FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3346 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
będe tak długo szukał problemu aż go znajde 
[powiadom znajomego]    
Autor "będe tak długo szukał problemu aż go znajde"   

MarvBoy
 Wysłana - 6 luty 2010 11:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

o co chodzi?
Co drugi temat w dziale zaczyna się od tekstu s*******iłem. Co trzeci temat w dziale zaczyna się od s*******iłem jak sprawić żeby ona wróciła. Natomiast co czwarty zaczyna się od pytania jak ją poderwać.
Zasada jest prosta, jestem zazdrosny, ex się odezwała, przestaje jej zależeć, nie lubię jej kolegów, nie podoba mi się jej zachowanie, zapomniała o jakiejś ważnej okazji, nie wiem jak ją namówić na minetę, loda, anal. Za rzadko mówi, że kocha, za mało czasu poświecą, nigdy nie pisze 1 smsa, za dużo czasu spędza z znajomymi, jest pod pręgierzem rodziców, jest materialistka, leci na koksów itd. itp. etc. i*****.

Z jednej strony z dupy wzięte wymówki, z drugiej strony może faktyczne wady. Z jednej strony szukanie pretekstu żeby się pokłócić z drugiej strony może faktycznie niedopasowanie.
W jakim stopniu są to faktycznie wady a w jakim poprostu szukanie powodów żeby sabotować jakaś możliwość "bycia szczęśliwym". W jakim stopniu kompromisy gdzie poświęca się rzeczy które były oczywiste kiedy ktoś był singlem a w jakim tworzenie tej postawy ludzie są*****owi i wszyscy chcą mnie tylko wykorzystać.

Trochę się rozpisałem, a pytanie jest zasadniczo bardzo proste czemu ludzie w dzisiejszych czasach najpierw robią wszystko żeby w związku się coś s*******iło a potem myślą, że można to jeszcze naprawić. Dlaczego rzeczy, które w pewnym stopniu nie powinny mieć żadnego znaczenia nagle zaczynają do tego stopnia przeszkadzać drugiej osobie, że nawet jeśli chce być z tą drugą to robi wszystko żeby jej obrzydzić ten cały związek.

Ekspert -

FU
 Wysłana - 6 luty 2010 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

taka mentalnosc narodu, mowie powaznie

ludzie nie dobieraja sie tutaj w pary na podstawie wlasnych wymagan
tylko kreuja sobie jakas postawe pokutnika,
chvj ze mi nie pasuje sto rzeczy w tej kobiecie, nie rzuce jej bo milosc to kompromis i akceptowanie wad - czy inny belkot

a efekt jest taki, ze wady tolerujesz do momentu, az osiagna mase krytyczna i juz nie wytrzymujesz, wtedy zaczyna sie marudzenie i szukanie rozwiazania, podczas gdy rozwiazanie jest jedno od poczatku takiej relacji - zakonczyc ja i znalezc partnerke, ktora Ci w pelni odpowiada pod katem podstawowych kryteriow

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

kulmas
 Wysłana - 6 luty 2010 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

zakladasz ten sam temat
co 2-3 msc
tylko inaczej nazywasz

pytam sie
po chvj
swiata i ludzi nie zmienisz

...

Ekspert -

rRnR
 Wysłana - 6 luty 2010 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

bo to zua kobieta byla

jestes tak beznadziejny, ze niedlugo zostaniesz pedalem.

Siwek_wp2
 Wysłana - 6 luty 2010 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

ludzie podświadomie potrzebują problemów i sobie je generują ..w matrixie nie glupio opisał to agent .. ze roboty stworzyły idealny świat dla ludzi w tych inkubatorach, bez problemów, sielanka, cuda i w ogole... ale w pewnym momencie ludzie nie mogli tam działać normalnie, potrzebowali konfliktów, wojen, smierci i innych negatywnych rzeczy ... wiec to poprawili

tutaj ten sam problem.. tylko na poziomie 'lokalnym' .. jak jest za dobrze .. to trzeba to s*******ić żeby się coś działo i wtedy włączyć zamartwianie.

ludzka natura .. nieliczne, inaczej myślące jednostki potrafią nie stwarzać sobie problemów ..

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

FU
 Wysłana - 6 luty 2010 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

^ to sie tyczy absolutnie wszysktich kobiet

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

rRnR
 Wysłana - 6 luty 2010 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

tez bym sie zepsul gdyby kazdy chcial mojej cipki

jestes tak beznadziejny, ze niedlugo zostaniesz pedalem.

Vigilante
 Wysłana - 6 luty 2010 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

sog za "a efekt jest taki, ze wady tolerujesz do momentu, az osiagna mase krytyczna i juz nie wytrzymujesz, wtedy zaczyna sie marudzenie i szukanie rozwiazania, [...]"

Szkoda że takie czasy, ale widocznie ludzie lubią swoje pseudo problemy. Jak internet nie był tak powszechnie dostępny to i mniej problemów było i ludzie szczęśliwsi, każdy się uczył na własnych błędach. A ten temat na forum to duże ułatwienie więc nie ma się co dziwić że ludzie wybierają to, no i anonimowość. PIeprzyć to po***ane czasy

- Trzy piwa? W południe?
Gość przy barze wyszczerzył w rozmarzeniu zęby i radośnie pokiwał głową.
Ford nie zwracał na niego uwagi.
- Czas to iluzja - oznajmił. - Tym bardziej południe.

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 6 luty 2010 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

gdzyby nie było smutku, złości i płaczu nie było by szczęścia, to dotyczy wszystkiego, zawsze są dwie strony medalu ( dobra --> zło/ piękne --> brzydkie/ szybkie --> wolne)

tak samo w związku, gdybyśmy cały czas byli z tą drugą osobą szczęśliwi, żyli jak w bajce, to czy to szczęście byłoby aż tak wartościowe?? a kiedy jesteśmy wkvrwieni, źli, mamy problem, ale wszystko się rozwiąże pozytywnie, to wtedy mamy więcej przyjemności z... radości

Zmieniony przez - fenol_one w dniu 2010-02-06 18:28:59

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Angel...
 Wysłana - 6 luty 2010 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie, to Ty masz jakis problem
tak jak kulmas napisal, to n-ty Twoj temat
i tak nic nie wnosi
nic nie daje
nic nie zmieni
wiec po co sie przejmowac i wkurzac?
a jak inaczej nie potrafisz
to przynajmniej, nie zakladaj 100 podobnych tematow
tylko sie wyzywaj na bierzaco
moze do kogos czasem trafisz

Jak internet nie był tak powszechnie dostępny to i mniej problemów było i ludzie szczęśliwsi, każdy się uczył na własnych błędach.

Ja dam SOGa za to. Moze nie tyle bylo mniej problemow, co nikt nie liczyl, ze ktokolwiek da mu algorytm na rozwiazanie problemu z cylku "koniec swiata, bo ...". Problem jest w tym, ze ludzie sie uzalaja nad soba, bo to jest dobrze widziane. Czlowiek, ktory mowi, ze mu sie dobrze uklada, od razu jest szykanowany.

A z FU sie nie zgadzam. Nie ma takiego czlowieka, ktory by nam pasowal w 100%. Zawsze sie znajdzie cecha, ktora nas bedzie denerwowac. Albo zachowanie w danej sytuacji. Jest to tak wielka roznorodnosc momentow w zyciu i problemow z jakimi musimy sobie poradzic, ze nie w sposob jest, aby wszystko pasowalo w 100%. I nie sztuka jest tutaj uciekac. Uciekanie jest dla tchórzy. Wazne jest, aby sie zgadzac w podstawowych, naprawde waznych kwestiach zyciowych. Oczywiscie mowie tutaj, o stalym zwiazku, tzw "do grobowej deski".

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2010-02-06 18:32:59

Ekspert -

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 6 luty 2010 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie dane mi było edytować

IMO trzeba więcej takich tematów, może jak ludzie zaczną czytać, że polew z nich jest, że ich problemy są z dvpy wzięte, że rozwiązanie jest proste i powszechnie znane (olać, zapomnieć i żyć dalej) to się ogarną

no i tak mi się wydaje, że kto jak kto, ale marv jak coś pisze to zawsze dobrze trafi i jest to coś mądrego

sog, jak wejdzie

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

będe tak długo szukał problemu aż go znajde

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: miłości nie ma, życie to ściema | Dziwna milosc1 | przemoc w związku | Jakimi slowami? | gratuluje nowemu Moderatorowi i Boldom w dziale | Rodzaje miłości.... | przyczyny rozpadu związków | jak zagadac panne... | oświadczyny | nikt... jak to się właściwie robi?...żyje szczęśliwie | nie wiem co poczac dalej ,,, | Jak rozkochać w sobie przyjaciółkę? Czy związek powstały z przyjaźni miałby sens? | Przyjaźń kobiety i mężczyzny .. | boję się odrzucenia:( | małżeństwo.... ciągle potrzebne.... czy przeżytek | Ślub.... przydatne informacje | nie dla os? ? ???? ?b | tatuaże u kobiet | kobiet | badanie nasienia | przeznaczenie | przeznaczenie karma | motyw A>mierci w literaturze | pull and push | nie daje piersi | pear phone | golf marynarka | macready | Spodnie pumpy | rejczel | wisA,a | komornicza | almera | masspower | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.