FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4801 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
bez nazwy kurva 
[powiadom znajomego]    
Autor "bez nazwy kurva"   

zoth
 Wysłana - 10 sierpień 2007 22:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

zdradzila mnie kurva jedna, nigdy sie nie pakujcie w zwiazki na odleglosc bo widac ze te 65km to juz za duza, mozna sie dupczyc, a zapewniala ze tylko ja, ze mnie kocha, ze chce bys tylko ze mna, ze jej zalezy, ze nie moze beze mnie zyc, ze jestem dla niej wszytskim, i po **** tak klamiecie kurvy jab4ne? jestem slaby psychicznie, nie wiem co mam teraz ze soba zrobic, dajcie mi noz to zabije czlowieka! kurvaaaaaaaaaaaaa

mmaassoonn
 Wysłana - 10 sierpień 2007 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wyluzuj
przejdzie ci

następnym razem bądź ostrożniejszy z zaufaniem

Ekspert -

coraMietka
 Wysłana - 10 sierpień 2007 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Znajdź se jakieś zajęcie,
żebyś mógł się realizować jakoś
zamiast skamlić o czyjeś uczucia
i na nich poczucie wartości budować

ogólnie chyba dość słaby psychicznie jesteś
- mimo zrozumienia dla "dramatyzmu" sytuacji..

i na przyszłość: nie uzależniaj się tak od pochodnych czyjegoś dobrego samopoczucia (obiecanki-cacanki, komplementy, etc.)

nie takie rzeczy przeżyjesz

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 sierpień 2007 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

Wbrew temu, co będą radzić nie olewaj.
Jeżeli jesteś na sto procent pewien, że Cię zdradziła - zjedź ją tak, żeby poczuła się jak ostatnia kvrwa. Nie cofaj się przed żadnym słowem. Zalej ją jadem nienawiści, uprzykrz jej życie jak tylko się da. Pokaż, że tak łatwo jej to nie przejdzie. Zniszcz ją psychicznie - kilka dni wystarczy - dopiero wtedy olej.
No co ja będę pisał - wyładuj się po prostu na niej, zamiast robić to na otoczeniu. Satysfakcja gwarantowana

zielony

Ekspert -

david91
 Wysłana - 10 sierpień 2007 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Uwielbiam czytać takie tematy

i j/w daj jej do zrozumienia ze jest zwykłą kur.vą

luklum
 Wysłana - 10 sierpień 2007 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam sie z kemeso, zjedz szmate niech sie poczuje jak dziwka. Sam mialem taka akcje i powiem Ci ze faktycznie lepiej. A co do kolesia z ktorym sie dymala to pamietaj ze "pies nie wezmie poki suka nie da" sam sie na nia nie wepchnal. To zawsze jest wina dziwek nie kolesi. Laski musze w koncu te nogi rozlozyc, inaczej to bylyby same gwalty a nie zdrady nie? Nie lam sie laski sa proste i stworzone tylko do jednego;)

StoPRO
 Wysłana - 10 sierpień 2007 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

kemesO: zjedź ją tak, żeby poczuła się jak ostatnia kvrwa. Nie cofaj się przed żadnym słowem. Zalej ją jadem nienawiści, uprzykrz jej życie jak tylko się da. Pokaż, że tak łatwo jej to nie przejdzie. Zniszcz ją psychicznie

I co to da? Lepsze samopoczucie? Chyba tylko na pare godzin, a jak przesadzi to bedzie zalowal.

Moja rada: wykasuj numer, listy spal, zdjecia wywal i sproboj zapomniec
Pokaz ze od tego momentu jest dla ciebie nikim, to dopiero zaboli.

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 sierpień 2007 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

co to da? Lepsze samopoczucie?
Gdyby tak nie było, to bym nie pisał

a jak przesadzi to bedzie zalowal
Ona jakoś nie żałowała zdradzając go i w ten sposób pokazując, że ma do niego ZERO szacunku, więc czego ma żałować on? Chyba, że po tym wszystkim nie przejrzy na oczy i dalej będzie mu zależeć, a wtedy

Pokaz ze od tego momentu jest dla ciebie nikim, to dopiero zaboli.
A tam, zawsze ta sama odpowiedź. Jeśli ona od dawna już ma go w dupie, to przecież i tak jej to nie obejdzie.

zielony

Ekspert -

zoth
 Wysłana - 10 sierpień 2007 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

hehe juz zalezec mi nie bedzie bo mam to w dupie a ta mi pisze, ze mnie przeprasza, ze zrobila blad i ze mnie kocha itd

StoPRO
 Wysłana - 10 sierpień 2007 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

Chcac nie chcac wiekszosc takich panienek to ksiezniczki ktore rajcuje duzo szumu wokol nich. Placzac po takich akcjach i wyzywajac od ku*w pokazujesz takiej ze byla za***ista, zalezalo ci etc. Wyciagnij wnioski co bedzie jak olejesz

Zmieniony przez - StoPRO w dniu 2007-08-10 23:51:05

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 sierpień 2007 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

To, o czym piszesz, to naturalna reakcja zdradzonej strony. Prawie zawsze tak jest i rzeczywiście strona zdradzająca może poczuć się dowartościowana.
Ja pisałem o trochę innej postawie.

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

bez nazwy kurva

Strony: 1 2 3 4 5