FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 568 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
błąd 404 
[powiadom znajomego]    
Autor "błąd 404"   

ladija
 Wysłana - 7 maj 2008 14:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jest taka sprawa ze koleżanka kilka dni temu założyła internet i niby wszystko dobrze ale żadna strona się nie ładuje i za każdym razem wyskakuje błąd 404. Ktoś wie jak to można naprawić i jaka jest przyczyna???

potargany
 Wysłana - 7 maj 2008 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

niech spinguje strony

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

michal446
Psycho
 Wysłana - 7 maj 2008 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

zadna strona sie nie laduje? moze zle wpusuje adresy, a gg dziala?

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

ladija
 Wysłana - 7 maj 2008 14:44       [zgłoszenie naruszenia]

Tak gg działa a strona raz np. się otworzy a za drugim razem jak odświeżam już nie z tym, że częściej w ogóle żadna strona nie chodzi. Adresy na pewno dobre wpisuję.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

błąd 404

Warto przeczytać: Naderwany kabel przy słuchawkach | Palmtop tanio | Router - zrywanie połączenia | telefon z systemem operacyjnym do 350zł | Siec Domowa Prosze o Pomoc | Problem z kompem - No signal. | Netbook + internet | wlan hasło | poszukiwany telefonik z wifi i dobrym aparetem do 700zl | Co sądzicie o takim sprzęcie: | Instalacja RAMu | Problem z odtwarzaniem filmu. | jaki monitor? | HTC Wildfire -- opinia | program do zmiany formatu filików | Grafika do wymiany , co polecacie | kilinskiego | w krzywym zwierciadlewitaj święty mikołaju | julia pietrucha | chamskie rasistowskie i antysemickie | maclaz | kruszyna69 | kamila zmuda | skala wszechświata | Trzepiecińska | trening 6x w tygodniu | monika nago | straż pożarna | psp | pieta w rzezbie | zapomnieć | jak zapomnieć | kurwy umysłowe | playoby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.