FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 679 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
chcę podupczyć 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "chcę podupczyć"   

adamoosi
 Wysłana - 10 październik 2017 23:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiecie jak to zrobić, żeby się udało ? proszę wszystkich ludzi dobrej woli jak to zrobić/ uzyskać, nie chcę się skarżyć gdzieś indziej pomożecie

Pshym
 Wysłana - 11 październik 2017 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Umyj się, ładnie wyperfumuj i idź do gay klubu.
Wierzę, że coś podupczysz

There's no reason to be alive if you can't do deadlift

adamoosi
 Wysłana - 11 październik 2017 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego akurat do gej klubu, ja bym wolał raczej iść do normalnego klubu, dobrego jakiegoś takiego, żeby można by było mieć dziewczynę ja nie jestem pedałem

Andromedaa
 Wysłana - 11 październik 2017 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym wolał raczej iść do normalnego klubu

To idź
Najpierw się przygotuj jak kolega radzi.

Ekspert -

_mlody_93
 Wysłana - 14 październik 2017 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

A da sie inaczej ? Ja do klubu nie pojde za c***a to nie dla mnie, predzej do burdelu chodz z kasa na bakier jestem te 150zł w tyg. moze 2 tyg. na rokse przeznacze ale to za rzadko chcialbym czesciej

Anilli
 Wysłana - 18 październik 2017 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

Zaufaj, zadna to dla was atrakcja. Reczny i oral to jest to co daje wam rozkosz, naprawde kiedys sie przekonasz, ze to zbedne i nie warto.

MrPepa
 Wysłana - 19 październik 2017 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

No niee. Czytam stare posty i tematy w tym dziale były piękne, zabawne, uczące . Dzisiaj jakiś temat wpadnie raz na tydzień, bez żadnego rozwinięcia, zagajenia tematu i 0 humoru. Gdzie się podziali tamci ludzie?

amandzi18
 Wysłana - 23 październik 2017 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

haha lepsząalternatywą od roksy jest stronka goldbikiniclub zadbane, ładne dziewczyny polecam

adamoosi
 Wysłana - 23 październik 2017 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

a trzeba płacić za dupcenie czy nie trzeba, ja nie chce płacić za każdorazowe dupconko tylko żeby było normalniej za darmo, czy to takie ciężkie, no bo np. 200 zł za godz to co to jest za miłość, najlepiej by było ruchać za darmo a nie płacić, to sie mija z celem, mówie, że chcę podupczyć ale nie chcą dawać jakby to jakaś kara dla nich była czy cuś no jakże to nie po to sie uczyłem w szkole żeby teraz nie móc podupczyć co mam ludziom powiedzieć

Anilli
 Wysłana - 25 październik 2017 12:37       [zgłoszenie naruszenia]

Wejdz na moj temat,poczytaj opinie chlopakow, dowiesz sie ze reka jest lepsza i nic nie tracisz. Sprobuj u divy i sam sie przekonasz,moze jedynie dobry oral bedzie przyjemniejszy od masturbacji. Zobacz co tam.napisali, a dowiesz sie ze nawet ciezko.im.dojsc w pochwie, ze onanim jest przyjemniejszy. "Taka fizjologia". Wiec mozesz odpuscic,serio. I tak wrocicsz do masturbacji,twierdzac ze jest lepsza. Nic nie tracisz. Zaufaj mi. Ewentualnie seks analny bo bardzo podobny do onanizmu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

chcę podupczyć

Warto przeczytać: seks zabawki domowej roboty %-) | Miłość francuska, cunnilingus... | Serwisy randkowe | wasze zdanie na temat... | Wasza orientacja seksualna? | długa rozłąka | Rodzić czy nie rodzić? Oto jest pytanie... | Co dalej | Dziewczyny- wojowniczki :) | ma ktos ten filmik na kompie zapisany%-) | Skasowane Tematy | kłamie czy nie kłamie?? | Ciąża zagrożona... | Ubiór dziewczyny i jego wpływ na zachowanie. | Dziwkarstwo ??? nie koniecznie... | Czy das sie usprawiedliwić .... | bielizna erotyczna | file is corrup | inteligetne slowa | wyrwanie zęba | autostop | Rzeszów | fobia spoleczna | mama nago w domu | gryzienie | sex grupowy | tylko koty | tatuaż z cytatem | jak usunąc swój temat | starsza z dzieckiem | kod zabezpieczen nokia 6303 | hardkorowy | meska dziwka | httpvideosreligionenlibertadcomvideosraPgaNniVEspantoso ataque a unos catolicos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.