FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1724 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
bójka z niebezpiecznym narzędziem 
[powiadom znajomego]    
Autor "bójka z niebezpiecznym narzędziem"   

Woteq
 Wysłana - 8 październik 2009 14:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.
więc moja sprawa wygląda tak: art 159 kk w zw. z art. 57a$1 kk.
siedziałem 24h, potem do prokuratora. złożyłem wyjaśnienia w których powiedziałem jak było na serio. Nie było żadnego noża ale gość tak zeznał. dziwne :/ Dostałem za to 2 razy w tygodniu dozór na policji, ale nigdy nie byłem karany. jego obrażenia trwały mniej niż 7 dni. Grozi coś mi jeszcze?

mlkv
 Wysłana - 8 październik 2009 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Owszem, normalna sprawa karna za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia i odpowiedzialność karna w postaci kary więzienia od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Na chwilę obecną zastosowany jest środek zabezpieczający ( dozór ), następnie zostanie sporządzony ( jeśli prokurator uzna ciebie za sprawcę czynu ) akt oskarżenia i sprawa pójdzie do sądu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Woteq
 Wysłana - 10 październik 2009 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

aha. To zanim to sie zacznie to minie dużo czasu. Jeśli by mi jednak przypucowali tą kose to jaka jest możliwość że pójdę siedzieć.?? czy dostane zawiasy ?

Xaironik
 Wysłana - 10 październik 2009 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat?
Jakas praca? Studia? Miales jakiekolwiek problemy z Policja?
Bier dobrego adwokata. Wszystko zalezy od Sadu, sprawy moga byc podobne i na ten temat ktos obyty moze sie wypowiedziec ale nie ma spraw takich samych wiec roznie moze byc. Ja bym stawial jednak na zawiasy ale czy akurat wystarczy Ci slowo paru osob z tego forum? :)

mlkv
 Wysłana - 10 październik 2009 16:56       [zgłoszenie naruszenia]

"jaka jest możliwość że pójdę siedzieć.?? czy dostane zawiasy ?"

[www.wróżka.pl]

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-10-10 16:56:35

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

bójka z niebezpiecznym narzędziem

Warto przeczytać: W jakim kraju jaka władza? | spadek - chcą mnie wyrolować | allegro uszkodzony towar | Co grozi? | Z góry na konto | Mbank | ALLEGRO I POLICJA?! | czy ma ktoś posadkę dla mnie?? | jak byście zinterpretowali ten przepis? | platnosc karta | Mandat PKP | Sterylizacja - temat "trzydniowy" | Lech Kaczyński | Czas wyborów w USA | Instrukcja dla donosiciela | Wasz ulubiony polityk | czynsz po termomodernizacji | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | dixon37 | wódka | smoleńsk | III Filar | IKE | zdjęcia ofiar | kim jong un | bhp | twink shower | twink | prysznic | asiulka91 | showup | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.