FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3099 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
chyba panna mnie wykorzystala 
[powiadom znajomego]    
Autor "chyba panna mnie wykorzystala"   

staLOVER
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 18:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema.
czytam toto wszystko tu napisane;] ale jesli mozna drogie bravo to prosze o opinie na temat mojej sytuacji..

imprezka.. alko nie duzo, ale troszke. spotkalem panne, zagadalismy cos... wczesniej znalismy sie tylko przez gg a teraz na imprezce na zywo sie styknelismy..
po imprezie umowilismy sie na gg, i nastepnego dnia sie spotkalismy.
bylo spox.. kleila sie caly czas itp.. mysle spox. odprowadzilem ja do domu, na klatce pozegnanie.. sama mnie pocalowala!! wtedy mysle: o kurva.. chyba bedzie dobre;]
za 2 dni zrobilem jej zaskakujaca niespodzianke.. byla zadowolona, ale nie odzywala sie za czesto.. i taki chvj - sprawa ucichla.
pozniej tlumaczyla mi ze myslala ze jestem taki typ ze sie tylko bawie panienkami.. a tu zaskoczenie.. bo chyba sie zaduzylem;]

po miesiacu znowu bylismy na tej samej imprezie.. przywitalismy sie.. a pozniej ja juz nayebanny powiedzialem jej wszystkie slodkie glupstwa ze mi na nie zalezy itp... powiedziala: "musze sie z tym przespac, odezwe sie" i ni chu chu sie nie odezwala..

wezcie mi wytlumaczcie co to znaczy bo ja nie potrafie racjonalnych wnioskow wyciagnac

ps. bez brechty

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle, że Cie wystawiła do wiatru ale czy wykorzystała to nie wiem. Nie rpzejmuj sie za bardzo takie rzeczy sei zdarzaja.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

schulz1989
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

generalnie to panianka zrobiła nieładnie;/ mogła odrazu powiedziec ze niemasz na co liczyc wiecej z jej strony (chyba ze chciała sie ***ac).... niezamartwiaj sie tego kwiata jest pół świata;) wiem ze teraz pewnie sobie myslisz ze to jet ta to ta jedyna i hooj .. NIE!! daj sobie z nia spokuj poznasz inna;)niema co sie odrazu tak szybko angazować;)Zawsze powtarzam (jak trafi uczciwy na ucziwego jets dobrze ale kiedy uczciwy trafi na niuczciwego wynikaja z tego same problemy.) wez sobie to do siebie głęboko

sexxxxxxxxx

schulz1989
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

ona to wyczuła ze sie Tobie podba i pewnie na cos liczysz a ona pewnie z tych drugich panieniek co ida naipmrezke zabawic sie a potem grzecznie do domku;)heheh zal w hOj;)

sexxxxxxxxx

Sweet69
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

myślałam, ze cie zgwałciła co najmniej

a tak
nie bój dupy nie ta to inna, i nie zako**** sie na skinienie palcem bo bedziesz miał takie dramaty co chwilę.

Ekspert -

energiaaaa
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

nie wykorzystała Cię , tylko olała.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

staLOVER
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

ale czy olała skoro klaila sie do mnie, sama calowala.. i te wszystkie pyerdoły takie?? mysle ze zrazilo ja to ze nie okazalem sie skurvysynnem.. moze takiego chciala

energiaaaa
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

może tak.
różnie to bywa.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

albo się nie spodobałeś, po prostu.

Ekspert -

energiaaaa
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

gorsze są przypadki, więc głowa do góry.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

staLOVER
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

no moze sa gorsze, ale ze mna jest tak ze spotykam sie z roznymi pannami, ale nie czuje nic do nich.. bardzo zadko zdarza mi sie cos takiego jak teraz i dlatego chcialbym jakos zawalczyc (o ile mozna w tej sytuacji mowic o jakiejs walce i czy jest po co)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

chyba panna mnie wykorzystala

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Utracone Zaufanie | Kobiety wiedza, czego chca | Spotkanie koleżeńskie i załamka | Nastoletni problem.... | :( duzu trabel trabel | jak poderwać?? | Straciłem milosc swojego zycia... | Gubię się już :/ | Zasmucona... | Dziewczyna z Brazylii | Już nic z tego nie rozumiem. | przydupas - przyjaciel? | pytanie (savoir vivre?) | Pierwszy pocałunek/ Lizanie ;/ Kurde pomozcie - | Problem trwający juz 1,5 roku.. | Pytanko i pomoc | razem w strone tęczy | jesteś nim | micha | misza | pomarancze | anal nastolatka | laguna | rafal b | lex Superior | król życia | lex Superior | rosjanki | kosmitka | sex bezzobowiązań | szczepienia | prostytutką | zona | lokatorzy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.