FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 563 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
chemia 
[powiadom znajomego]    
Autor "chemia"   

gippal14
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 16:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

reakcja estryfikacji kwasu masłowego z metanolem, jesli ktos by mógl, był bym wdzieczny

BEST7
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 17:55       [zgłoszenie naruszenia]

CH3-CH2-CH2-COOH + CH3-OH -> CH3-CH2-CH2-COO-CH3 + H2O
KWAS MASŁOWY + METANOL -> MAŚLAN METYLU

Zmieniony przez - BEST7 w dniu 2010-04-28 17:56:06

"Nie mam żadnych talentów - prócz namiętnej ciekawości" Albert Einstein

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

chemia

Warto przeczytać: Fizyka zadania | matematyka zadania pilne. prosze o pomoc | moze ktos tu programuje :) potrzebna pomoc | Twierdzenie sinusów i kosinusów | Fizyka | [mat] zadania poilne !!! MATEMATYKA | zadanie - fizyka | całki, zadania do rozkminy | Referat Badania DNA,duużo sogów. | Fizyka - środek masy | [mat] przegiacia wykresu funkcji | zadania pilne matematyka..... {sog} prosze o pomoc | rownanie stycznych do okregu | [inf] tablice i wskazniki | potrzebuję kalkulatora | /mat/ Kilka zadań do sprawdzenia | OPOWIADANIA matka syn | rudy showup łuków | historyjka | polsacie | druk 3d | testoviron bogactwo | sprężyna nad chujem | od walenia konia sprężyna | Antdrzej grucha | najlepszy tyton antdrzej | najlepszy tyton | dziadek i wnuczka | stek biedronka | WASZYM PREZYDENTEM | Torbiel zastounowa | Tabu | ksw 41 | podoba mi się chłopak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.