FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 248 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
chcę podupczyć 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "chcę podupczyć"   

adamoosi
 Wysłana - 10 październik 2017 23:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

wiecie jak to zrobić, żeby się udało ? proszę wszystkich ludzi dobrej woli jak to zrobić/ uzyskać, nie chcę się skarżyć gdzieś indziej pomożecie

Pshym
 Wysłana - 11 październik 2017 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Umyj się, ładnie wyperfumuj i idź do gay klubu.
Wierzę, że coś podupczysz

There's no reason to be alive if you can't do deadlift

adamoosi
 Wysłana - 11 październik 2017 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego akurat do gej klubu, ja bym wolał raczej iść do normalnego klubu, dobrego jakiegoś takiego, żeby można by było mieć dziewczynę ja nie jestem pedałem

Andromedaa
 Wysłana - 11 październik 2017 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym wolał raczej iść do normalnego klubu

To idź
Najpierw się przygotuj jak kolega radzi.

Ekspert -

_mlody_93
 Wysłana - 14 październik 2017 11:53       [zgłoszenie naruszenia]

A da sie inaczej ? Ja do klubu nie pojde za c***a to nie dla mnie, predzej do burdelu chodz z kasa na bakier jestem te 150zł w tyg. moze 2 tyg. na rokse przeznacze ale to za rzadko chcialbym czesciej

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

chcę podupczyć

Warto przeczytać: Pytanie do małżeństw | TAJSKI MASAŻ | Życiowy cel | Biseksualizm kobiet | Spotkałem kolezanke z gimnazjum i... | dlaczego to tak boli?! | Bielizna, jakie firmy oraz gdzie :-) | Moja przygoda z Monika | Sposób na milość... | Brak zainteresowania dziewczynami ! co jest ? | Adoptowanie dziecka | Pytanie ????? | Sprawa intymna | Problem z dziewczyną | Tabletki po-72godz. | Co to może znaczyć ? Bravo nr 214... | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.