FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1355 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
canal+ 
[powiadom znajomego]    
Autor "canal+"   

bzd69
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 17:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

ostatnio ptzyszło mi do chaty wezwanie do zaplaty 1900 zł ( w tym 870 za zweklanie :/) za canal+ które posiadałem jakieś ~7 lat temu. Niewiem co robić , wczesniej wszytsko było regulowane , zabrali odbiornik tylko nie rozwiazałem umowy i teraz przychodza mi jakies pisma z list windykacyjnych. Co moge zrobić? Z góry dzięki ;*

<LuTeK> A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi

monoALk
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

" zabrali odbiornik tylko nie rozwiazałem umowy "
nie wiem czego się spodziewałeś po tym stwerdzeniu...

bzd69
 Wysłana - 28 wrzesień 2005 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

prosze moderatora o jak nayjszybsze usuniecie topicu

<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi

bzd69
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

usunie to ktoś? plz , zależy mi na tym ;p

Tommygun
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie usuwam na prośbę, regulamin tego nie przewiduje, nie spamuj z łaski swojej

Specjalista -

encephal
 Wysłana - 11 sierpień 2015 16:22      
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

canal+

Warto przeczytać: abonament za TVP i radio | Sąd - pytanie | gpw,forex | prospekty emisyjne | CZTERY WAZNE PYTANIA. PROSZĘ O POMOC!!! | uprawnienia budowlane | Karta Visa Allegro | Prawo międzynarodowe-spory międzynarodowe - ważne | NIP | Firma konsultingowa w Warszawie | 15 lat a seks | Bus | Co to za numer konta? | Can you lend me a helping hand, mlkv? | PRACA W NIEMCZECH | akt urodzenia | Metamorfoza bohatera literackiego i jej znaczenie Omów temat na wybranych przykładach Quo Vadis | wyroby swojskie | polskie nago | roznica miedzy sluzem w ciąży a przed okresem | alcatel one touch mini | wyniki moczu | materla | stonoga | amor | erotyki | tematy maturalne z 1998 r | Katy pery sex tape | kobra | wtyczka zapalniczki do cb | jungowska | głos milicza | brudna gra | łabuda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.