FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1481 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
bójka - możliwe konswekwencje? 
[powiadom znajomego]    
Autor "bójka - możliwe konswekwencje?"   

chcejej
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 18:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam, ostatnio mialem taka sytuacje w centrum handlowym, ze szedl sobie gosc i szturchnelismy sie z bara. Powiedzialem do niego "jak chodzisz?", cos tam odpyskowal. Mialem ochote podejsc do niego i pociaganac dalej rozmowe, ktora pewnie by sie zakonczyla bojka, ale sie wydygalem ze tam jest ochrona, kamery itp.

Co grozi w przypadku takiej bojki? Jakie sa konsekwncje teoretyczne i jak to wychodzi w praktyce? Pytam bo nie wiem czy nastepnym razem przy takiej sytuacji uda mi sie opanowac.

Czorny90
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

melise sobie kup.

PimpMyDick
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

I spuść z kija. W takich sytuacjach mówi się "przepraszam" gdy jest się sprawcą, lub "proszę uważać" gdy jest się ofiarą. A nie zwykłe, prostackie, emocjonalne "jak chodzisz?"
Ewentualnie "giń frajerze, ****o jerychońska, mam 88 lvl i ***nę Cię moim swordem oraz za*******e wszystkie itemy".

JakuBzza
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Łatwo tak bić słabszych co?:) Jakby jakiś koksu szedł i wpadłbyś na niego to pewnie gacie pełne były by co?:) Dla mnie to ty nie jesteś człowiekiem tylko jakimś nieudanym tworem matki natury.

chudini3
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

A jak myślisz? Wzywana jest policja przez ochrone, nastepnie sprawa w sądzie i zawiasy.

siemamumin
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

nikt Ci nie odpowie, bo wszyscy uciekli ze strachu.. oczywiste jak na ulicy.. pobicie, uszkodzenie ciała zależy jak się skończy.. normalna napaść.. bardziej chyba chciałeś się pochwalić jaki z Ciebie pogromca... wszystko zależy jak się bójka skończy.. może być nieumyślne spowodowanie śmierci nawet.. jak masz problem ze sobą to lekarz albo siedź w domu

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

chcejej
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

ale zescie sobie podpopowiadali...

male skorygowanie toku myslenia:

to ta osoba na mnie wpadla bardziej niz ja na nia. Powiedzialem dokladnie chyba "moze bys patrzyl jak chodzisz?" i nie bylo to cwaniackie, tylko normalne. Gosc zareagowal dosc emocjonalnie i sie naburmuszyl.

Nie byl zadnym leszczem, byl podobnego wzrostu i podobnej wagi do mnie.

NIe mam zadnych problemow z nerwami, tylko pytam na przyszlosc jakby taki gosc podszedl i zaczal sie cos burzyc, to wiadomo ze zeby nie byc na przegranej pozycji w walce, nalezy samemu rozpoczac atak we wlasnej obronie. I pytam, co w takiej sytuacji sie dzieje, np. jesli ktos w takiej sytuacji podejdzie do mnie i np. delikatnie mnie popchnie, to wiadomo ze po czyms takim nie stoi sie prosto, tylko sie broni, a najlepsza obrona jest atak. Wiec?

lewylife
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze ile ty masz lat?

Gillette
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

slaby jestes
jak trafiasz na kozakow co chca cie z bara pociagnac to pociagasz ich i idziesz niewzruszony dalej
po chój jakies pyskówki

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

chcejej
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

tutaj nie chodzi o wiek.

chodzi o sytuacje typu:

gosc podchodzi do Ciebie i Cie popycha cwaniacko i cos tam gada, widac ze jest agresywny, Ty nie masz mozliwosci ucieczki. Wiec przewidujac zaraz jego atak, atakujesz jako pierwszy. Co sie dzieje w takiej sytuacji?

Pytam na przyszlosc, bo mialem kilka razy podobna sytuacje i nigdy nie wiedzialem jak sie zachowac. Do tej pory udawalo mi sie zalagadzac sytuacje slownie, ale wole zapytac zeby wiedziec.

edit: czemu tworzycie sobie w glowie jakis moj obraz? mi nie chodzi o opisywanie mojej osoby, czy jak sie zachowalem, ja sie pytam o teroetyczne zjawisko, zebym na przyszlosc byl po prostu bardziej swiadomy w takiej sytuiacji.

Zmieniony przez - chcejej w dniu 2011-04-20 19:16:37

JakuBzza
 Wysłana - 20 kwiecień 2011 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś poszedł dalej, a nie jakieś "jak chodzisz"(tak to dzieci w podstawówce pytają - jeszcze "co się lampisz" jest czymś powszechnym). I nie tworzymy sobie żadnego obrazu ciebie bo sam napisałeś że typ na ciebie wpadł a ty ot tak chciałeś mu spuścić w******* (chciałeś go sprowokować wcześniej do bójki), ale bałeś się bo kamery były... Jakby cię zaatakował to rozumiem ,a tak wyszedłeś na barana.

Zaraz zaprzeczysz, więc cytuje twoje słowa kogucie:

Powiedzialem do niego "jak chodzisz?", cos tam odpyskowal. Mialem ochote podejsc do niego i pociaganac dalej rozmowe, ktora pewnie by sie zakonczyla bojka, ale sie wydygalem ze tam jest ochrona, kamery itp.

ps. Co do konsekwencji to takie "odpadki" społeczne jak ty, powinno się umieszczać w specjalnych obozach dla pedofilów i takich psycholi jak ty. I mnie nie w****iaj dalszą gadką bo cie znajde s****ysynu i w******* spuszcze

Zmieniony przez - JakuBzza w dniu 2011-04-20 19:25:09

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

bójka - możliwe konswekwencje?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: oc i ac jak to jest ? | Wezwanie do sądu | opieka państwa | Nie zarejestrowanie broni pneumatycznej? | Mandat | Staż absolwencki - czy muszę wybrać OFE? | Kto pokrywa koszty badań wstępnych do pracy? | Bezrobotny idzie do pracy | Kanary - mpk krakow | CO MU GROZI...???? | Lokata | PYTANIE PROSZE O POMOC | kurs złotego | anc_kozak - dożywotni ban | spółka cicha | Śmierdząca rzeka | slaweh | praca | szukam pracy | POMOCY! | pomocy | MIRANDA007 | cicha woda | sgsp | rozmowy CB | CB radio | dokumenty warte | adixons | procent | nupel | fryderyk engels | j3zus | torebki | campamerica | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.