FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 6367 razy ¬

ROZRYWKA | Zdrowie
b promieniujcy od biodra do poladka 
[powiadom znajomego]    
Autor "b promieniujcy od biodra do poladka"   

DRINK
 Wysana - 14 kwiecie 2016 12:17        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam serdecznie,
Od zawsze miaam problemy gwnie z biodrami ale dowiedziaam si, e bl promieniujcy do poladka moe by skutkiem problemw z krgosupem. A wic do rzeczy mj problem polega na tym e zdarza mi si ogromny bl, ktry wystpuje gdy moje nogi s w rozkroku. Np. gdy odpoczywam lec na plecach i moje nogi s lekko podkurczone, w rozkroku lub te zdarzyo mi si to na fotelu ginekologicznym podczas badania. Bl ten tak jak pisaam idzie od biodra ale bardzo silnie promieniuje do poladka. Gdy tylko go czuje szybko zczam nogi i tak jakby spinam poladki, ten bl co prawda jest jeszcze chwile ale dziki temu powoli puszcza. Wraenie jest takie jakby ko z uda chciaa wyj mi poladkiem. Powiem tak: jest to nie do zniesienia przez duej ni kilka sekund.
Moe jest kto z podobnym problemem? I jako naprowadzi mnie na to czy to co powanego. I do kogo si z tym uda? Neurolog czy ortopeda?
Dodam, e problemy z biodrami jakie mam to te nie jest nic co leczyam, porostu nie zakadam nogi na nog, nie siadam po turecku. Staram si siada w poprawnych pozycjach dla bioder i krgosupa bo kady jaki taki "wybryk" powoduje bl w biodrach, kolanach i ten najgorszy w poladku.

Prosz tylko o powane odpowiedzi
Z gry bardzo dzikuj za odpowied.

INSOMNIA
 Wysana - 14 kwiecie 2016 15:25      [zgoszenie naruszenia]

Wzrost, waga, wiek?

DRINK
 Wysana - 14 kwiecie 2016 16:09      [zgoszenie naruszenia]

26 lat. Wzrost 156 cm waga przewanie przez wikszo ycia do 55 kg. Aktualnie koniec 8go miesica ciy wiec jest dodatkowe 9 kg. Ale te sytuacje zdarzay si si przed ci.

INSOMNIA
 Wysana - 14 kwiecie 2016 17:58      [zgoszenie naruszenia]

Ani neurolog, ani ortopeda nie tknie sie ciarnej, o ile sprawa nie zagraa yciu - zapraszam po poogu.

DRINK
 Wysana - 15 kwiecie 2016 06:53      [zgoszenie naruszenia]

Dobrze prosz Pana. Odwie temat za dwa miesice. Ale wtedy mi Pan odpowie? Pliiiiis

Zmieniony przez - DRINK w dniu 2016-04-15 07:21:22

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2016 14:02      [zgoszenie naruszenia]

Nie mog nic obieca - mj kontrakt upywa 1go maja i nie wiem, czy za oferowan tu stawk bd skonny go przeduy.

DRINK
 Wysana - 15 kwiecie 2016 17:56      [zgoszenie naruszenia]

Bdmy dobrej myli ze kadencja si przeduy Wiadomo zakadajc temat liczyam jeszcze na rezonans i kilka zdj rentgenowskich ze strony forum, ale wiadomo jak czowiek w ciy to nawet pyta na forum nie powinien bo to ju jakby nie patrze wizyta lekarska i si odpowiedz nie naley ze strony wszystkich obecnych doktorw.
W zwizku z tym, e nie dowiedziaam si niczego czego kady przecitny czowiek by nie wiedzia to prosz o usuniecie tematu. No chyba e dla forum to jest to odpowied wysokich lotw...
Pozdrawiam!

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2016 20:06      [zgoszenie naruszenia]

No jeli liczyas na kilka zdj rentgenowskich, to chyba powinna jeszcze podpyta co nieco swojego ginekologa

OLcia w-w
 Wysana - 23 kwiecie 2016 10:05      [zgoszenie naruszenia]

Miaa problem z biodrem i bl si nasilil w ciy.... czego oczekujesz od ludzi na forum. Zaniedbalas sie przed ciaza to chociaz teraz przestan strzelac fochy bo to nikogo nie obchodzi (i jest to tylko twoj wina) tylko idz do lekarza z zapytaj vo Ci jest. To chyba logiczne

to je na piču .

Znawca -

INSOMNIA
 Wysana - 23 kwiecie 2016 10:13      [zgoszenie naruszenia]

^ suchego ona silna jest w tobie

OLcia w-w
 Wysana - 23 kwiecie 2016 14:24      [zgoszenie naruszenia]

to je na piču .

Znawca -
[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nastpn

Wybierz stron: