FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4649 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
buty DC rozmiar usa 10,5, uk 9,5, eur 44, 28,5cm 
[powiadom znajomego]    
Autor "buty DC rozmiar usa 10,5, uk 9,5, eur 44, 28,5cm"   

Paszczak
 Wysłana - 2 listopad 2009 17:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam do sprzedania buty DC takie jak widac na zdjeciu, motyw na butach to Nowy Jork, tam tez je kupilem (dlatego nie mam do nich pudelka zeby wiecej rzeczy weszlo do walizek). Buty nowe nie smigane ani razu, dolaczone sa tez czarne sznurowki.
Rozmiar:
USA 10,5
UK 9,5
EUR 44
cm 28,5

Cena do uzgodnienia, nie zalezy mi na szybkiej sprzedazy wiec mozna sie targowac

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2009-11-02 17:02:52

WnB
 Wysłana - 2 listopad 2009 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie mój styl wsumie no ale fajne kolorki
zaczne licytacje 50 zł i biere co?

Paszczak
 Wysłana - 2 listopad 2009 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

powiedzmy ze cena minimalna 100pln, tak zeby mi sie chociaz hajs zwrocil. A sprzedaje poniewaz juz jestem za stary na takie, no i tez nie bardzo moj styl

EDIT: wlasnie przejzalem allegro i nie ma nawet tego modelu
EDIT 2: lokurva nie wiedzialem ze one po 300 chodza [http://www.metalhead.pl/product-pol-38177-buty-DC-PURE-XE-BLACK-ROYAL-DC-110.html]

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2009-11-02 17:53:23

WnB
 Wysłana - 2 listopad 2009 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

po nazwie linku metalhead to chyba buty dla emo krejzola
dam stówke

Edit: Paszczak(peja ) trenujesz jeszcze?

Zmieniony przez - WnB w dniu 2009-11-02 18:16:15

Rzwirek
Capo Di Tutti Capi
 Wysłana - 2 listopad 2009 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

trenuje ale dalej jest suchym leszczem

Paszczak
 Wysłana - 2 listopad 2009 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

od maja znowu zaczalem po okolo 2 leteniej przerwie, troche sie chla (minimum raz w tyg zgon ) ale szybko wraca, po nowym roku moze jakies suple sie zakupi i w koncu porucham

WnB
 Wysłana - 2 listopad 2009 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

czyli normalka
btw cieżko rzucić ten sport definitywnie i ostatecznie na całego
a co o butów proponuje 100zł jak nie sprzedaż ich drożej a cena bedzie Ci odpowiadała to podbij np na gg
pozdro

WnB
 Wysłana - 2 listopad 2009 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

czyli normalka
btw cieżko rzucić ten sport definitywnie i ostatecznie na całego
a co o butów proponuje 100zł jak nie sprzedaż ich drożej a cena bedzie Ci odpowiadała to podbij np na gg
pozdro
edit : o i nawet fote daleś - dopiero mi wskoczyła,genetyka robi swoje nie jest źle ale i bez szału co zapewne wiesz

Paszczak
 Wysłana - 2 listopad 2009 19:32       [zgłoszenie naruszenia]

wiem wiem, musze z 6-8 kg fatu zrzucic i masy jeszcze dowalic, ale to jak przestane chlac i koniec offtopa bo to nie sfd . Jak do niedzieli nie bedzie innych propozycji to niech starce

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

buty DC rozmiar usa 10,5, uk 9,5, eur 44, 28,5cm

Warto przeczytać: Kupię pancerke | Sprzedam Toshiba e740 | kupie motocykl | Sprzedam PUMA MAN | sprzedaje pilnie telefon NOKIA 6800 | ------=========U2 BILET NA KONCERT========-------- | Kupie wykrywacz metalu Jabel J-267-Pilne!!! | SPRZEDAM: Lancia Z 2.0l Turbo / import z Włoch | SOUTHPOLE koszula Baseballówka z USA - RAP - HIP | Skoda Favorit - sprzedam | Kupie Gre GTA - San Andreas KRAKOW | Kupię junaka | Karta telewizyjna AverTV Studio 303 | Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!! | siemens m35i | Sprzedam tulejki wahacza BMW e36 | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.