FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5836 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
ceny w holandi  
[powiadom znajomego]    
Autor "ceny w holandi "   

borocek21
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 14:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema za miesiąc lece do holandii. Co można tam kupić i jak cenowo to u nich wygląda?

kotletojad
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

a czym jesteś zainteresowany? odzież? rtv? alkohol? żyłem chwilke w nl, możesz pytac.

DomPas
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

dol holandii od noord-braband kofiki tylo z rejestracja. Mniej wiecej od Hertogenbosh w gore wszystko otwarte dla wszystkich bez rejestracji.

Ceny na dole to haze 12euro gram, zwykle palonko jak WW 7-10/g

Gora Holandii np Rotterdam czy Den haag bardzo fajne ceny : haze 8-10euro/g zwykle palonko 6-10e /g

Trufle za paczke 15g(jedna dobra porcja - w sam raz) placilem bodajze 15euro - w smartshopach kupisz.

Scierwo 5 euro. Koks 40-50e.

Elektronika drozsza niz w niemczech

Ubrania tez drogie

Jedzenie lekko drozsze niz w polsce

Piwo w markecie 50c - 1euro / 0,5l

Piwo w barach/klubach od 2,50 za 250ml do nawet 10euro za 0,5.
Jak cos konkretnego jeszcze chcesz to napisz dokladniej o jakie produkty chodzi.

No i musze powiedziec ze palonko na dole Holandii moim zdaniem juz duzo bardziej naturalne, zdrowe i ladniejsze w wygladzie.

Zmieniony przez - DomPas w dniu 2013-09-05 16:52:38

kotletojad
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie popatrzyłem na dział

to jak dół to teraz ja.

5€ ścierwo tak jak i góra. kofiki z tego co wiem jeszcze dostępne (ja byłem w Limburgii). polecam sante marię ~9€. amnesia, jack herrer i tego typu mocniejszy stuff koło 12€.

piwa niedobre. grolsch i amstel godne uwagi. po 0.80-0.90€
polecam lekkie trunki winopodobne i wina. bardzo dobre ceny. dodatkowo te wszystkie popularne i drogie w PL drinki na rumie. tutaj 1L - 3€. martini 0.7 - ~4€. o wódki w mniejszych mieścinach ciężko.
szlugi wychodza zdecydowanie za drogo. no i trochę offtopowo, ale fast foody kurevsko tanie. na roboczogodziny cena za alkohol i fast foody wychodzi gdzieś czterokrotnie taniej.

hejting
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

za pare dni jade tez do holandii, typowy trip cpunowy, teraz moje pytanie ile paczek papierosow mozna zabrac, przewiesc na osobe w aucie, na co uwazac przy kupowaniu trawy w kofikach, zabrac parasol w razie opcji zwiedzania?

DomPas
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

40 paczek papierosow na osobe, z tym ze jak jedzie was 5 osob w aucie i kazdy ma tyle to mozecie miec problem. Nabezpieczniejszym rozwiazaniem jest 40paczek na auto.

Na co masz uwazac przy trawie w kofikach... Na to zeby sie nie potknac podchodzac do kasy, nic innego.

Parasol moze sie przydac:)

hejting
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

a jaki jest stosunek tamtej populacji do polakow ? zawsze jak widza polskie blachy to robia kontrole drogowe z testami? kierowca tez czasem chcialby zapalic w drodze do raju

DomPas
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

granice przekraczalem dobre 15razy na polskich rejestracjach i kontroli nigdy nie mialem.

Ale slyszalem ze polskie blachy sa czesciej lapane niz niemieckie czy Holenderskie, szczegolnie przez niemcow.

Zmieniony przez - DomPas w dniu 2013-09-05 22:34:30

kotletojad
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

do NL raczej nie ma problemów. jak jedziesz na trip to legalnie wwieziesz tyle, zeby Ci starczyło na cały pobyt myśle.

kofiki to bonanza. martw się tylko, żeby puszczali dobrą muzę. w ogóle podoba mi się jak serwują tipo i blety :D

Coolface
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Busiki są podobno częściej sprawdzane niż takie prywatne 4-5 osobowe fury jednak kilkukrotnie przekraczałem tak granicę i nic się nie działo, możliwe, że wiedzą, które firmy przewożą ludzi a które wyglądają podejrzanie.

Ide solo.

dumad
 Wysłana - 6 wrzesień 2013 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

7 euro - joint w cofiszopie (do wyboru chyba 4 kolory, pomarańczowy najlepszy) nie pamiętam ile kolorów ale fiolkę mam do dzisiaj i pięknie pachnie

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ceny w holandi

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: melanze uzaleznien insomni | Pytanko. | jak to jest z nerami i watroba ?? | Holandia, jak to z tymi narkotykami | agresja a narkotyki | Palenie Topy. | Jak pic, by sie nie spic? | KOCHAM i nie nawidze! | czy ktos tu bierze obecnie amfetamine?? | Co z Wami było po trawie + alkoholu ? | Czy można palić trawe jeśli bierze się antybiotyki ??? | Jak Wam sie podoba świat po używkach ? :-) | samosiejka | Przepicie | W E R Y F I K A C J A M O D E R A T O R Ó W | Thc w krwi | zlydotyk | złydotyk | [httpwwwfacebookcomprofilephp=743264506123123] | pozycja na pieska | Urjasz | ksiezyc | darq13 | madafaka7 | show | norweski | biomechanical | bareq | motywacja | opóźniony wytrysk | drb | RÓWNONOC | inicjowanie | wróżbita david | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.