FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1203 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
badania rodziny przez psychologów 
[powiadom znajomego]    
Autor "badania rodziny przez psychologów"   

Sara1022
 Wysłana - 22 czerwiec 2008 17:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chciała bym sie dowiedziec na czym polegaja badania rodziny z psychologiem walczacych rodzicow o 2 letnia córke. W jaki sposób bada sie dziecko? Czego szukaja psycholodzy? Czy beda w stanie wykryc np. próby samobójcze u mojego meża?? Jak sie nalezy zachowac? Czy warto sie rozplakac jako ofiara przemocy? Czy lepiej zachować twarz i pokazać ze jest sie silnym dla dziecka????

mlkv
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

To raczej nie ten dział. Nie zajmujemy się tu psychologią.

"Czy warto sie rozplakac jako ofiara przemocy? Czy lepiej zachować twarz i pokazać ze jest sie silnym dla dziecka????" - proponuję wyjść z założenia że prawda obroni się sama i zachowywać się naturalnie.

Próby samobójcze męża, o ile były w miarę poważne, powinny za sobą zostawić jakiś sensowny ślad ( np. na pogotowiu ).

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Sara1022
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

boje sie ze sie rozplacze...jak mowie o tej sprawie gdzie kolwiek to łzy same mi sie cisna..a slyszalam ze najlepiej na takich badaniach wstrzymac sie od łez ale to znowu bedzie nie naturalne...

Nie chodzi tu o to ze proby samobojcze maja odrazu zostawiac slad na pogotowiu..zreszta ja patrzac na to absolutnie nie mialam zamiaru go ratowac wiec nie mial by nawet kto zadzwonic ale sam fakt ze zaciskal skorzany pasek na szyi i wieszal sie na haku (ale zwatpil) i wkladanie w moje dlonie noza i celowanie w samego siebie nie nalezy raczej do wyczynow osob zrownowazonych..?

mlkv
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie chodzi tu o to ze proby samobojcze maja odrazu zostawiac slad na pogotowiu..zreszta ja patrzac na to absolutnie nie mialam zamiaru go ratowac wiec nie mial by nawet kto zadzwonic (...)" - Jesteś na tyle uroczą istotą że niniejszym kończę udzielanie ci jakichkolwiek porad prawnych.

Zdychaj jak najszybciej suko

Ekspert -

Filip_o5
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

prowokacja, albo żal przed kompem

Pozdro & Poćwicz

Sara1022
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

"zdychaj jak najszybciej suko" ? - niby w jakim celu mam zdechnac? Bo zamierzam jeszcze pozyc..

Naly
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

W takim celu aby takiej osoby jak ty bylo o jedna mniej. Nie ratowalas czlowieka, gdy on prawie umieral. I piszesz o tym jakbys opisywala instrukcje uruchomienia piekarnika. Wspolczuje twojej corce jak trafi do ciebie.

Zmieniony przez - Naly w dniu 2008-06-24 18:20:28

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

"niby w jakim celu mam zdechnac?" - w celu poprawy ogólnej jakości genów z których powstaną następne pokolenia ludzkości.

Ekspert -

Sara1022
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

no nie przyszlo mi do glowy zeby ratowac czlowieka ktory probowal mnie zabic i nie tylko, chociasz wiem ze sa takie ktore mimo wszystko ratuja takie akcje np. moja tesciowa....

mlkv
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ja już swoje zdanie wyraziłem.

W dalszą polemikę czy dyskusję z tobą nie będę się wdawał.

Ekspert -

Naly
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to widze tak ze ani ty ani twoj byly maz nie nadajecie sie na opiekuna. Ciezka sytuacja, dla dziecka oczywiscie.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

badania rodziny przez psychologów

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Mały dylemat?? | Forum i/lub kanal IRC traktujacy o GIELDZIE | paszport dla dziecka | fundusz emerytalny po raz enty | Delegacja zagranicza | Prawa i obowiązki pokrzywdzonego w postępowaniu przygotowawczym | Prawa i obowiązki podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym | zakupy przez internet a reklamacja | Carrefour zwrot kasy w okresie testowym | urzad skarbowy | Zmiana nazwiska | Srodek trwały | Sprzedaz nielegalnych fajek | wybory , głosy ,głosowanie | Umowa o dzieło/zlecenie na sztukę. Prosba! | PSO | nauczycielki | brochacka | młodzi faceci | tora tora tora | dokumentalny | pułtusk | chemia książki do nauki | łatwe w poznaniu | łatwe laski w poznaniu | adidas active bodies | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | sandra walter | tvn | ananasy z mojej klasy | magda mołek | mario | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.