FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17736 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
bez gumki na chwile... 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "bez gumki na chwile..."   

Raptor10
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

ale o wpadke łatwiej niz o zaplanowane dziecko ...tak już jest ale co do sytuacji ktora opisujesz jest to mało prawdopodobne zeby cos z tego było gdyż najpierw musiało by to być w trakcie jej dni plodnych czyli na oko tak w jakims 14 dniu po jej okresie , do tego aby do zaplodnienia doszlo musi byc naprawde spora ilosc plemnikow czego raczej w tej sytuacji nie było ...duzo rzeczy w jednym czasie musi sie zgrac zeby zpłodzić coś shosnas ma racje niektorzy staraja sie po kilka miesiecy zeby zrobic dziecko mimo ze sa w pelni zdrowi i płodni

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Koupaq
 Wysłana - 21 wrzesień 2005 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

1/100? A wiesz jak to jest, jak się zapomnisz raz, to zazwyczaj trafiasz w ten 1%. Shit heppens

LOL

Dżizus
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

nie przejmuj się - bycie ojcem ma też swoje dobre strony :)

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Znawca -

Perełcia
 Wysłana - 25 wrzesień 2005 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Gratuluje Zostales ojcem

martus85
 Wysłana - 25 wrzesień 2005 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż małe prawdopodobienstwo...byłam w gorszej sytuacji,bo gumka pękla i wszystko zostało w srodku...no i co?!...i mamką nie zostalam!!.. całe szczeście...zaczęłam brać pigułki i teraz zero stresów...można sie kochać wszędzie,o każdej porze dnia i nocy...czerpiąc ile sie da z sexu...polecam!!

Danielo85
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Czleniu nie dygaj... Na 99% nie bedziesz tata ! Ja tam jakos czesto bez gumek jade i zyje :) Wiem wiem ze to nieodpowiedzialne itd wiadomo... Ale doznania o niebo lepsze :] Spoko looz bedzie dobrze :)

myboom
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

tak się zastanawiam jak ty to zrobiłeś że o gumce zapomniałeś? o pigułce.... ale o gumce?

Ale się nie martw - jak wpadłeś to przez 9 najbliższych miesięcy wogóle o gumce nie będziesz musiał myśleć

Lubię placki.
Kradnę konie.

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

myboom - też prawda

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Cronos
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak ciąża to najlepsza metoda antykoncepcyjna

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

j22blubo
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

bueheheheh ja sie kocham całyczas bez gumki od ponad pół roku i jakos wpadki jeszcze nie miałem i moge sie załozyc ze jak miałes członka w jej ***** na 10 sek to na bank sie nic nei stanie ,kiesys specjalnie sien spóśćiłem mojej lasce bo chciała i to było dzien po jej okresie i miałem zwałe przez jakis miesiac bo myslałem ze bede ojcem ale co do czego za miecha dostała okresu heh ma sie tego Farta Ludzie nie bójcie sie dymać bez gumek wystarczy myslec głową a nie*****em potem sie tego gorzko załuje !!!!!!!!!!!11

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

bez gumki na chwile...

Strony: 1 2 3 4