FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4025 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
byliśmy razem ponad 6 lat - co mam teraz ze sobą zrobić?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "byliśmy razem ponad 6 lat - co mam teraz ze sobą zrobić??"   

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 18 styczeń 2006 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

co w mysli to i w sercu

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 18 styczeń 2006 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

1. Co to jest 6 lat??
2. Naucz sie na przyszłość : najpierw myśl potem przycz
3. Awanture?? a co to miało na celu o takich rzeczach sie rozmawia na spokojnie jedna strona przedstawia swoje racje druga i słucha i analizuje
4. Przez gg zrywać?? hahahah chyba jaja sobie robisz??
5. Widać, że jeszcze niedojrzałeś do związku skoro nei wiesz co robić

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 18 styczeń 2006 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

ALe masz problem mam kumpla co po 14 latach sie rozszedl.

(To byla jego 1 milosc od podstawoki chodzili razem)

Wiec nie ******l tylko bierz sie za druga.

pozdro

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Piotrek_KM
 Wysłana - 18 styczeń 2006 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

1. Serce ci wybuchało gdy czytałeś jej flirty na gg... a skoro mówisz, że sam też ściemniałeś panienką przez net to ciekawe czy myślałeś jak ona by sieczuła...
Przynajmniej za to winić jej nie możesz.

2. Spotkała się z kolesiem, jak twierdzi ona, na 5 minut, zeby pogadac. Cuż cuż... może go lubi - i tu zaufanie się kłania.

3. Jesli to faktycznie był taki super związek to dziw bierze, raz że tak flirtujecie przez net, dwa że nie umiecie ze sobą szczerze rozmawiac....

Czy to miłość tego żaden nie oceni, napewno zaangażowanie...

[pomocematuralne.livenet.pl]

thomasw1
 Wysłana - 19 styczeń 2006 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

cześc wam tu autor tego postu thomasw1 wczoraj z nią troche rozmawiałem przez gg, mówiła mi że naprawde bardzo mnie kocha i bardzo tego żałuje, ale jednocześnie mówiła mi, że robiła to z nudów...być może, bo mnie nie ma na weekendy- taka praca, takie czasy.... Z drugiej zaś strony mowiła, że w jakiś sposób tego potrzebowała, bardzo mnie kocha...ale jednak potrzebowala. Teraz sam sie zastanawiam, być może po części to moja wina, z pewnością byłem dla niej czuły i dobry...ale na pewno wkradło się między nami jakieś PRZYZWYCZAJENIE. Teraz zastanawiam się, czy jak byśmy sięznowu zeszli, to czy umiałbym jej zaufać że znowu nie będzie fliroowala przez gg. Dodam, że naprawde jest to bardzo ładna dziewczyna, ja sam jestem średniej urody, ale za nią chłopaki się oglądają. Tak czy siek dziekuję Wam za pomoc w moim problemie, z pewnością będe to musiał jeszcze dlugo przeanalizować i podejme mam nadzieję wlaściwe kroki. POZDRAWIAM

thomasw1

Hermin
 Wysłana - 19 styczeń 2006 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

po 6 latach życia na uwięzi poczujesz smak wolności

a tak na serio to w sumie i tak zroisz jak ęziesz uważał tak to juz jest... tu przemowi serce a nie rady uzytkownikw

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

rafee
 Wysłana - 19 styczeń 2006 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

Po co czytales jej archiwum gg?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Rava
 Wysłana - 19 styczeń 2006 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

AAAAA! Co za porąbani ludzie!

Panna-kretynka - ma faceta i flirtując z innymi nie wpadła na pomysł, zeby wywalić archiwum!!

Koleś też nie lepszy! Sam się wpakował na własna prosbe! Po jaką zarazę czytał jej prywatna korespndencję? Jakaś mania prześladowcza się kłania czy co?

A potem piszą: mam problem, kocham ją.

Jak ją kochasz, to jej ufaj, nie śledzisz, jak inspektor Gadżet!

A teraz jazda do panny i przeproś za brak zaufania. I ciesz się, ty średnio przystojny, ze chce jeszcze z tobą być!

Ja po takim numerze wywaliłabym cie przez zamknięte okno!

Behemot_
 Wysłana - 19 styczeń 2006 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

takie gadanie na gg nie znaczy, dopoki sie nie robi nic, zeby sie z taka osoba rzeczywiscie spotkac. jesli wybierala kolesi z waszej okolicy to juz jest problem, a jesli na chybił trafił, to przesadziłes moim zdaniem. gdyby cie chciala zdradzic/zostawic zrobilaby to dawno, bez dwóch zdań.
ktos napisał wczesniej zebys urozmaicił jakos zwiazek. skoro piszesz ze jestes sredniej urody a ona ladna, to pewnie jestes inteligentny i cos wymyslisz
zartuje oczywiscie z tym poprzednim zdaniem , taki przytyk , bo nie wiem po jaka cholere o tym wspominales i co to ma wspolnego ze sprawą.

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

Xaero85
 Wysłana - 19 styczeń 2006 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

No nie wiem czy takie flirtowanie niczego nie oznacza. Moim zdaniem napewno z jakimiś facetami sie spotykała jeżeli byli oni z tego samego miasta.
Ale nie ma co sie przejmować zbytnio. Nawet jakby sie z jakimś puściła to jeszcze nie jest katastrofa. Jak będziecie po ślubie to ona sie opanuje

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

byliśmy razem ponad 6 lat - co mam teraz ze sobą zrobić??

Strony: 1 2 3