FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1358 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
biznes do 30 000zl 
[powiadom znajomego]    
Autor "biznes do 30 000zl"   

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2003 03:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mieszkam w dość dużym mieście, 400 tysiecznym Szczecinie, mam na rozpoczęcie interesu ok 30 000zł, chciałem zapytać Was co radzili byście otworzyć w takim mieście mieszcząc się w tej kwocie? Mozliwości jest wiele, ale rynek w polsce jest na dzień dzisiejszy w złym stanie i ciężko jest coś zarobić, dlatego pytam Was.

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2003 07:13      [zgłoszenie naruszenia]

- kafejka internetowa na 8-10 kompów + gry. troche moze być ciasno te 30000 ale na duzych osiedlach jest to jakis pomysł.
- usługi, usługi, usługi popatrz co ciekawego jest gdze indziej a czesgo niema w okolicy i pomysl moze beda chetni.(konkretna rada co )

a tak wogóle to zadki numer: jest kasa nie ma pomysłu
- a moze zamiast robic interesy wsadz to w agresywny findusz inwestycyjny to tez jeste metoda robienia niezych pieniedzy.

--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- [http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857]

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2003 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

też myślałem o kafejce, ale w moim mieście mogę się o nie przewracać, dużo też upadło z braku klientów, a te w dobrych miejscach płacą dzierżawę przynajmniej 2000zł, po opłaceniu internetu, prądu, podatków dużo nie zostaje, musi naprawdę dobrze funkcjonować żeby był zysk, nie chodzi mi o niewiadomo jak duże piniądze, zadowolony już bym był z 1500zł miesiecznie, chciałem też postawić pożądny, bo sama buda za 14 000zł kiosk w mieście, ale miasto nie daje już zgód na stawianie bud w centrum, może ma ktoś jakąś inną propozycję, albo pomysł który wypalił w innym mieście?

Magnus
 Wysłana - 9 sierpień 2003 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

30000 to rzeczywiscie troche malo. Ja bym proponowal dozbierac przynajmniej do 50000 i zaintresowac sie strona [franchising.info.pl/]

moze znajdziesz jakis biznes ktory ci bedzie odpowiadal.

pozatym przejrzyj archiwum juz kiedys byly podobne posty.

"If you think money can't buy happiness you dont know where to shop"

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2003 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

1500 zł od 30 000 to 5% miesięćznie czyli 60% rocznie "skromne wymagania" tyle legalnie to jedynie na giełdzie.

--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- [http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857]

Tommygun
 Wysłana - 10 sierpień 2003 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

szukaj szczęścia na rynku usług - zastanów się co potrafisz, znam 2 młodych ludzi, którzy już dorobili się dużych pieniędzy (pomysł raczej na później) - jeden zakłada szafy typu komandor, drugi zajął się systemami dociepleń budynków, spróbuj od czegoś mniejszego, może firma sprzątająca - zatrudnij ze 2 osoby, pranie dywanów, kup karchera - takie sprawy
handlu nie polecam - wszyscy w to idą a koniunktury nadal nie ma, gdybyś miał więcej kasy może usługi internetowe - hosting, hoteling, strony www, helpdesk - ale musisz się na tym b. dobrze znać

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 22 sierpień 2003 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym Ci proponowal myjnie reczna... Zatrudnij jakis dwoch co sie na tym znaja i sama kasa bedzie szla tylko musisz znalezc jakies dobre miejsce do dzierzawy

INSOMNIA
 Wysłana - 16 wrzesień 2003 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

Myslisz Piter, że mógłby być szmal z myjni, liczylem, że musiałbym myć ok 40 samochodów dziennie, żeby opłacić tych 2 kolesi kosmetyki prąd itp.. A 40 dziennie to jakby była odtwarta 10 godzin to co 15 minut musiałbym mieć nowy samochód do mycia, a żeby tak było to jest ciężko, ale masz rację w moim mieście duże myjnie mające kilka stanowisk, bedące w dobrych miejscach, zarabiają naprawdę dobry szmal.

INSOMNIA
 Wysłana - 17 wrzesień 2003 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem o jaka kase Ci chodzi, ale przy 40 samochodach dziennie to mi wychodzi ze dostaniesz na reke srednio 10tys zl miesiecznie.
Liczac przy tym ze dzierzawa kosztuje jakies 2000tys zl a 2 pracownikow po okolo 2tys zl na lebka.
Jak bys chcial czegos konkretniejszego wiedziec to daj znac,a wtedy pogadam ze starszym bo prowadzi wlasnie jedna taka myjnie reczna.

INSOMNIA
 Wysłana - 18 wrzesień 2003 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jak mozesz to zapytaj ojca ile samochodów srednio myje w okresie zimowym i letnim i powiedz mi ile jest takich myjni w Twoim mieście, ile ma stanowisk i ile trzeba włożyć na wypozażenie i WIELKIE DZIĘKI bo może poważnie o niej pomyśle bo w Szczecinie lubia jeździć czystymi samochodami:)

INSOMNIA
 Wysłana - 18 wrzesień 2003 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ona dopiero jest otwarta od lipca wiec narazie jakis specjalnych zyskow nie przynosi. U mnie w miescie jeszcze myjni jest na peczki, nie umiem ich nawet policzyc.
Odezwij sie jutro wieczorem bo teraz nawet nie mam kiedy pogadac ze starszym.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

biznes do 30 000zl

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Gielda Papierow Wartosciowych | Zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego | Jaka literatra na zarządzaniu? | Ile mozna dorobić do emerytury?? | Dwa pytania | Owce | trzeba miec koniecznie dowód na wybory? | pobicie | Gielda | i kto moze swietowac? | mandat za bluzgi, jak uniknac kary? | Który podatek? | Studia dzienne i praca | Wybory 2005 - obstawiamy | POLSKA - KATASTROFA 2005-2007 | dofinansowanie z UE | maria góralczyk nago | zdjecia dropsow | pokój żaby | pA,ywanie oddech | sokzrurka | kinga | czy fotomontaA? | fajna stopka | nasze rowery | rezygnacja z telefonu | rezygnacja z telefonu komórkowego | obrona | wychodzimy z biedy | gpw | opowieA]ci o duA ym penisie | zdjęcia użytkowników | pauula22 | whitney houston | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.