FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47741 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
bLacHaRy!!! :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "bLacHaRy!!! :/"   

nEseCzKa
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

NIech ktoś mi coś do końca wytłumaczy... może najlepiej sama pzredstawicielka pokroju tego typu nowego "zawodu"... dlaczego fajne laski lecą np. na kogoś zupełnie pustego, ALE mającego super auto... a za przeproszeniem... jak się auto zepsuje to co się wtedy dzieje.. ? koniec związku???... no niech mi ktoś to wytłumaczy dokładnie bo mnie to strasznie męczy...

"Optymiści są jak rasiści - nie dopuszczają do siebie czarnych myśli."

Helevorn
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

A dlaczego faceci leca na dlugonogie, cycate blondynki, ktore nic poza wygladaem soba nie reprezentuja?

Odpowiedz jest chyba prosta...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

nEseCzKa
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

aha... czyli facetom chodzi o sex, a kobietom o nie swoje auto? Ohahaha nie no... albo jeszcze lepiej.. blachara zamiast słuchać co mówi koleś.. słucha dźwięku silnika

minner
SZPIEG
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

niestety kolego , takie czasy, kobiety lubią jak się je wozi autkiem, a jeśli masz swoje autko to znaczy ze masz na tyle inteligencji by je utrzymac i je kupic... inna sprawa jesli chodzi o użelowanych kolesi co sie wożą samochodami swoich rodziców :(

PS. Najlepsze laski i tak zawsze ciężko wypatrzyć gdyż przewaznie siedza w domu i sie ucza (i sa ladne).... wiec trzeba sie bardzo rozgladac.. a te blachary --- to sa rownoznaczne z imprezowiczkami (blachara = imprezowiczka)

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Facet z samochodem to facet z kasą. Facet z kasą to facet umiejący dać sobie radę w życiu, facet mogący utrzymać rodzinę i zapewnić jej byt.
Blacharom może nie chodzi o rodzinę, tu raczej działa instynkt pierwotny Tak jak kobieta z dużymi piersiami będzie więcej dzieci karmić, zaś z szerokimi biodrami jest bardziej płodna Facetom nie chodzi raczej o płodność, ale też działa instynkt pierwotny

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

_niuton_
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

dear: daleko idace wnioski

soon.. ;-)

Daer
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

No ba

Ekspert -

nEseCzKa
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

Chciałam zauważyć, że podstawie tego czy ktoś ma auto czy nie, nigdy bym nie mogła stwierdzić czy ten ktoś umie sobie poradzić w zyciu czy... strasznie błędne rozumowanie... jest wiele innych czynników, na podstawie których mozna stwierdzić czy ktoś jest zaradny czy nie.. i na pewno tym czynnikiem nie jest AUTO! (szczególnie jak to jest auto tatusia.. :-/ )

Daer
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Twoje rozumowanie opiera się na myśleniu, na inteligencji A chyba nie oczekujesz, że ktoś myślący narządami płciowymi zastanawia się nad takimi sprawami?

Ekspert -

nEseCzKa
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

no tak.. zapomniałam... faceci mają dwa mózgi.. jeden mniejszy, drugi większy ... tylko, że z tego drugiego rzadko korzystają... a blondynki wcale nie mają mózgu...

marcelka
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

a mi sie wydaje że chodzi o szpan... te słodkie ładne blondyneczki lecą na auto bo same są puste i szukają facetów, którzy też są puści bo sie boją że z inteligentnymie nie beda miały o czym pogadać...
ja sie woże mesiem slk ale nie poleciałam na auto tylko na hektary (żartuje) mesia kupił jak już byliśmy razem i ja go namówiłam... i wcale nie rozpoieszcza mnie bo ma kase, zdaża sie ale nie zawsze... i nie jestem blondynką i mam bardzo dobre wyniki w nauce i nie chodzimy na potupanki za czesto...
ale chyba odeszłam od tematu...

Szczęśliwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 24 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

bLacHaRy!!! :/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24