FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 854 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
buty...Adidasa 
[powiadom znajomego]    
Autor "buty...Adidasa"   

Kuba87
 Wysłana - 20 marzec 2006 21:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam na sprzedaz buziki ADIDASA rozmiar 48 - 31 cm
Chce za nie 180 zł , buty sa do kosza - NOWIUTKIE!!
Sa na mnie za duzo i dlatego je chce sprzedac!!
W razie pytań podaje nr telefonu 501-973-622 lub gg 5220350 oraz e-mail kuba_pelka@o2.pl

Zdjecia na maila bo sa za duze....

Kuba87
 Wysłana - 20 marzec 2006 21:53       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

buty...Adidasa

Warto przeczytać: Sprzedam Katalog Marzen z Netii | [KUPIE] rower gorski z rama, woj. lubelskie | [SPRZEDAM] nowa nokia 7390 + karta pamieci 2gb | [SPRZEDAM] Bon do google adwords na 200zl | EMTEC DVD+R 100 sztuk 60 zł | Produkty finansowe sprzedam | Sprzedam Konsole PlayStation 2 GWARANCJA! | Nowe wieści o Nokii 5130 %-) | LEE jeddo ŚWIETNE WYTARTE JEANSOWE SPODENKI W33 | Sprzedam używane podręczniki szkolne | KYOSHO FAZER ! SPALINA ! FULL RTR! ON ROAD 1:10 | Kolumny 120W | Kupie rower skladak byle by byl sprawny !! | nokie 6300 | Damski zegarek Nixon The All Black Naughty | Sprzedam doładowanie Orange 25zł za 20 zł lub 50 zł za 38 zł | pewność siebie | bmw 1 | gdzie vin w q7 | toastmasters | atraktor | gospel | wesele toast | meska | opowiadania sex kobiety z koniem | oasis | gey | iga | jak tańczyć na dyskotece | jan old nostradamus atraktor | motyw buntu | opowiadanie erotyczne zlapala mnie | ida | wredna suka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.