FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5739 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
chłopaki jak to jest 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "chłopaki jak to jest"   

zwierzkoks
 Wysłana - 17 grudzień 2005 21:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wiecie mam takie pytanko.Jak to jest że są taky kolesie że jest zajefana dupa.I tak ja potrafią zbajerowac że szok sikaja baby.Ja na przykład nie mam takiegoś czegoś.Od czego to zależy od dobrego bajeru czy po prostu trzeba miec to coś.

Żyje tak jak inni tylko śnią

zwierzkoks
 Wysłana - 17 grudzień 2005 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Od razu podam wam przykład.Muj kumpel poznał faja panne.I tak ja zbajerowal że zerwała z chłopakiem z którym śmigała 2 lata.Pochodził z nią 3 miechy,wy**chał ją i rzucił

Żyje tak jak inni tylko śnią

korian
 Wysłana - 17 grudzień 2005 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat?

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 17 grudzień 2005 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety trzeba mieć to coś

Ekspert -

BANRED78
 Wysłana - 17 grudzień 2005 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

kup sobie merca i/lub BMW, odpalaj cygara 50, miej panienki w dupie, badz na luzie i umiej prowadzic gadke-szmatke, chodz na silownie, miej poczucie humoru;
badz: wysportowany, pewny siebie, nonszalancki, cyniczny;

Taki badz w przyszlosci. Teraz idz po slownik, wytrzyj mleko spod nosa i idz spac Ziom.

kriSLee
 Wysłana - 17 grudzień 2005 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się panienkom podoba (ale tak wiesz, że aż luźniej im się robi między nogami) to może nawet głupoty pieprzyć a będą gotowe przymknąć na to oko

"Doświadczenie być może powiększa mądrość; nie zmniejsza jednak głupoty.&qu

perlo
 Wysłana - 17 grudzień 2005 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

E tam bajer to podstawa :] Ja tam jakis latinolover nie jestem zwykly chlopaczek a wiekszosc szmulek z latwoscia bajeruje :P Trzeba miec gadane , wiedziec co mowic i kiedy mowic , wiedziec kiedy zazartowac , kiedy i jak wplesc w zwykla rozmowe jakis komplement (tylko nie w stylu nagle podchodzisz do niej i "masz piekne oczy" bo to tandeta )

Oczywiscie musisz tez bajerowac odpowiednia dziewczyne , ja gustuje raczej w typie takiej dziewczecej urody i zachowan nie preferuje damulek - moze dlatego ze nie mam bmw

Kazali mi usunac podpis :( %-)

sylver84
 Wysłana - 18 grudzień 2005 07:55      [zgłoszenie naruszenia]

"Ja tam jakis latinolover nie jestem zwykly chlopaczek..."

Zwykły chłopak z podlasia

nalbandian
 Wysłana - 18 grudzień 2005 08:27      [zgłoszenie naruszenia]

hehe bajer bajerem ale niektóre baby sa chore ze lecą na jakichs fagasów, a po drugie to małolaty za duzo chleją

Raptor10
 Wysłana - 18 grudzień 2005 09:20      [zgłoszenie naruszenia]

jak twoim najlepszym kolegą bedzie Władysław Jagiełło to laski bedą sie do ciebie kleić na bank moj brachol tez bajeruje różne puste laski aby tylko wydymać hehe jednej nawet obiecał że z nią bedzie smigał bo inaczej nie chciała dać a potem wysłał do niej smsa z textem ...przepraszam za wczoraj ale byłem na takiej bani że nic nie pamiętam

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Xaero85
 Wysłana - 18 grudzień 2005 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem pewność siebie w tej kwestii jest najważniejsza. Często nie jest ważne to CO mówisz, a ważne jest to JAK mówisz. Jak będziesz przy lasce zestresowany to ona pomyśli, że jesteś ******ła zwykła. Kobiety chcą twardych kolesi.
No i wygląd oczywiście jako taki trzeba mieć. Jak straszysz twarzą, masz wzrost siedzącego psa to choćbyś nie wiem jaki był pewny siebie to laska prędzej cie wyśmieje niż da ci szanse.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

chłopaki jak to jest

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: jakie prezerwatywy | czy facet musi być piękny? | Wibrująca ***** :) | Brak ochoty na seks podczas poznawania nowej panny %) | Czy aktorom staje ? | "Brak tego ostatniego podania" | Mocny orgazm. Od przodu czy od tyłu? | lepiej ostro czy powoli? | Pierwszy raz z "panią do towarzystwa" | tabletki a kończenie w srodku | Stosunek podczas 4 dniu cyklu | fałszywe dziwki | Pytanie - durex performa | Wygodne i obłudne dziewczyny | antykoncepcja niehormonalna | coś nie tak %) | sosik ruchal dominike | żelazo | mauamaja | celebrytki | wstawianie filmów youtube | main kampf | Marta Żmuda Trzebiatowska | Ojciec_wedkarz | Ojciec wedkarz | TURBOX | idealne sylwetki | wwwamppl | nuru masaż | rolex | timex | thorgal | daje cynk | cocolino | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.