FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9184 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
coś piecze ! help ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "coś piecze ! help !"   

Sumac
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

SaharVS - Nie wiem co cię tak śmieszy w leku FisioFlor?

Fisio - skrót od fizjologia
Flor - skrót od flora bakteryjna

[http://www.aptecus.com/product_info.php/products_id/13227]

matyldaprj
 Wysłana - 28 wrzesień 2005 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega ma rację co do flory bakteryjnej,może to to.A jesli nadal będzie podejrzanie,to spróbuj czegoś innego.Kup w aptece krem Clotrimazolum,bez recepty,kosztuje ok 5zł.Smaruj wg.zaleceń,po ok.3-5 dniach powinna być poprawa,a jak nie to tylko lekarz zostaje niestety.Na pocieszenie dodam,że to wcale nie Ty musisz iść do lekarza,tylko Twoja partnerka może i przy okazji gdy lekarz będzie jej coś zapisywał(oczywiście biorąc pod uwagę,że to jakaś infekcja) ,to wtedy i dla Ciebie może coś przepisać.
Spróbuj z tym kremem,tylko pamiętaj,że na czas jego stosowania zaniechajcie współżycia.Oczywiście przy konieczności brania innych leków także byłoby to wskazane.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

tojak
 Wysłana - 3 październik 2005 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

byłem u Panie Doktor w przychodni i tam okazało sie ze wyniki badań są poprawne, ale w tamtym okresie po wytrysku nie odczuwałem pieczenia więc myślełem ze wszyskto jest okej, ale pojawiło się ono znowu tak jak mowie czasem to pieczenie jest po wytrysku a czesem wszystko wydaje sie być okej, dostałem od Pani Doktor skierowanie do urologa.

niom jestem zarejestrowany do urologa, tylko ze dopiero 24 października, ehh

kucze jusz sam nie wiem co to moze być. to napewno nie żadne syf bo moja dziewczyna i ja bylyśmy sobie wierni.

może to jakiś problem z moją spermą, nie wiem urolog bedzie to badał.

cdn

Qosmio
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Witam!
Mam podobny problem, tylko mnie piecze cały członek od wewnątrz jakgdyby <moczowód w obrębie penisa> po masturbacji. Pieczenie trwa jakieś 10-15 min i mija ale z początku jest bardzo bolesne :/

VidaL
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jest to tylko po masturbacji, czy może czujesz ogólnie jakieś dziwne uczucie I jest to typowe pieczenie, czy uczucie parcia na mocz?

Ogólnie pewnie nie obędzie się bez lekarza, ale odpowiedz na moje pytania

Ekspert -

Qosmio
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

no tylko po masturbacji, ale to dziwne bo to mi sie zdarza bardzo rzadko i nie wiem od czego to zależy piecze dość mocno przez 10 min i mija. A to jest takie pieczenie jak bym sikał wrzątkiem na przykład :D

VidaL
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Przejdź się do lekarza jednak. Myślałem, że to może być coś innego, ale jednak nie.

Ekspert -

mmaassoonn
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ehh ludzie poważne świństwa mogą być a wy sie pytacie na forum zamiast pędzić do lekarza. No żal.

Ekspert -

Qosmio
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde nie wiedziałem ze to coś poważnego no widziałem ze inni piszą to też napisałem, zdarzyło mi się to zaledwie pare razy. Nie wiecie czy to może coś poważnego?? A gdzie mam z tym iść prosto do urologa czy do ubezpieczalni??

mmaassoonn
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

Urolog

skad mamy wiedzieć czy to coś powaznego ? jest taka mozliwosc...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

coś piecze ! help !

Strony: 1 2 3 4