FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17277 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
ciekawostki 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ciekawostki"   

Tetsui
 Wysłana - 10 sierpień 2004 21:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

posiadaczami największych penisów świata są Sudańczycy. Długość ich członków waha się w czasie spoczynku od 12-15cm a w stanie erekcji 19-20cm.

Hindusi to szczęśliwi posiadacze najmniejszych członków na świecie! W stanie spoczynku około 10-11 cm i w czasie wzwodu 12,5cm. I widać tu że nie ważna jest ilość a jakość, bo właśnie w Indiach powstał najsłynniejszy traktat o miłości cielesnej Kamasutra, a sami Hindusi od wieków uchodzą za mistrzów ars amandi.

Prezerwatywy w zależności od rynku zbytu produkuje się w trzech podstawowych rozmiarach. Największy to afrykański, średni europejski i najmniejszy - azjatycki.

Rozmiar XL w prezerwatywach służy jedynie do poprawy męskiego samopoczucia, zdaniem seksuologów.

John Holmes jest posiadaczem największego członka na świecie. Podczas wzwodu mierzy 36 cm.

Wielkość penisa jest dziedziczona.

Im większy jest penis w stanie spoczynku tym mniej zwiększy się jego rozmiar w zwodzie. Natomiast członki niewielkie w stanie spoczynku potrafią zwiększyć swój rozmiar niemal dwukrotnie.

Orgazm pochwowy jest wynikiem drażnienia punktu G, który znajduje się na górnej ściance pochwy około 4cm od wejścia. Nie trzeba zatem wcale ogromnego penisa aby pobudzić tę strefę.

Jeden mężczyzna na 100 jest posiadaczem członka o ponad normalnej wielkości, osiągającego w stanie erekcji ponad 18cm. Również podobna sytuacja występuje gdy penis mierzy mniej niż 8cm w czasie wzwodu.

Przeciętny członek mierzy w stanie spoczynku około 7-8 cm, a podczas erekcji 13-14 cm.

Hindusi uważali, że wielkość narządów płciowych ma duże znaczenie. W zależności od ich rozmiarów należało dobrać odpowiednie pozycje miłosne aby osiągnąć maximum rozkoszy. W traktacie Kamasutra są spisane nawet zasady takiego doboru. I tak kochanek z dużym członkiem to Ogier, kobieta z dużą pochwą to Słonica. Byk i Klacz to kochankowie o średniej wielkości organów płciowych. Ostatnią grupę stanowią Zając i Antylopa z małym członkiem i wąską pochwą. W Kamasutrze znajduje się wiele opisów pozycji odpowiednich dla związków wszystkich sześciu typów.

Pierwszą prezerwatywę lateksową wyprodukowano około 1880 roku.
Pierwsza reklama prezerwatywy ukazała się w amerykańskiej gazecie w roku 1861.
W 1994 roku wyprodukowano 1.5 biliona prezerwatyw.
Stosunek płciowy odbywamy przeciętnie 140 razy w roku, a więc raz na dwa i pół dnia. Kobiety są zarazem lepsze od mężczyzn (mniej więcej o 5%). Najczęściej robią to Francuzi, Holendrzy i Duńczycy - taka jest kolejność w tabeli częstotliwości stosunków płciowych w roku.
65% ludzi na całym świecie używa prezerwatywy. W grupie od 16 do 18 lat liczba ta zwiększa się jeszcze o następne 10%. Najczęstszymi użytkownikami prezerwatyw są Hiszpanie (82%). 22% ankietowanych ludzi chroni się pigułkami.
Jedno drzewo

nupel
lachoniator
 Wysłana - 10 sierpień 2004 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

kurde jestm lepszy od przecientnej
a jak z objętoscią moze masz jakies info na tetn temat

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

aguś_1
 Wysłana - 10 sierpień 2004 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Master0
 Wysłana - 10 sierpień 2004 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Tetsui łap SG'a

Zmieniony przez - Master0 w dniu 2004-08-10 23:38:57

jo

Scorpion17
 Wysłana - 11 sierpień 2004 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

No, ja równiez jestem ciekawe jak to jest z tą objętością.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

g4bb3r
 Wysłana - 11 sierpień 2004 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem zadnym Sudańczykiem
sog tak w ogole

decadeuko
 Wysłana - 20 wrzesień 2004 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

sog

Expert w dziale "DOPING"

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 20 wrzesień 2004 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe, czyli z moim 6 cm penisem moge doprowadzic kobiete do orgazmu ! Yeaaah ! no ale z drugiej strony cierpie na przedwczesny wytrysk i kolo sie zamyka

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

decadeuko
 Wysłana - 20 wrzesień 2004 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

lap soga na otarcie lez

Expert w dziale "DOPING"

Gumis777
 Wysłana - 20 wrzesień 2004 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Dj_Smalec
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun ty łajzo ,jak gadaliśmy na gg ,to mówiłeś że nie masz przedwczesnego .Aha i tak jestem lepszy od Ciebie ty leszczu bo ja mam 7 cm ....A gruby kurde jak kciuk

Klejcun powiem wszystko tej Joaśce

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ciekawostki

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: | | e papierosy | eclipse21 | kredyt hipoteczny | białe spodnie | PC Klame | podoficerska szkoła | Ivory skład | ewab | preminent | amelia666 | polska przestępstwo | Sandii | temat187644 | bodek | tarnów | tomek kołsut | suash | jak załatwić benzo | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.