FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2643 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
ciąża w okresie miesiaczkowania 
[powiadom znajomego]    
Autor "ciąża w okresie miesiaczkowania"   

Mayday1985
 Wysłana - 3 maj 2006 13:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

być może moje pytanie jest głupie ale do dziś nie wiem czy jest możliwa ciąża w okresie np w 2-3dnia miesiączki .Wiadomo,że jak laska ma miesiaczke to zwykle sie nie teguje ale ogladalem ostatnio gazete gdzie byly zdjecia w sexu podczas miesiaczki (ch.. był cały w krwi) i dlatego nasunęło mi sie takie pytanie.Może dla niektorych odpowiedz jest oczywista ale ja nie chodzilem na lekcje wychowania prorodzinnego

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 3 maj 2006 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

jest możliwe zajście w ciążę w trakcie okresu

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

wioluś
 Wysłana - 3 maj 2006 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli kobieta ma regularny cykl, teoretycznie jest niepłodna w trakcie miesiączki,
znam dziewczynę, która zaszła w ciążę w czasie okresu, jeśli cykle są bardzo krótkie to owulacja następuje już w czasie krwawienia

Zmieniony przez - wioluś w dniu 2006-05-03 16:51:36

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

adamdial
 Wysłana - 3 maj 2006 21:21       [zgłoszenie naruszenia]

teoretycznie w czasie okresu są nie płodne, ale los lubi płatać figle i niegdy nie masz 100% pewności ze nie będzie dzidziusia. Pozatym kto powiedział że w czasie ogresu nie można sie kochać? Dla mojej kobiety wszelkie zbliżenia w czasie okresu są bardzo przyjemne i całkiem inne niż w "normalne" dni.

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ciąża w okresie miesiaczkowania

Warto przeczytać: Ból ręki | Jak zachecic dziewczyne do sex.!! lub palcowki.?? | Jak mam mojej dziewczynie zrobic palcowke?? | Identyfikacja lasek po zdjęciach | Najlepsza pozcja dla malenkiej dlugosci.. / wielkosci | WTF, inwazja? | brak okresu ale prezerwatywa cała. czy to ciąża? | gdzie kupic gumy??? | Kobiety! tym razem szczerze, bez ogródek. I bez żartów. | gdzie jeszcze orgazm? | Ratunku !!! | Wpadka... | chwila i już po.... | aborcja | Czy w ślinie znajduje sie wirus HBV | pyt. | kłąd | laski disco | srs audio sandbox | błona dziewicza | bIJOU567 | Deivid22 | czarny rambo | don quitex | McEcoAkaOrd | kości biodrowe | biodra | dni niepłodne | nauczyciele | sudafed | joanna mrotek | sandra lewandowska | sex torrent | torrent | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.