FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 886 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
ciężka sprawa przynajmniej dla mnie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "ciężka sprawa przynajmniej dla mnie..."   

laleczka66
 Wysłana - 19 marzec 2008 09:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam serdecznie,
W zasadzie sama nie wiem, gdzie powinnam umieścić ten temat, myślę, że dobrze trafiam załączając go do tego działu.
Jak wszyscy mam problem; jednak ja sama nie potrafie sobie z nim poradzić- on po prostu mnie wyniszcza- po malutku.
Jestem z chłopakiem od około 1,5 roku. Bardzo go kocham i nie widzę świata poza nim (on też- tak mówi). Po krótkich (parodniowych rozstaniach wydaje, sie tak jakbysmy sie nie widzieli chyba z dobre dwa lata).
Jednak jest problem, jak zawsze...

Zauważyłam, że pisze z jakąś dziewczyną (z pięć smsów, mmsów w miesiacu, czasami jakies pare minut rozmowy.)- obudziła sie we mnie panika(zazdrosc- chyba lepsze określenie). Powiedział ze ona ma faceta i w sierpniu biora ślub (co jest prawda- sprawdziłam to sobie). Rozmawiałam z nim na ten temat i powiedział mi ze ludzie maja po to buzie, żeby rozmawiać, a nie zeby sie odcinac od świata.
Przyjaciólka mi to wytłumaczyła, ze przeciez nic złego sie nie dzieje, że przeciez on ma prawo od czasu do czasu porozmawiać sobie z koleżanka i ja też mam do tego prawo.Uspokoiłam się trochę. Po tym incydencie obiecałam że nie bede go wiecej kontrolowac.

No i niedawno przypadkowo oczywiscie weszłam na jego komputer, gdzie zobaczyłam pare zdjęc jego byłej laski wypiętej w majtkach... Wspomne że żeby dojśc do zdjęć musiałam przejsc chyba z dziesieć pustych folderów (znajdowały się na końcu). Zdjęcia usuwalismy jak się poznalismy (tej jego bylej).

Napomkne jeszcze, że kiedyś leciał jakiś program w Tv i mówili o zazdrości powiedział mi "popatrz" JESLI ZAZDROSC NISZCZY WASZ ZWIAZEK - ZADZWON xxx xxx xxx. Nastepnie powiedział "zadzwoń sobie"
Wiem, że nie spotyka się z żadna z tych panienek.

Co miesiąc rzucam okiem na jego bilingi telefoniczne, sprawdzam wiadomosci wysłane.
Jestem na skraju załamania nerwowego.
Jestem chyba jakas nie normalna?!

Wybieram sie do psychologa... Nie wiem co robić?

Zycie jest zbyt krótkie by się smucić...

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 19 marzec 2008 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Zdecydowanie masz problem, ale właśnie w postaci swojego zachowania.

Źle robisz, że go inwigilujesz. Każdy ma prawo do jakiejś prywatności. Nawet jeśli to Twój partner.

A zdjęcia dup to nic złego, normalna u faceta rzecz

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

bardota..
 Wysłana - 19 marzec 2008 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Odpuść. Jak bedzie chcial cos zrobic to i tak zrobi a twoja chora zazdrosc moze tylko wszystko popsuć. Jesli nie podoba ci sie ze ma te zdjecia popros zeby je usunał bo ci to przeszkadza. A to ze ma koleżanke, to chyba nic dziwnego wrecz przeciwnie. Nie możesz oczekiwac ze ty6lko dlatgeo ze jestescie razem nie bedzie rozmawial juz nigdy z żadną dziewczyna. Jestescie krótko ze sobą wiec pracuj nad sobą boim dłużej bedziecie razem tym trudniej bedzie ci panowac nad emocjami.

Ludzie narzekają na starość,nie potrafią docenić że mogą poznać każdy etap

Darkholme
 Wysłana - 19 marzec 2008 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Zdecydowanie masz problem, ale właśnie w postaci swojego zachowania.

Dokładnie, a to wynika z niskiej samooceny? Dlaczego się boisz, że go stracisz? Daje Ci jakieś powody do zazdrości? Jesteście ze sobą 1,5 roku nie bez powodu, on chce być z Tobą. Jeżeli się rozstaniecie to tylko przez Twoją zazdrość. To brzmi banalnie, ale.. gdzie w tym wszystkim zaufanie?

nawet dyskretny anioł nie stoi osobno

laleczka66
 Wysłana - 19 marzec 2008 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

ok, prosze o usuniecie tematu. dziekuje za wszelkie wypowiedzi

Zycie jest zbyt krótkie by się smucić...

Sotsu
 Wysłana - 19 marzec 2008 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Twój chlopak Cię robi w konia....W sumie to teraz modne jest więc się nie dziw...
Pogadaj z Twoim chłopakiem raz a porządnie bo tylko się męczysz wiem,że go kochasz ale czasem taka miłość może Cię ziszyczyć,zepsuć..

Czy możemy zmienić świat ?

JApoPROSTU
 Wysłana - 19 marzec 2008 17:23       [zgłoszenie naruszenia]

Laleczka 66, witam cie. Wiem, ze jesli bylabys w stanie sama przestac sprawdzac swojego chlopaka i byc zazdrosna zanim jeszcze w ogole sie cos dzieje, to bys tu nie pisala. Dobrze, ze przyznajesz, ze masz problem. z twojego postu wyczulam, ze do ciebie doszlo, ze masz problem. dobrze, ze szukasz pomocy. Powiem tak: wydaje mi sie, ze ty myslisz o tym, przez co mozecie sie rozstac (bo on kogos pozna, bo tamta bedzie fajniejsza, bo tamta bedzie bardziej wyluzowana, bo bedzie miala zgrabniejsza pupe albo bedzie go umiala lepiej sluchac,itd., itd.) Prawda jest taka, ze zawsze znajdzie sie ktos, kto jest w czyms lepszy od nas i ktos, kto jest gorszy. Tylko co nam z tego porownywania? co masz z tego porownywania? zastanow sie przez chwile, co ono ci daje? wydaje mi sie, ze daje ci narastajace obawy, narastajace poczucie zagrozenia i braku bezpieczenstwa, tak, czy nie? Boisz sie, ze stracisz swojego faceta. To,czego bardzo chcesz, to zebyscie byli razem: dzisiaj, jutro, pojutrze i tak dalej. Mam racje? a wiec zadbaj dzisiaj, zeby wam ze soba bylo dobrze. Moze przyrzadzisz cos, co on lubi? Zadbaj jutro, zeby wam bylo dobrze. Moze jakas seksowna bielizna, wizyta u kosmetyczki? (sama wiesz, co on lubi) Zadbaj pojutrze o jak najwiecej fajnych chwil. moze romantyczna kolacja we dwoje z dobrym winkiem? Moze jakas smieszna, seksowna wiadomosc napisana szminka na lustrze?

Propozycja "cwiczenia" z rodzaju 2 u psychologa". Cwiczenie nr 1 Wez kartke i narysuj swoja zazdrosc. Narysuj, co czujesz, gdy on poswieca uwage kolezance. Narysuj, co czujesz, gdy w twojej glowie pojawia sie mysl,ze on woli inna. rysuj Cwiczenie nr 2 Napisz historie o tym, jak to pewna dziewczyna byla zazdrosna o swojego chlopaka, ciagle go kontrolowala, jak jej chlopak sie z tym czul i do czego to doprowadzilo. Jaki jest koniec tej historii? Nastepnie napisz inna historie, z innym zakonczeniem. Powodzenia

Zmieniony przez - JApoPROSTU w dniu 2008-03-19 17:25:14

Bardzo wiele mowisz o SOBIE, gdy wydajesz sie mowic o innych ludziach.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ciężka sprawa przynajmniej dla mnie...

Warto przeczytać: Wolna Wola - Rzeczywistosc czy Zludzenie? | "Nadstaw drugi policzek" | Invictus | Najgorsza śmierć | CO to jest krzeslo?? | SNY | Pewnosc siebie | Wzorce... ;) | co sie ze mną dzieje?? | Co robicie w takiej sytuacji ? | "żyj szybko i pięknie umieraj młodo" | ...przypały.... | Zemsta | Przypadek, szczęście czy istnieje coś takiego.. | Czemu Bóg Bóg igra z nami? | Utrata bliskiej osoby... | żydzi iq | piko | PPS | polska partia socjalistyczna | wojun forma | ojciec wędkarz | blizny | zmarszczki | japonka | jabłko | filmy on line | bolące pachwiny | zioło policja | zioło | czarna kotka | blędzior | jak zagadać | kuba wojewódzki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.