FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5467 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
brak mazi stawowej,ubytki w goleniach,pokruszone kolana 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "brak mazi stawowej,ubytki w goleniach,pokruszone kolana"   

jestem1
 Wysłana - 25 maj 2008 19:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

za namową "termitka",zakladam temacik.

od dziecka codziennie jezdzilem na rowerze ,jak doroslem w wieku 16 lat zaczołem startować w mtb.bardziej spodobal mi sie downhill.
Ciezkie podjazdy pod góre ,liczne wywrotki na golenie ,kolana łokcie i wiadomo na co ;]
mam 27 lat 3,lata temu musialem przestac jezdzic na rowerze ,bol w kolanach ,(wykrecały mi sie z bolu)
zaczołem biegac po tych trzech latach w sumie oszczedzania jednak tych nog,aha w miedzyczasie szczyglem trawe co roku kosiarką bez napedu 36 kg,trenowalem pchanie
tez bolały.
na koniec calkiem niedawno wystopilem w lidze tajskiego boksu ,
i tez jedna kotuzja,kopniak w kolano
.przestalem od tego momentu robic cokolwiek bo zaczołem kulec

po walce u lekarza usluszalem nierob tego wiecej,wsumie bylem ubezpieczony dodatkowo ale niewykorzystalem tego

zorientowalem sie ze niemam mazi stawowej tak powiedzial ten lekarz
przy przysiadach chrupie ,ale cały rok jednak boli oba kolanka, adostalem tylko w jedno.
łykam arthre-free actity i cos tam mi lepiej ale biegac wiecej niz 3 km niewytrzymuje .duzy opo na kolana ja waze 74 kg 178wzrostu
prosze szamam tez duzo galaretki ,pilem duzo wody mineralnej to podobno wyplukuje organizm ,niewiem co moze mi pomuc
chodze normalnie biegac przebiegne ,ogolnie troszke lepiej.
czy kogos bolą kolana? lekarz widzial na przeswietleniach nic niewychodzi.

esik
 Wysłana - 25 maj 2008 20:02     
 Usunięta przez Termitek za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

suplacz
 Wysłana - 25 maj 2008 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

chaotycznie i duzo gupot!
zaloz jeszcze jeden temat!
wrozka.pl
(poszukaj troche po necie i zmien lekarza)

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

jestem1
 Wysłana - 25 maj 2008 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

net mi niedziall i myslałem ze sie niewysłało.
z błedami haotycznie ,sorki

Zmieniony przez - jestem1 w dniu 2008-05-25 20:42:32

suplacz
 Wysłana - 25 maj 2008 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

prosze szamam tez duzo galaretki ,pilem duzo wody mineralnej to podobno wyplukuje organizm ,niewiem co moze mi pomuc
no to na bank Ci nie pomoze

sam poszukaj na sfd.pl i google.pl ;)

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

Termitek
Little boy
 Wysłana - 25 maj 2008 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Suplacz: nie unos sie tak

tak jak suplacz mowil, zmien lekarza. Jedzenie galaretki niezawiele tutaj pomoze, tobie potrzeba bialka kolagenowego Jesli juz to kup sobie suplement kolagenowy (w aptece ci doradza) oraz zwieksz ilosc bialek w diecie pozwoli to na ogolna lepsza regeneracje organizmu

...

Specjalista -

jestem1
 Wysłana - 26 maj 2008 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

noi tak z tą woda nienalezy pić zbyt dużo wody ,samej ,
(o samej wodzie)
bo organizm musi to wypocic ,albo przez nerki oddalic , i sie meczy
a jak sie doda troszke soli cukru albo czegokolwiek do wody to organizm ,czuje ze musi to strawic i wolnie woda wychodzi z ciala i nie trzeba tyle pic.
"wzięte z :

ajak sie pije wodę pustą to organizm sie mniej meczy ,nieprzepompowuje sie jej az tyle

Zmieniony przez - jestem1 w dniu 2008-05-26 23:44:25

Dreando
 Wysłana - 27 maj 2008 10:49       [zgłoszenie naruszenia]

są takze odzywki dla kulturystów na niszczejące stawy. Jak znajdę nazwę to napisze.

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

brak mazi stawowej,ubytki w goleniach,pokruszone kolana

Warto przeczytać: Mononukleoza | co zrobic aby tradzik nie wrocil ? | wylew do oka | Doxepin | ból gardła po zapalenie papierosów | Badania. Zapraszam! | Napływająca slina | ból z tyłu głowy - pytanie. | Jak zjem gorące.... | Zadra w palcu ??? | Szczurstwo | Szukam dobrego ortopedy w Krakowie | Brak legitymacji | co to ? | Co mi dolega? | Obrzęk w kolanie :( ;( | w poszukiwaniu tajemnicy życia | strona z informacjami | umarl | pielegniarki placza | magda mazur nago | Grażyna szapołowska nago | kasia galica nago | Anna wedzikowska nago | Grażyna Trela nago | Virginia madsen nago | lion | zdrapki | guti | bydgoszcz | peklowanie | szczecin sex bez zobowiązań | grzesiak | gracjan roztocki | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.