FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 624 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
chński smart z windowsem ok 500 zł 
[powiadom znajomego]    
Autor "chński smart z windowsem ok 500 zł"   

kochamMMA
 Wysłana - 4 listopad 2015 16:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siema
dwa lata temu za dokładnie 517 zł zakupiłem km live i jestem z niego bardzo zadowolony. drażni mnie jednak android oraz brak lte skutkujący wolnym internetem. poszukuje nowego smartfona chińskiego z windowsem, lte, ekran do 5 cali. kurde patrzyłem po nowych modelach km to smartfony w tej cenie mają właściwie tą samą specyfikacje co mój dwu letni szmelc, a kupując nowy tel chciałbym jednak lepszą specyfikacje. co mozecie polecić ?

watch3r
 Wysłana - 4 listopad 2015 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

xiaomi

kochamMMA
 Wysłana - 6 listopad 2015 00:34       [zgłoszenie naruszenia]

windows nie android

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

chński smart z windowsem ok 500 zł

Warto przeczytać: Multiplekser - zrealizowac funkcje | jak skopiowac wyznaczoną trase z google earth | Zestaw komputerowy. | Glosniki do kompa do 70 zl ;] | gry online | Problem ze sterownikami do radeona | writeprocessmemory GRA NIE CHCE SIE INSTALOWAC | Filmiki we Flaszu | Komputer nie widzi cd-romu | Limit w Orange free | Problem z Pendrivem | Wirus? Jak odzyskać pliki? | zepsute pliki na dysku | wybor telefonu | Call of Duty World at War problem | Wybór dysku 500 GB | vol | polacy złapali | Jasio | grox wizaz | grypsera | wizaz | ile razy mozecie | kobieta artystka | wizazu | skanu dyplomu | renault laguna 3 | renault laguna III | seks historie | przedluzenie swiadczenia rehabilitacyjnego | impka | sypianie z inzynierem troche mnie ratuje | rino | leszek sld | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.