację.

W A3 dobrze zniesie gaz silnik 1,6 co ma ok 100KM, montowali go przez kilkanaście lat i niedawno zakończyli produkcje.

Co do przebiegu, to rożnie czasami jest oryginalny, ale jak to mawia mój kolega sprzedawca lat z Sieradza...cena i przebieg są zawsze do ustalenia.

Zmieniony przez - AliBabus w dniu 2016-10-21 12:54:37

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

smutasny
 Wysłana - 21 październik 2016 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

1.6 z VW stara jednostka napędowa, chyba 103km do gazu podobno idealne. Tylko łańcuch na pasku

Kolega ma a4(początek produkcji) z 1.8 @LPG bez T, 340km nalotu i wszystko gra

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2016-10-21 13:05:59

Neptas
 Wysłana - 21 październik 2016 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko łańcuch na pasku

Szukaj prywatnych ogłoszeń, a nie aut z placu, gdzie cała obsługa jest mocno opalona

Specjalista -

SSmakowity
 Wysłana - 21 październik 2016 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

to są przykłady kilometrowe, ogólnie tak najczęściej bywa jak podałem. Nie będzie to pierwsze moje sprowadzone i wiem aby najlepiej po prywatnych jeździć. Dzięki za odp.

Właśnie też a4 dużo w kombi czy sedan ale najechane najczęściej grubo powyżej 200tkm.

Powiedzcie mi jeszcze, jeżeli audi a3/a4 mają rudą szmatę tzn że były bite ? jak się ma tam ten ocynk cały?

Stilo? albo Alfa 147?

Czy silniki 1,8 uturbione nadają się do gazu? ponieważ mogę dołożyć troszkę aby bezpieczniej wyprzedzać

BUHEHEHUE

Q-fa
 Wysłana - 21 październik 2016 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Stary nie pchaj się w gaz gaz to samo zło niszczy silnik musisz zapłacić za instalację droższe przeglądy i badania techniczne, no i wstyd na stacji podjechać pod dystrybutor z LPG. Najlepiej szukaj diesla mało pali silnik wytrzymuje duże przebiegi no i nie psuje.

Zmieniony przez - Q-fa w dniu 2016-10-21 21:31:15

adamg-85
 Wysłana - 21 październik 2016 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Proszę o bana dla użytkownika Q-fa, toż to Tomek

playman
 Wysłana - 21 październik 2016 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy gratulacje, wygrałeś dodatkowy miesiąc odpoczynku

Zmieniony przez - playman w dniu 2016-10-21 22:01:39

Specjalista -

Neptas
 Wysłana - 22 październik 2016 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli audi a3/a4 mają rudą szmatę tzn że były bite ?

No z reguły świadczy to o jakiejś przygodzie.
Auta w tym wieku raczej bezwypadkowe do końca nigdy nie będą, co niekoniecznie świadczy od razu o dzwonie z kasacją w tle
Wystarczy jakaś przycierka, uszkodzenia parkingowe itd. i w miejscu poprawki lakierniczej mogą po latach wychodzić kwiatki.

Stilo zbierało dobre opinie z tego co kojarzę, ale tylko w 1,9 jtd. Cała reszta silników była mocno nieudana, tak samo z resztą jak w AR147 Dodatkowo w Alfie unikaj automatu (speedselect czy jakoś tak).

1,8T z VW dobrze znosi gaz.

Specjalista -

Vayo
 Wysłana - 22 październik 2016 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

były udane te najsłabsze 1.2 80KM i 1.4 95KM
tak,czy owak moim zdaniem nie ma opcji na większość wymienionych tu aut za kwotę 1k euro.Jak chodzi np o te a3,to chyba w wyszukiwarce musiało wyskoczyć jako najtańsza oferta.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

auto do 1k euro z klimą niemcy %-)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: S60 czy A6 | Nieduze Auto do 15 tysie | Audi 80 coupe 2.6 v6 | Focus, czy nowsza Xsara do 20 tys ? | Dylemat-->c100 czy małe auto? | do 15tys e36qp,a4,astra2 | zakup samochodu krok po kroku | Ładna Vectra na zbyciu | Punto I GT | Felgi i opony WROCŁAW! gdzie i jak? | quad | male do 20000 | Do 12 Tys. Na wypasie ;) | Opel Astra 2001rok sedan i felgi 17cali. | Coś taniego, w miarę nowego ;) Siena? | Skoda Favorit 135L | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Dostaje odmowy seksu u płci kobiecej | asus2010 | nie dla os b | wymowa napisana po angielska czasownik w nieregularnych | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.