FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 61237 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
bieluń 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "bieluń"   

tomek50i
 Wysłana - 29 maj 2006 23:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

co wiecie o tym narkotyku,do jakiej grupy go sie zalicza mozna go porównac np.do fety który mocniejszy i w jakiej postaci sie go przyjmuje słycszalem ze to jakies ziarenka...

Faz1
 Wysłana - 29 maj 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

tak ziarenka, ale ogolnie nie radze to silna trucizna i do fety bym tego nie porownal bo w przeciwienstwie do niej nieogarnia sie po tym niczego. sam nie probowalem i nie zamierzam. duze ryzyko zgonu ogolnie lub nieodwracalnych zmian w organizmie+psychice. nie jest to jakas zabawka typu alkohol/thc. wg mnie nikt tego nie powinien ruszac nawet

Fazi

.Muniek.
 Wysłana - 30 maj 2006 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Choduje na ogrodzie 2 bielunie - zaczynają sie formowac juz kokony, z ktorych wyjdą kwiaty.

Nie bede opisywał jak przyjmuje sie bielunia, bo post zostanie skasowany. Nie próbowałem bielunia, ale czytałem wiele tripów jakie ludzie mieli po tym. Powtarzające sie motywy to:

- brak logicznego myslenia
- totalne ogłupie
- halucynacje (nawet dość mocne)
Poprostu zachowujesz sie jak małpa - tak odebrałem to czytając tripy

Do tego mozna od tego wykitowac na dwa sposoby:
- przedawkowanie
- smierc w wyniku tego, ze totalnie nie wiesz co sie dzieje i wyjdziesz przez okno, wpadniesz pod auto czy spotka cie inna tragedia.

Jak masz zamiar to brac to pod kontrolą osoby trzeźwej. Inaczej czarno to widze.

Motto ?
Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich.

b3h
 Wysłana - 30 maj 2006 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

slyszalem na osiedlu ze typ ktory to wrzucil rozebral sie na srodku ulicy do naga i myl pod niewidzialnym prysznicem :D tak ze lot mial dobry.

imo nie polecam .

Chvj frajerom na drogę plus środkowy światu.

tomek50i
 Wysłana - 30 maj 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

znam goscia który to brał to zwijał sie kolo grzjnika przez pare ładnych godzin bo go wrony atakowały....a jakies lęki miał przez 3 dni wiec tak z ciekawosci zapytalem o tym narkotyku kto co wie a moze ktos go brał z forumowiczów?

.Muniek.
 Wysłana - 30 maj 2006 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Swoją drogą ciekaw jestem czy da sie kontrolowac taki trip. Czy da sie sugerowac samemu sobie jakie haluny chcemy miec i wywoływac je przez to, ze o danej rzeczy akurat myslimy.

Motto ?
Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich.

3nYY
 Wysłana - 30 maj 2006 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

To jeden z najgorszych syfow jaki jest.Jestes desperackim imbecylem to zryj.Po tym mozna sobie sobie zrobic duuuuuuuuuza krzywde.Na zawsze.

"...nie kochac wszystkich jak Pan Bog ale szanowac jak czlowieka..."

chemistry
 Wysłana - 3 czerwiec 2006 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

było ban

[http://www.insomnia.pl/temat190821/]

ruumbaa
 Wysłana - 20 wrzesień 2008 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

jadłem dwa razy i jak nie oiom to by mnie zabił

Rianonn
ELF
 Wysłana - 22 wrzesień 2008 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Alkaloidy zawarte w nasionach bielunia powodują pobudzenie psychoruchowe, halucynacje i majaczenia. Przy spożyciu dużej ilości może powstać obraz ostrej psychozy, a następnie śpiączki i porażenia ośrodka oddechowego. Podobnie się dzieje w wyniku spożycia owoców wilczej jagody.

So Excuse me if I have/some place in my mind/where I go time to time.

MissWindy
 Wysłana - 22 wrzesień 2008 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

bieluń to inaczej trąba anielska. fajnie sie pod jej kwiatami śpi, lepiej niż tabsy na sen działa na mnie

świece, mrygam, aż sie zdysze ;D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

bieluń

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Dlaczego myślicie, że trawa jest "dobra" ? | schizofrenia a narkotyki ... | Alko jako lekarstwo?-bzdura | tramal,ketanol + wodka | propaganda %-) | Uzależnienie od adrenaliny ? | po co pijecie? | jak wytrzeźwieć? | hasła na ważną akcję-proszę o pomoc | THC, czy wartoumierać? | pomówienia o dilowaniu | test | bolące gardło | Marihuana FAQ [ENG] | Uzależnienie od gier komputerowych. | thc & speed | filmy hd | straganezo | juloki | cyrylica | depciak | squidd | nago | blondynka | jednonerki | Zostawic kobiete z dzieckiem | bogate kobiety | converse | Olcia-W-w | Olcia W w | mały | maly | g star | zupa | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.