FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4012 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
byliśmy razem ponad 6 lat - co mam teraz ze sobą zrobić?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "byliśmy razem ponad 6 lat - co mam teraz ze sobą zrobić??"   

thomasw1
 Wysłana - 18 styczeń 2006 13:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć wszystkim. Mam 23 latka. Byłem ze swoją panienką ponad 6 lat. Niestety wczoraj definitywnie z nią zerwałem - to już narastało od jakiegoś czasu. Chodzi o to, że dorwałem jej archiwum z gadu gadu i co sie okazało rozmawiała z przeróżnymi kolesiami, z jednym jak gadala to powiedziała mu ze nie ma chłopaka...a przeciez byliśmy ponad 6 lat razem, pisała zeby ją odwiedził w domu i w ogóle..... Gdy jej zrobiłem awanture to powiedziała ze w sumie to ona gadała z tymi kolesiami tak tylko i że oni byli naiwni.... i nigdy by koleisia do domu nie zaprosiła i w ogóle. Nie wiem co mam teraz robić, mieliśmy już wspólne plany życiowe, nasi rodzice dobrze sie znają PROSZĘ O POMOC pozdrawiam dodam tylko że naprawde byliśmy wyjątkową parą, każdy siędziwił że tak sie kochamy i jesteśmy taki szmat czasu razem

thomasw1

maverick22
 Wysłana - 18 styczeń 2006 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

thomasw1 no nie żartuj przez głupie gadu-gadu rozstawac sie z kobietą z którą sie było 6 lat.Każda kobieta lubi przecież flirtować.Gdybys ją przyłapał na tym ,że się spotyka z takim kolesiem to owszem masz powody do zrywania.A tak jak zobaczyłeś jej archiwum i sobie poczytałes i zerwałeś to lekka przesada ,no chyba ,że są tez inne powody.Kochasz ją??

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

YacoEB
 Wysłana - 18 styczeń 2006 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

Siamanko,masz 23 lata a zachowujesz jak malolat.Czlowieku ile ja razy flirtowalem przez gg na czatach, wciskalem glupoty naiwnym dziewczynom.Ale to tylko glupie pisanie, nieznaczy to ze pojechal bym gdzies na spotkanie czy cos w tym stylu.Facet najlepiej teraz spadaj do kwiaciarni po jakis badyl ewentualnie jakas maskotke i rwij z predkoscia swiatla do panny bo mozesz spier....ć dobry zwiazek ktory trwa niemalo bo 6 lat.
Ps niewierze ze ty nigdy nie sciemnialem dziewczynom na czacie.Wiec nastepnym razem pomysl najpierw zanim cos zrobisz albo powiesz.Dokladnie w takiej kolejnosci ;)

In nomine patris et filii et spiritus...

Raptor10
 Wysłana - 18 styczeń 2006 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

no ale mowil ze to narastalo od dluzszego czasu ..wiec to nie tylko przez gg jezeli czujesz ze dobrze zrobiles to nic nie rob a jak nie jestes pewien masz wyrzuty , sadzisz ze to byl blad....pomysl przypomnij sobie jej wady zalety postaraj spojrzec obiektywnie z perspektywy 3 osoby, czy warto wracac, zdradzila cie ?? obrabiala za plecami ?? jak nie, to chyba waarto , ale decyzja i tak jest twoja

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

YacoEB
 Wysłana - 18 styczeń 2006 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby niemial wyzutoow sumienia to by nie pisal>proste

abla.mucho
 Wysłana - 18 styczeń 2006 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chodzi tu tylko o to gg to naprawde nie zachowales sie na swoj wiek no ale jesli jest cos jeszcze no to sprawa sie komplikuje. Prawde mowiac nie wierze ze nagle po 6 latach to sie skonczy, jednak musisz sobie zadac pytanie dlaczego i czy warto to ratowac. Na pewno serce ci podpowiada zeby leciec do niej wszystko zapomniec i wrocic do starych dobrych chwil, ale radze ci posluchac zdrowego rozsadku, przemyslec jak jestes przez nia traktowany, bo jesli sie cos dzieje to lepiej skonczyc to teraz niz meczyc sie coraz bardziej. Przemysl wszystko i spokojnie z nia porozmawiaj. Pozdro i pamietaj SZANUJ SIE!

"What good will your words do if they can't understand you"

thomasw1
 Wysłana - 18 styczeń 2006 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć tu autor tekstu thomasw1. Powiem w ten sposób, rok temu sie na dłuższy czas pokłóciliśmy, można powiedzieć ze zerwaliśmy na ok. 1.5 miesiąca i ona przez gg poznała jakiegoś kolesia, tydzień przed wczorajszym zerwaniem powiedziala mi ze raz sie z nim ostatnio spotkała, ale tylko tak żeby pogadać 5 min. W sumie to o tym archiwum gg wiedziałem już od tygodnia ale dopiero wczoraj zrobiłem awanture bo chciaem zeby mi wszystko powiedziała, cześć żeczy powiedziała a częśc- jej dopiero przypomniałem jak zrobiłem awanture. Wiem, ja też czasami ściemniałem panienki przez gg, ale nigdy bym sie na żywca z nimi nie umówił, ale jak zobaczyłem ze ona pisze do koleisa ze nie ma chłopaka i w ogóle to myslałem ze mi sie serce wybuchnie. Kocham ja, ale teraz ciężko byłoby mi jej zaufać...bo nie akceptuje takich rozmow z jej strony przez gg, tymbardziej zę zawsze na weekendy mnie nie ma bo mam taką pracę lub szkołę, więc sami widzicie...zaufanie w związku to podstawa.

thomasw1

abla.mucho
 Wysłana - 18 styczeń 2006 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

zaufanie w związku to podstawa.
no i sam sobie odpowiedziales na pytanie, albo nauczysz sie jej ufac albo bedziesz sie meczyl i ona sie bedzie meczyla i i tak nic z tego nie bedzie.

"What good will your words do if they can't understand you"

YacoEB
 Wysłana - 18 styczeń 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

Abla.mucho dobrze prawi.

Szkoda tych 6 lat ale gdybys mial sie zmuszac byc z nia i nie bedziesz w stanie zaufac jej ponownie to chyba lepiej ze tak sie stało.

slaweh
 Wysłana - 18 styczeń 2006 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś napisał, że szkoda tych 6 lat, ale jeśli czujesz, że nie będzie już nic z tego związku to sam wiesz co robić. Zresztą nie jest powiedziane, że jeśli skończysz ten związek to nie będziesz miał drugiego też udanego. Powiem tak, że często jeśli kończy się jednen długi związek to następny jest nawet lepszy od poprzedniego.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 18 styczeń 2006 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

niechce mi sie czytac calego topika :P wiec jak ktos juz to mowil to sorka :p

jetses tak dlugo ze swoją dziewczyną ze powinienes meic doniej zaufanie ale pokolei:
jetscie ze soba dlugo i pewnei tylke ze soba przybywacie itp wiec twoja partnerka zapomniala jak to jest poflirtowac itp wiec pobawila seie we flirty na gg.Pisales ze zaprqaszala jakiegos chlopaka do siebie dodomu ( a czy podawal tam swoj adres czy tylko tak sobie pisala?) bo wedlog mnei to tylko taki zart byl taki flirt ponad polowa i flirtuje z kims na gg czatach itp podczas związku z inną osobą wiec niedziw sie ze ona tez z kims flirtowala! widocznie potrzebowala tego po tak dlugim czasie glownie z tobą i waszymi znajomymi gdzie jej nikt nieflirtowal bo wiedzial ze jest zajeta !
na twoimmiejscu trzymal bym sie jej dalej mocno bo wkoncu to byl taki flirci internetowy a nei cos naprawde !( postaraj sie cos urozmaicic w waszym zwiasku powrocic do metod keidy ją jeszcze uwodziles bo stanowczo jej tego brakuje !!

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

byliśmy razem ponad 6 lat - co mam teraz ze sobą zrobić??

Strony: 1 2 3