FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4241 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
chrostki na penisie co to jest 
[powiadom znajomego]    
Autor "chrostki na penisie co to jest"   

norbusek
 Wysłana - 1 marzec 2012 14:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam serdecznie od 3dni zauwazylem u siebie czerwone male chrostki na penisie na zolendziu z bialą plamka co to jest ? boje sie ze to jakas choroba bardzo swedzi to dzis zaczelem pic wapno i smarowac mascia trybiotyk prosze o odpowiedz pozdrawiam

FeedMe
 Wysłana - 1 marzec 2012 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

hiv

HO! HO! HO!

norbusek
 Wysłana - 1 marzec 2012 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

ty jestes cały jak hiv

FeedMe
 Wysłana - 1 marzec 2012 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

okej, nie denerwuj sie bo i tak umrzesz [*]

HO! HO! HO!

PimpMyDick
 Wysłana - 1 marzec 2012 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Do urologa. I nie wklejaj zdjęć przypadkiem.

maciej8222
 Wysłana - 1 marzec 2012 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

TO JEST BRUD !!:PP

norbusek
 Wysłana - 2 marzec 2012 07:49      [zgłoszenie naruszenia]

te kometarze sa naprawde puste widac jak polacy sa tolerancyjni

norbusek
 Wysłana - 2 marzec 2012 07:51      [zgłoszenie naruszenia]

maciej8222 moze ty sam jestes BRUDNY i tez dlatego tak piszesz jestes załosny

herbu3
 Wysłana - 2 marzec 2012 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

albo prowo albo autor jest NIM

[http://www.insomnia.pl/krostki_na_penisie-t189932-s5.html]

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 2 marzec 2012 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

autorze, czego oczekiwałeś zakładając taki temat, na Tym forum? I co ma tolerancja do jakiegoś syfu na kótasie i zolendziu ?

Zmieniony przez - bread w dniu 2012-03-02 09:37:37

ŚMIERĆ FRAJEROM!

PimpMyDick
 Wysłana - 2 marzec 2012 09:39      [zgłoszenie naruszenia]

No ja sobie na przykład wypraszam. Udzieliłem odpowiedzi. Co miałem Ci chamie głupi napisać? Stwierdzam na 900 kilometrów, że Twój pachnący mydlinkami i olejkiem truskawkowym *****ek wydzielił substancję bliżej mi nieznaną, jednakże prosiłbym Cię, abyś zrozumiał, że miałem na uwadze pomóc Twojemu Maleństwu, a nie obrażanie Twojej cudownej osoby? Jeżeli myślałem, że tak napiszę, to s******laj z tym śmierdzącym *****em z serkiem Naplette do urologa.

I c***u jakbyś pił WAPNO to byś po pierwszym łyczku padł pedale bez szkoły, jak już to WAPŃ cioto ****a, gówno chvj.

Zmieniony przez - PimpMyDick w dniu 2012-03-02 09:40:56

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

chrostki na penisie co to jest

Strony: 1 2

Warto przeczytać: bolące stawy | Mutacja głosu | Błona dziewicza | czy to tarczyca czy testosteron winny? | Porażenie nerwu twarzowego | dławienie w gardle | Kulka na powiece | Blizna - ugryzienie przez psa | Nadżerka - leczenie u faceta? | Ból w Odbycie :-( | Białe zęby | Problem | arytmia? | uczulenie,alergia ? | przerzut | problem z zołądkiem | hieny | smyczy | myjnia | almera tino | legacy | odwoBanie od reklamacji | goBota saleta | seks w akademiku | lepszego zycia diler full | paluch lepszego zycia diler full | maroko | showuptv asi | asia showuptv | dostawca pizzy | sex z siostrą | sex z bratem | warszawski koks | HOT or not | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.