FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 94104 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
broń drugiej wojny światowej 
[powiadom znajomego]    
Autor "broń drugiej wojny światowej"   

Skorupa77
 Wysłana - 8 październik 2006 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, dlatego SVT-40 pełnił służbę tylko przez 4 lata...potem zastąpił go SKS.G43 Pełnił służbę 2 lata ale tylko dlatego że wojna się skończyła.Ciekawe jestem czy jakies kraje uzywały go jeszcze po wojnie.

A po chu* mi podpis?

Zudrak
 Wysłana - 9 październik 2006 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Wielkie sorry za tamtego posta, ale kuzyn do mnie przyjechał, a że jest wielkim fanem ET i tam jest taka snajperka to odrazu spamuje na forach, że to jest jego ulubiona broń. Czy ten k43 to karabin snajperski czy jaki, albo czy w ogóle istniał to ja nie wiem. Jeszcze raz bardzo przepraszam za kuzyna i za jego głupotę.

Chcesz dorabiać przez wakacje, zacznij zmywać ubikacje!!!®

Tomk06
 Wysłana - 9 październik 2006 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

sadze ze gdyby lekko przekonstruowac zamek w SWT lub w G-43 to moglby byc uzywany jako "snajperka"

Tomk06
 Wysłana - 9 październik 2006 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

a moze poprzez oslabienie naboju by dalo rade polepszyc celnosc i predkosc otwarcia zamka

nitro261
 Wysłana - 23 listopad 2006 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Tompson jest wyczepisty na 10 metrow bo na dalszy zasięg się nie nadaje bo kule i tak nie trafia a nawet jesli trafia to gowno zrobia.Ja zatem nie lubie "BAR" bodługo sie go przeładowywuje,ale na dalszy dystans jest to śmiertelna broń.

nitro

nitro261
 Wysłana - 23 listopad 2006 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

Tompson jest jak dzisiejsza mp5.Tylko mp5 jest jakby udoskonalona.

nitro

nitro261
 Wysłana - 23 listopad 2006 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

A własnie czy wy gracie w CoD 2??

nitro

Tomk06
 Wysłana - 23 listopad 2006 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

ty sie chyba nagrales w CoD 2... co do thompsona, mial ok. 200 metrow zasiegu efektywnego, thompson i mp5... porownanie wogole nie trafione, thompson zamek pol swobodny, kaliber .45 MP 5 zamek swobodny kaliber 9mm para... mp 5 raczej sie wywodzi z rodziny mp 40 (schmeiserr dla graczy COD) BAR (Browning Automat Rifle) hmm nie wiem co by o tym powiedziec mnie tam w CoD nie przeszkadzala dlugosc przeladowywania... a w realu hmm jest to RKM, ciezka bron, projekt z I wojny swiatowej

edytuj posty... cholerni kolesie z maxiora

Zmieniony przez - Tomk06 w dniu 2006-11-23 17:12:44

nitro261
 Wysłana - 24 listopad 2006 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

No w CoD 2 tomson 200 metrów zasieg??Może tompson moze ma taki zasieg ale i tak nie trafisz bo na 200 metrow to chyba z m16 nie trafisz wiec zastanow sie co ty gadasz.

nitro

Tomk06
 Wysłana - 25 listopad 2006 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

thompson ma zasieg praktyczny 200 metrow... czyli z 200 metrow mozna zrobic krzywde, a co do celnosci sie nie wypowiadalem... informacje poparte paroma stronami www, a twoje?? ze 10 metrow celnosc i zasieg ?? chyba z gier typu COD. hmm 200 metrow z M 16, ciekawa teza... w grach no tak ciezko, ale my tu mowimy o swiecie realnym a nie stworzonym przez programistow... zasieg skuteczny z AR-15 (inaczej M 16) to okolo 600 metrow (zasieg na jaki mozna strzelac), pozatym co ma ar 15 wspolnego z druga wojna swiatowa??

celnosc thompsona... jest to PM (pistolet maszynowy) wiec celnosc nie jest jego najmocniejsza strona. Od celnego strzelania sluzyly czterotaktowe karabiny (typu mauser, mosin)

Zmieniony przez - Tomk06 w dniu 2006-11-25 15:30:46

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

broń drugiej wojny światowej

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13