FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1933 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
bede bardzo wdzieczny za Wasze podpowiedzi:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "bede bardzo wdzieczny za Wasze podpowiedzi:)"   

friend1990
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siemka;) mam takie pytanie i jednoczesnie prosbe do Was.. mam dziewczyne 3 miesiace i jest nam ze soba dobrze.. ale problem polega na tym ze ani ona ani ja jeszcze nie powiedzielismy sobie 'kocham'.. rozmawialismy o tym.. po prostu jeszcze tego nie czujemy choc ja wiem ze u mnie jest z tym coraz blizej.. ona natomiast mowi mi ze wierzy w to bardzo i powie mi to bo z dnia na dzien coraz bardziej jej zalezy.. Jak myslicie czy jest sens to dalej ciagnac? czy dziewczyny naprawde potrzebuja tak duzo czasu? czy po prostu jesli nie powiedziala po 3 miesiachac to juz nie powie ? za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje :) pozdrawiam!

Daer
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jakieś formy seksualnej aktywności były?

Poza tym sam sobie odpowiedziałeś:
"po prostu jeszcze tego nie czujemy"

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

GadDemyt
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

masz 19 lat wnioskuje . Mysle ze nie masz powodu by zrywac z nia , jako ze 3 miesiace to jeszcze nic zlego , a szczegolnie gdy czujesz to iz zblizacie sie do siebie i nawet ona przyznaje to w pode3jrzewam szczerej rozmowie . Nic na sile , troche wytrwalosci , a i Kocham sie pojawi

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

Alayas
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli to nie jest prowokacja...

Powiedź w tym kierunku coś "prostu jeszcze tego nie czujemy choc ja wiem ze u mnie jest z tym coraz blizej" jak ona się wymiga i powie standardowe "nie wiem co czuje" ty mówisz wypiertalaj dowidzenia cześć jak czapka elvis żyje i kończysz.

Jeśli ona z Tobą gra, a Ty nie jesteś ****a to ona powinna odwrócić Cię na pięcie nagle "zmienić zdanie"

Sweet69
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma ustalonych reguł w tym temacie

Ekspert -

friend1990
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

tak bylu formy seksualne.. bylem jej pierwszym chlopakiem z ktorym to zrobila.. ale po prostu czasami jakby jej nie zalezalo..

Zzz....
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

czekaj jeszcze, nie ma sensu zrywac jak jest wam dobrze.
Poza tym moze ona czeka az pierwsza to od Ciebie uslyszy.

Znawca -

GadDemyt
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

po 3 miesiacach oddala Ci sie , a w dodatku byla dziewcom ?

Hrhrhrhrhr chyba Cie oklamuje <yes>

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

friend1990
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

no tak oddala sie..i byla dziewicą..
a gdy pytam sie co czuje to mowi ze jeszcze nie moze mi powiedziec ze mnie kocha ani ze jestem tym jedynym do konca zycia.. ona twierdzi ze przyjdzie to z czasem..
bede pozniej.. pzdr

Daer
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

GadDemyt, czemu niby ściemnia? Też byłem z dziewicą i przy pierwszym spotkaniu była chętna, szybko doszło do seksu.
Tyle że ja Jej mówiłem, że "nie chcę mówić pewnego słowa, bo na to za szybko, ale powiedzmy, że bardzo Cię lubię" i inne takie wymijające. Kiedy padło "kocham Cię" nie pamiętam, ale chyba w trakcie stosunku, mi albo Jej się 'wymskło' przy dochodzeniu, drugie podchwyciło i tak już zostało.
Dlatego pytałem o seks.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Sivyyy
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ja swojej powiedziałem że ją kocham gdzieś po pół roku

trolololo

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

bede bardzo wdzieczny za Wasze podpowiedzi:)

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: utracona miłość | SEPARACJA !!!!!! DORADZCIE COŚ :((( | Jak czesto widujecie sie ze swoim partnerem? | Jak to zaczac | Krótkie, proste pytanie. | Miękka faja/Stalowe jaja ;) | emocjonalny trójkat | Jak spędzacie wolny czas? | Problemy | Moment prawdy - teledurniej | ot taka historia bez happy endu ;-) | problem z dziewczyną... | POROZMAWIAJ Z NIĄ ! | Co za zbieg okoliczności... | pomocy!!! | rozmowa z kobietami | eco | pnie brzesko | OBE | jolanta kwaśniewska | agniecha | sex zciotka | matylda | piaskownica dział | nowy dział | klaudia stec | Nikola | miasto 44 | lewatywa | seksowne | butterfly | ozonowanie klimatyzacji | zrob zadyme | zrob dym | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.