FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 39329 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
boję się połykać :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "boję się połykać :/"   

zuzana
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pojechaliśmy do domu do Darka (tak ma na imię mój chłopak), tam oczywiście miła atmosfera, rozmowy i takie tam. Później przeszliśmy do rzeczy . Chłopakowi spodobało się moje świeżo ogolone łono. Wiedziałam że tak będzie, bo przecież to nie był pierwszy raz, ale on zawsze tak się zachwyca moim ciałem że to dla mnie duża przyjemność. Chłopak zapytał mnie czy zgodziłabym się na to, żeby następnym razem on mógł mnie ogolić. Zgodziłam się, a on na to że pierwszy raz w życiu by chciał żebym miała teraz gęste włoski na dole, bo on od razu by chciał się zabawić we fryzjera. Będzie musiał jednak poczekać.

Lubię kochać się w różnych miejscach - wczoraj jednak zrobiliśmy to po prostu na dywanie. Zrobiłam Darkowi loda na początek, żeby później mógł dłużej wytrzymać w czasie stosunku. Często tak zaczynamy, dzięki temu później stosunek jest dłuższy a ja bardzo lubię kiedy to trwa długo.

Ciągle jednak nie mogę się przekonać się do tego aby zrobić mu loda do samego końca - jakoś boję się że nasienie jest obrzydliwe w smaku.Na razie dokańczam ręką.Darek męczy mnie o to okrutnie bo dokanczanie reka juz go strasznie nudzi,a ja sie boje ze mnie zemdli albo smak będzie niezaciekawy....pomocy!Jak mam się przełamać?

Radogol
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

Za Wszystkie SOG'i serdeczne Bóg Zapłac

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Gdyby to nie była prowokacja to bym napisała,że powinnaś spróbować jak smakuje sperma , jak ma wytryska na chusteczkę.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

neu9
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

To jest tak napisane jak do gazety typu girl itp. hahahhah

zuzana
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

Sam jesteś prowokacja,a ja tu mam poważny problem:/

Radogol
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Mylisz mnie z kim innym

Za Wszystkie SOG'i serdeczne Bóg Zapłac

VidaL
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś na jakimś egzaminie chyba na AM, ale nie pamiętam dokładnie panna miała opisać skład spermy. Wymienia, wymienia i koniec. Więcej nie wie. Nagle osoba pytająca czy jest coś jeszcze w tym składzie. Panna ospowiada, że już nie. Ze strony pytającej pada: "Są jeszcze sole mineralne". Na co pytana odpowiada: "No fakt, jest trochę słona"

Historia autentyczna, więc i pewnie smak również. Nie ma innej możliwości, żeby się przełamać jak po prostu spróbować. Jak nie chcesz od razy połykać, to możesz kiedyś zrobić próbę. Może to głupie, ale możesz przecież skosztkować trochę w jakiś sposób. Ja innej opcji nie widzę. Jakoś większość panien połyka i nie zbiera im się na wymioty. Poza tym jest udowodnione, że sperma poprawia kobietom humor, nawet gdzieś tutaj na forum było. Więc chyba taka zła nie jest.

Jeżeli pomogłem i nie jest to prowokacja, to możesz mi dać SOG'a

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 2 styczeń 2007 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie musisz tego żreć przecież jak rarytasów, no co Ty, przygotuj sobie chusteczkę w zanadrzu i tam wypluń, byleby nie na dywan, bo się Darek w****i
a może posmakuje
poza tym wpienia mnie, że jak coś dziwnego, to od razu każdy drze się:"PROWOKACJA!", jakby ludzie nie mieli innych zajęć, tylko całe dnie na Inso głupoty pisać...
Vidal, do eksperta zbierasz

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-01-02 20:44:13

zielony

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 2 styczeń 2007 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze powiedziawszy, to wali mnie to ile mam SOG'ów, bo i tak nic, to nie daje. Kto mnie tutaj zna, to raczej z wypowiedzi, a nie dzięki temu ile mam SOG'ów. Ale pomyślałem, że jak to ma być prowokacja, do której i tak pewnie autorka by się nie przyznała, to przynajmniej sobie SOG'a zarobię. Bo tak naprawdę to najbardziej się cieszyłem jak zarobiłem na znawcę, a potem...

Ekspert -

basikaniol
 Wysłana - 2 styczeń 2007 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

to powiem inaczej jesli boisz sie smaku to proponuje jak ja sobie z tym poradzialam,niech ci sie sposci np na brzuszek i wtedy palcem sprawdz smak , nie bedzie tego tyle a potem juz prosciej
ja trafilam na slona ale powiedzialam zeby mi sie ananasa nazarl

Zmieniony przez - basikaniol w dniu 2007-01-02 21:23:31

nie szukaj tego właściwego mężczyzny,ale staraj się unikać tych niewłaściwych

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 2 styczeń 2007 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

...wtedy palcem sprawdź smak, a jak Ci się spodoba, to powiedz, żeby Ci bagietkę do tego przyniósł

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

boję się połykać :/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: Seks całe życie z jednym partnerem... możliwe? | Zakazenie wirusem HIV | wizyta u ginekologa | Don Juan DeOzi wrócił z wakacji ;) | gumy - czy istnieja pojedynczo pakowane w pudełkach? | Ciąża | sex pozycje + kamasutra + seks oralny video | Jak mówicie smiesznie o <sex>!! %-) | pytanko | Problem, czy jest ryzyko, że zajdzie?? | wpadka z rodzicami | problem, proszę o pomoc | Moj Pierwszy raz :) | Jak smakuje sex analny >>??<<< | Byliście kiedyś w takim związku? | poważna rozmowa z dziewczyną .. how? | combichrist | sciagniecie simlocka wt280i | squazi | Ślub | orman | odtwarzacz | jakiego smartfona polecacie | telefon z androidem do 300 | używane części | kurfa znowu 50 | ewka | narcyzm | enevie | koszularze | ls magazine | amphibia | libia | LUC | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.