FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2624 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
byla i zemsta 
[powiadom znajomego]    
Autor "byla i zemsta"   

lukas8732
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siemanko, chcialbym wam przedstawic moj dramat i poprosic o jakies rady. a wiec tak..
2 lata temu krecilem z laska. byla ona wtedy w zwiazku z jednym typem ale zwiazku tego praktycznie juz nie bylo. w koncu oczywiscie sie rozstali i wtedy ja juz moglem dzialac bez przeszkod. po jakims powiedzialem jej ze mi na niej zalezy itp.. ona na to ze nie jest pewna i takie *******y, ale powiedziala ze przemysli to. ja po tej rozmowie postanowilem ze dam jej czas do namyslu i nie bede sie narzucal. dziewczyna jakos dlugo myslala i jakos stracilismy kontakt, ja wyjechal na troche a ona w tym czasie znalazla kolejnego wiec odpuscilem jednak dalej mi fc*** zalezalo ale olewalem suke w 100%, zero rozmow, pisania i nie potrzebnych spotkan. i tak przez jakis rok. po roku przez wspolnych znajomych jakos znow odnowilismy znajomosc. jej aktualny partner byl strasznie zazdrosny o nia i w koncu ich drogi sie rozeszly :D zaczelismy na nowo umawiac sie. po miesiacu ta postanowila ze mna przeprowadzic powazna rozmowe i powiedziala mi ze zawsze jej zalezalo, zawsze o mnie myslala i ze zaluje ze tak wczesniej wyszlo. ja bylem troche wypity i nie wiedzialem co powiedziec i uzgodnilismy ze dokonczymy rozmowe nastepnym razem.
i teraz mam pytanie do was co robic? szczerze powiedziawszy mysle ze jest to doskonala sytuacja aby zrewanzowac sie jej za to jak ona dawniej postapila. z drugiej strony moje serce dalej cos do niej czuje i fajna nawet z niej dupa i jeszcze rodzicow ma bogatych wiec dobry material na cos trwalego ale zemsta jest slodka:D
ps1. mimo ze historia nie krotka to przeczytajcie chociaz 3/4 :P
ps2. gimnazjum i liceum mam juz za soba wiec powazniej traktowac temat ;]

Zmieniony przez - lukas8732 w dniu 2010-11-04 21:16:19

Gillette
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

korzystaj
a potem rzuc
wilk syty i owca cała bo sie zemścisz przy okazji jak juz ja soba zainteresujesz

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

Pracoholik
DOBRY FACET
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

olej typiare
widac ze jestes osttania deska ratunku dla niej dopoki nie znajdzie inngo

zaaaałatwie Cie %-)
by Max Payne 1

Znawca -

UgaBuga42
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro od początku Cie nie chciała to teraz pewnie i tak szybko by zostawiła,olej ją całkowicie bo pewnie jak spróbujesz ją wykorzystać i da Ci dupy to sie zaangażujesz.

Zmieniony przez - UgaBuga42 w dniu 2010-11-04 21:24:28

Specjalista -

MFact
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Na związek nie ma szans, ale tak naprawdę, czy masz powód do zemsty? Kontakt sam się urwał Więc tym razem muszę stanąć po stronie "lachona" Po prostu olej, ale bez zemsty.

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

gimnazjum to może wiekowo za Tobą, bo w głowie jeszcze chyba jeszcze nie

a za co masz się na niej mścić?? to po pierwsze.

Jak sam coś do niej masz, a ona też coś świruje do ciebie, to zamiast korzystać Ty się pytasz czy masz ją potraktować po chamsku??

Ale Ci wyżej mają rację, zostaw ją, jak głupie dziecinne zemsty Ci w głowie i jej bogaci rodzice. Tylko jej zrobisz krzywdę.

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

DGN34
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

a za co masz się na niej mścić?? to po pierwsze.

przecież napisał, że zaraz po nim puszczała się już z drugim, trochę nie bardzo jeśli mówi że jej zależało ;D wszystkim teraz tak "zależy"

mlkv
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Właściwie jak dwaj przedmówcy.

Ja jestem gorącym zwolennikiem zemsty na panience która coś odwaliła, uważam że jej brak często rodzi jakichś chorych popaprańców którzy za grzechy "tej pierwszej jedynej" walczą z całą kobiecą rasą.

Ale właśnie.

Zemsty na panience która coś odwaliła.

Tutaj wygląda to w miarę klasycznie: ty podbiłeś, ona powiedziała że nie wie, twój honor księciunia poczuł się urażony i poszedłeś w swoją stronę ( czytaj - do innych lasek ).

Nie ma więc za co się mścić. Nikt nikogo nie zdradzał ani niczego nikomu nie obiecywał.

Jeśli teraz rzeczywiście postanowisz się "mścić" za to, że dziewczyna kiedyś z niedostatecznym zapałem i ochotą zareagowała na twoje amory, to niezależnie od wieku jesteś niedojrzałym gówniarzem.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

po jakims powiedzialem jej ze mi na niej zalezy itp.. ona na to ze nie jest pewna i takie *******y, ale powiedziala ze przemysli to. (...) stracilismy kontakt, ja wyjechal na troche a ona w tym czasie znalazla kolejnego wiec odpuscilem jednak dalej mi fc*** zalezalo ale olewalem suke w 100% , zero rozmow, pisania

Widac jak mu zależało, pojechał wpisdu i miał ją w dvpie. To co, miała czekać na swojego księcia??
Dziewczyny, na której zależy nie nazywa się svką Chciała pomyśleć?? To nie znaczy, że trzeba ją olać. mógł się odezwać i zapytać, jaką podjęła decyzję.
Zagrywka "mam Cię gdzieś" możliwe, że dała jej do zrozumienia, że autor odpuścił sobie i najnormalniej w świecie po jego wyjeździe znalazła sobie chłopa

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

lukas8732
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

z ta zemsta to moze przesadzilem;] slowo te chyba jest jednak nie na miejscu. chodzi mi po prostu ze wku**ia mnie to ze teraz mowi ze jej zawsze zalezalo i zaluje tego jak wczesniej wyszlo. jakby wtedy faktycznie jej zalezalo to by nie zaczynala z kims innym. wiec teraz nie wiem wlasnie czy jej nie 'podziekowac'. jak raz nie wyszlo to i teraz nie da rady, dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki;p
dzieki za odp, macie po SOG'u ;]

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 4 listopad 2010 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

Nawet z nią nie byłeś na poważnie, więc luzuj poślady. Nie zostawiła ciebie ani chamsko nie olała. Gdybyś był z nią w związku i wtedy coś ci zrobiła, to ok-mógłbyś mieć pretensje. Skończyłeś może szkołę, ale mentalnie chyba zatrzymałeś się na gimnazjum.

I kurva kolejny, który nie potrafi poprawnie zastosować przysłowia o rzece. Jak nie umiesz, to po kiego wała go używasz?

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2010-11-04 21:59:14

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

byla i zemsta

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Jak ją przekonać? | Dylemat z kurvą | o co jej chodzi ? | brak zwiazku cale zycie | Jak one się zachowują po alkoholu? | Dupeczki w robocie, uczelni | korzystać? | Wypalenie | Księżniczka. | Impreza | Jak byście zareagowali? :> | Rozkminka | Płacenie za dziewczynę. | Problem w związku, doradźcie | Miłość czy pieniądze | Dziwna sytuacja | skala wszechświata | Trzepiecińska | trening 6x w tygodniu | monika nago | straż pożarna | psp | pieta w rzezbie | zapomnieć | jak zapomnieć | kurwy umysłowe | playoby | może jej nie podniecam | nie podniecam | accord | gnicie i broda | ruda svka | dexter | plan do oceny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.