FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1090 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
bół promieniujący od biodra do pośladka 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "bół promieniujący od biodra do pośladka"   

DRINK
 Wysłana - 14 kwiecień 2016 12:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam serdecznie,
Od zawsze miałam problemy głównie z biodrami ale dowiedziałam się, że ból promieniujący do pośladka może być skutkiem problemów z kręgosłupem. A więc do rzeczy mój problem polega na tym że zdarza mi się ogromny ból, który występuje gdy moje nogi są w rozkroku. Np. gdy odpoczywam leżąc na plecach i moje nogi są lekko podkurczone, w rozkroku lub też zdarzyło mi się to na fotelu ginekologicznym podczas badania. Ból ten tak jak pisałam idzie od biodra ale bardzo silnie promieniuje do pośladka. Gdy tylko go czuje szybko złączam nogi i tak jakby spinam pośladki, ten ból co prawda jest jeszcze chwile ale dzięki temu powoli puszcza. Wrażenie jest takie jakby kość z uda chciała wyjść mi pośladkiem. Powiem tak: jest to nie do zniesienia przez dłużej niż kilka sekund.
Może jest ktoś z podobnym problemem? I jakoś naprowadzi mnie na to czy to coś poważnego. I do kogo się z tym udać? Neurolog czy ortopeda?
Dodam, że problemy z biodrami jakie mam to też nie jest nic co leczyłam, porostu nie zakładam nogi na nogę, nie siadam po turecku. Staram się siadać w poprawnych pozycjach dla bioder i kręgosłupa bo każdy jakiś taki "wybryk" powoduje ból w biodrach, kolanach i ten najgorszy w pośladku.

Proszę tylko o poważne odpowiedzi
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

INSOMNIA
 Wysłana - 14 kwiecień 2016 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Wzrost, waga, wiek?

DRINK
 Wysłana - 14 kwiecień 2016 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

26 lat. Wzrost 156 cm waga przeważnie przez większość życia do 55 kg. Aktualnie koniec 8go miesica ciąży wiec jest dodatkowe 9 kg. Ale te sytuacje zdarzały się się przed ciążą.

INSOMNIA
 Wysłana - 14 kwiecień 2016 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ani neurolog, ani ortopeda nie tknie sie ciężarnej, o ile sprawa nie zagraża życiu - zapraszam po połogu.

DRINK
 Wysłana - 15 kwiecień 2016 06:53      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze proszę Pana. Odświeżę temat za dwa miesiące. Ale wtedy mi Pan odpowie? Pliiiiis

Zmieniony przez - DRINK w dniu 2016-04-15 07:21:22

INSOMNIA
 Wysłana - 15 kwiecień 2016 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mogę nic obiecać - mój kontrakt upływa 1go maja i nie wiem, czy za oferowaną tu stawkę będę skłonny go przedłużyć.

DRINK
 Wysłana - 15 kwiecień 2016 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Bądźmy dobrej myśli ze kadencja się przedłuży Wiadomo zakładając temat liczyłam jeszcze na rezonans i kilka zdjęć rentgenowskich ze strony forum, ale wiadomo jak człowiek w ciąży to nawet pytać na forum nie powinien bo to już jakby nie patrzeć wizyta lekarska i się odpowiedz nie należy ze strony wszystkich obecnych doktorów.
W związku z tym, że nie dowiedziałam się niczego czego każdy przeciętny człowiek by nie wiedział to proszę o usuniecie tematu. No chyba że dla forum to jest to odpowiedź wysokich lotów...
Pozdrawiam!

INSOMNIA
 Wysłana - 15 kwiecień 2016 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

No jeśli liczyłas na kilka zdjęć rentgenowskich, to chyba powinnaś jeszcze podpytać co nieco swojego ginekologa

OLcia w-w
 Wysłana - 23 kwiecień 2016 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

Miałaś problem z biodrem i ból się nasilil w ciąży.... czego oczekujesz od ludzi na forum. Zaniedbalas sie przed ciaza to chociaz teraz przestan strzelac fochy bo to nikogo nie obchodzi (i jest to tylko twoją wina) tylko idz do lekarza z zapytaj vo Ci jest. To chyba logiczne

to je na piču .

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 23 kwiecień 2016 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

^Żółć suchego łona silna jest w tobie

OLcia w-w
 Wysłana - 23 kwiecień 2016 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

to je na piču .

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

bół promieniujący od biodra do pośladka

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Red Bull i inne napoje energetyczne a zdrowie | Problem ze skórą na twarzy | Solarium | zanokcica | Paznokieć | Odwodnienie | Przebarwienia skóry ; / | hemoroidy? | stawy, chrupanie | Puchar Dona 23.07.10 | wpływ zółtego sera | Wykaz substancji farmaceutycznych | zapalenie spojówki | Uporczywe swędzenie pleców. | Zielona sprawa | drgawki | grypsowanie | więzienie | kino domowe wieża | omena | masaż | WESELE | the crims | aisis | szczesio | donnie darko | scat | panasonic sa ak45 | hepar | szukam kobiety | palec w dupe | palec w pupe | pupcia | q2w | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.