FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1019 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
buty przez granice -podrobki 
[powiadom znajomego]    
Autor "buty przez granice -podrobki"   

M_F
 Wysłana - 26 sierpień 2006 00:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam pytanie odnosnie tego czy byly problem na granicy z rzewiezieniem niemalej ilosci par butow no 20 par albo i wiecej. butow nieorginalnych -podrabianych markowych zachodnich firm

i jak sprsawa mialaby sie do przypalu jak jechalby ktos pociagiem albo samochodem z takim towarem.. granica czeska ew rowniez niemiecka

CTA
bluesuit
 Wysłana - 26 sierpień 2006 04:05      [zgłoszenie naruszenia]

nie sprowadzaj szajsu do polski

M_F
 Wysłana - 26 sierpień 2006 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie eleganckie buciki:)

ma ktos jakas wiedze na ten temat?

M_F
 Wysłana - 27 sierpień 2006 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiecie jak to jest? bo cla nie ma chyba zadnego na ubrania wiec 20-30-40 par butow chyba mozna spokojnie przewiezc, ale czy nie doczepia sie co do oryginalnosci butow? nie wiem czy wogole bede czepac auto ale slyszalem ze calkiem mozliwe to jest

odp chociaz na pytanie czy maja prawo zarekwirowac mi buty na granicy?

Zmieniony przez - M_F w dniu 2006-08-27 15:11:04

CTA
bluesuit
 Wysłana - 27 sierpień 2006 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

wiem że był jakiś odcinek granice gdzie jechał cały autokar starych babek w nowiutkich adidasach
więc chyba coś w tym musi być bo tak to by włożyli do wora i przejechali a nie zakładali każda po jednej parze

M_F
 Wysłana - 27 sierpień 2006 20:22       [zgłoszenie naruszenia]

no ale wydaje mi sie wlasnie ze te programy granice itd to byly z granica ukrainska albo ruska w kazdym razie nie tymi gdzie graniczymi z krajami UE, nie wiem do konca i chce sie dowiedziec jak jest z krajami ue czy bywaja przyadki ze rekwiruja towar. albo moze wiedize hgdzie sie pytac o to

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

buty przez granice -podrobki

Warto przeczytać: akcje bph | giełda. | Fotoradar, a wykładnia prawa na policji. | pytanie odnosnie giełdy | Allegro | znalezione nie kradzione | Pomoc publiczna 'de minimis' | Publiczne przeklinanie | Umowa-zlecenie a status ucznia/studenta | rejestraja i prowadzenie stowarzyszenia | Gra na gieldzie. | wyrejestrowanie samochodu?? | płatne reklamówki? | Konkurs - nielegalny soft | Odpowiedzialność za (byc może) kradziony telefon | Praca wakacyjna i ZUS | witaminy w ciazy | szczecin sex | thomas ligotti | dildo | allahu akbar | karta pamieci memory stick pro | mój pokój | jezioro marzeń | port elizabeth | uzywane laptopy z niemiec | kod ograniczeń sony ericsson u5 | maska opel corsa b | dragon nest | tzw Rafal | a pvp | chlorek magnezu | ilew | rejestracja samochodu przez osoby trzecie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.