FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 39582 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Ból po usunięciu zęba 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ból po usunięciu zęba"   

Fana
 Wysłana - 1 październik 2007 00:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

W piątek rano straciłem górną szóstkę, dentystka bardzo motała się z jej usunięciem - grzebała jakimś dłutem, odciągała dziąsła itd. No dużo bólu z mojej strony i pracy ze strony dentysty.
Dostałem antybiotyk, który szamę...

Ale czy to jest normalne, że tamte okolice bolą mnie do teraz? Do niedzieli wieczorem? W tym momencie dosyć znacznie...
Niby powiedziała, że może boleć i żebym się faszerował przeciwóblowymi, no ale bez przesady Ja tam poszedłem, żeby przestało ***ać, a ***ie cały czas, tylko sporo słabiej...

Zmieniony przez - Fana w dniu 2007-10-01 00:07:56

Znawca -

shinsei
 Wysłana - 1 październik 2007 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

Boleć może, tylko zwroc uwage czy cos sie z tamtąd nie sączy, rany w jamie ustnej goją siębardzo szybko.
Jak tak bardzo boli to łyknij Antidol 15( w aptece bez recepty)

Zmieniony przez - shinsei w dniu 2007-10-01 00:51:21

MOD MiU i Grafika Insomnia 2009

[kat-jot.daportfolio.com/]

Znawca -

Iniftinity
 Wysłana - 1 październik 2007 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Poboli Poboli i przestanie jak Ci tak ostro grzebała to niezła dziure musiała wygrzebać i musi pare dni pobolec ale mam dobrą wieśc to nie boli już ząb tylko rana po nim. Też Kiedys miałem problem z ta szóstka wyrywała ja po kawałeczku aż zrównała sie z dziąslem i też musiała dziąsło odciągać nie zycze tego nikomu choc podczas wyrywania nie ma bólu ale to uczucie. Jak czujesz jakie ona Ci rzeczy z dziąsłem wyprawia.
I teraz ząbki myje regularnie!!!

Zmieniony przez - Iniftinity w dniu 2007-10-01 12:17:49

Gosia_p
 Wysłana - 1 październik 2007 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

moga byc dwie tego przyczyny
pierwsza to boli Cie dlatego, ze Ci tam duzo grzebala i masz spora rane
a drugi to, ze kawalek zeba Ci tam zostal
jak bedzie bolalo po zjedzeniu antybiotyku to proponuje kontrole u dentysty

Street90
 Wysłana - 1 październik 2007 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Boleć ma prawo...
Jeśli bardzo boli i nie umiesz wytrzymać radzę iść na pogotowie.
Powinni Ci dać jakiś mocny lek przeciwbólowy (o ile nie wezmą cię za ćpuna wymuszającego leki, chodź w to wątpię). Poprzez ból mogą występować inne niedogodności np. gorączka itp.

Znawca -

Fana
 Wysłana - 2 październik 2007 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

moga byc dwie tego przyczyny
pierwsza to boli Cie dlatego, ze Ci tam duzo grzebala i masz spora rane
a drugi to, ze kawalek zeba Ci tam zostal
jak bedzie bolalo po zjedzeniu antybiotyku to proponuje kontrole u dentysty

Tak, grzebała, czyszczyła "dziurę" itd. Czuję nawet językiem, że rana jest dosyć spora... Zęba chyba niz nie zostało, bo oglądała dokładnie.
Antybiotyk niby przeciwzapalny, żebym zakażenia nie dostał - DALACIN C.

Na pogotowię raczej szedł nie będę
Czy ten Antidol 15, to lek typowy przeciw bólowi zębow i własnie takich ran? Jeżeli nie, to jak nazywa się jakiś specjalny przeciwko temu?

Zmieniony przez - Fana w dniu 2007-10-02 00:14:36

Znawca -

booe
biały miś
 Wysłana - 2 październik 2007 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

powiem ci szczerze, ze troche amtorke dentystke masz
mialkem usuwana 8 gorna - wiadomo powiwijane korzenie, nie da sie leczyc kanalowo. przy wytywaniu (robil to chirurg) nie poczulem najmiejszego bolu. lyzeczkowanie to norma. nie wiem co z bolem, bo mnie nie bolalo po wyrwaniu, dziwie sie ze ciebie po tak dlugim oikrosie boli. ale obrocz prochow moze jakies oklady pomoga? w koncu to napewno opuchniete jest

Zmieniony przez - booe w dniu 2007-10-02 00:42:29

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 2 październik 2007 03:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mi kiedyś po wyrwaniu zęba krew lała się 2 dni mimo tamowania i zaszycia...tragedia, cały czas się w niej taplać musiałem. Zasnąć normalnie nie można było, bo dławiłbym się nią. Ale to dlatego, że po wybiciu zęba był on z powrotem włożony i po kilku latach korzeń był wrośnięty w kość-niestety innego rozwiązania nie było, to była bardzo duża dziura...trzeba przeczekać takie rzeczy

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2007-10-02 03:15:59

Gosia_p
 Wysłana - 2 październik 2007 05:51      [zgłoszenie naruszenia]

dostales bardzo dobry antybiotyk na zab
przejdzie Ci po nim napewno

AliBabus
 Wysłana - 2 październik 2007 07:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem wyrwany z miesiąc temu tez szóstkę, napieerdaala mnie do tej pory, rwał chirurg stomatologii i co z tego teraz patrze w lusterko a tu taki mały biały punkt jest, jakaś drzazga wyrywanego zeba została i zab sam ja wyrzucił na zewnątrz dzisiaj jade niech to wyprostuje bo kurvicy idzie dostać.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Fana
 Wysłana - 2 październik 2007 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

Booe, pierwsz raz u niej byłem, także nie wiem jak z fachowością.

Gosiu, przed chwilą zjadłem ostatnią tabletke tego antybiotyku...

Jak nie przejdzie do jutra rana, to idę do niej, bo nie mam zamiaru męczyć się miesiąc jak kolega wyżej
Krew też nie leciała długo...

Zmieniony przez - Fana w dniu 2007-10-02 10:52:13

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ból po usunięciu zęba

Strony: 1 2

Warto przeczytać: wysypka na boku i pod nosem. nie swędzi. co to jest? | problem z uchem | BARDZO MOCNY BÓL GARDŁA | Skrecenie kolana, jak cwiczyc? | szwy - odszkodowanie | kaszel | Częste oddawanie moczu | Niszczenie przedmiotow podczas snu. | Soczewki | pryszcze - guzki, pod którymi gromadzi się krew | Ból kości piszczelowej %-) | penis pytania | Ginekomastia - jak ukryć wystające sutki | coraz krótsze cykle | Mam ciągle mokre dłonie... | wątroba-pytanie | żaba pokój | facebook to | _lauviah_ | chomikuj | podryw | uwodzenia | legalizacja | rrk6egq0b11u5y | azteka | KAROLINA MOTYLEWSKA | joanna brodzik | waga kuchenna | KAROLINA | aqua di gio | buty na balety | loreal men expert | tapety na pulpit | SlodkaNutella | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.