FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 6256 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjanione, nauka i historia
co dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i  
nakadaniem rk  
[powiadom znajomego]    
Autor "co dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i nakadaniem rk "   

rojber12
 Wysana - 5 lipiec 2016 03:33        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam
czy kto wie co z technicznego punktu dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i nakadaniem rk przez kaplanow i tzw animatorw, -niektrzy ludzie padaja tam nieprzytomni itp., tak wiem ze to wg teorii BOG uzdrawia , ale co naprawd tam zachodzi, czy to energia reiki, jest przekazywana, czy to si dzieje na zasadzie automatycznej, czy dla kadego ta sama procedura, itp., czy to prana czy jakas inna forma , czy BOG si myli zatem ?? czy chce mnie skrzywdzi? czy to na zasadzie automatyzmu si dzieje przekaz energii czy regulacja ciala , a moe obie rzeczy naraz?
ostatnio w sobote chyba bya taka msza w sopocie w kociele , byli tam moi gleboko wierzcy rodzice, a ja majac wczeniej rozne dowiadczenia tego typu -nie bo chciaem ale musialem, bo po jednym wci byo zle , i chciaem-musialem to naprawiac , ,tzn bioenergoterapeuci, charyzmatycy, tez egzorcyci-aby wykluczy ze nie jestem pod wpywem zych mocy- -dodam ze nienawidz tego stanu, i unikam jak ognia bo wiem co si dzieje z moim cialem i psychika- opisaem to w innym poscie tu- w skrocie po tej mszy , znw pone, watroba produkuje mase zoci, wymiotuje zolcia, nie czuje zmeczenia, jakbym nie by sob, czuje tylko negatywne pobudzenie ,lk, strach, obed , radze sobie z tym jak mog ale , kiedy to przejdzie, dodam ze gdy bya ta msza ja byem w domu i byem pod wpywem metizolu min, czyli blokera hormonow tarczycy, bo od czasu do czasu biore male dawki metizolu aby troch wychamowac tarczyce gdy np. raz w tygodniu chce pocwiczyc na siowni , jak tego nie wezme to po treningu tez plone kilka dni i wymiotuje zolcia- czy czasem tam jakas energia nie prubowala mnie wyregulowa gdy byem pod wpywem metizolu i miaem troch wychamowana ju tarczyce, i poszlo to w zla strone, a gdy lek potem przestal dzialac to mam objawy jakby nadczynnoci tarczycy? , lub nadmiaru testosteronu,? bo daje to podobne objawy, to goraco, wzmozona produkcja w ciele wszystkiego, w tym i zoci, , sam nie wiem a moe nie miao to znaczenia ze byem wtedy pod wpywem metizolu i controlocu -bloker kwasu solnego- , moe to tylko by przekaz energii, czy to samo przejdzie i mam czekac , czy znowu latac do kogos , to zamknite kolo, teraz musze si faszerowa aby przezyc blokerami testosteronu i blokowa tarczyce, wicej cwiczyc wypaca to cieplo, mniej jesc i spac aby nie splonac,
czy moe po prostu zwariowaem, ja nie wiem to sa tylko moje spekulacje na zasadzie uwanej od lat obserwacji zachodzcych zmian w moim ciele pod wpywem tych wszystkich zjawisk,
a moe znowu wizyta u egzorcysty kocielnego cos pomoze ? bo innych si ju boje, wiecie co kosciol o tym mowi itp
w kadym razie sa to wszystko od lat najgorsze rzeczy jakie mnie w zyciu spotykaly, zero kontroli nad wasnym cialem, nie jestem sob wtedy, co to jest? najlepiej si czuje gdy nie mam z tym stycznoci przez co najmniej rok chyba, a teraz nagle to, co to jest? czy to ze mna jest cos nie tak? innym ludziom nic takiego nie jest po tych rzeczach , tylko mi, inni si wrcz dobrze czuja .

shineonyou
 Wysana - 5 lipiec 2016 23:07      [zgoszenie naruszenia]

ty potrzebujesz specjalisty
nie egzorcysty
nie wiem czy da sie ciebie z tego wyratowac
proponowalabym jak najszybsze udanie sie do psychiatry
bez neuroleptykow sie nie obedzie
to tak na wstepie narazie

m,,m

rojber12
 Wysana - 6 lipiec 2016 05:28      [zgoszenie naruszenia]

kurcze ood wczoraj po napisaniu tych postw jeszcze gorzej si czuje, jakby kto zaczal cos majstrowac bez mojej wiedzy i woli,prosze tego tez nie robic bo nie bd wiedzia co si dzieje a jeli kto cos robil to prosz to cofnac bo bd cay gupi nie wiedzac co si dzieje!, ,a moe to zatrucie? bo brzuch boli mnie i zolc sie cofa do przeyku, dodatkowo cos jakby mi w glowie wybuchlo i czuje si nieswojo od wczoraj jeszcze bardziej

shineonyou
 Wysana - 6 lipiec 2016 08:04      [zgoszenie naruszenia]

Masz rodzestwo?znajomych przyjaciol?

Zmieniony przez - shineonyou w dniu 2016-07-06 08:07:48

m,,m

rojber12
 Wysana - 6 lipiec 2016 17:42      [zgoszenie naruszenia]

teraz jest mi od wczoraj bardzo zimno, icaly sie trzese , nie moge sie wypalic, , nie wiem co sie dzieje, czy ktos w zwiazku z moimi postami tu cos zaczal robic bez mojej wiedzy chcac mi pomoc, ale to wyszlo tylko ze gorzej jeszcze sie czuje, tylko to mnie interesuje, to nie jest problem psychiczny, a moja panika teraz i lek sa uzasadnione , bo to moga byc zjawiska paranornalne zwiazane z energiasmi, od tego jest przeciez to forum, a ja wiem czego mniej wiecej doswiadczalem w zyciu, chodzi mi tylko o to ze od wczoraj gdy napisalem te posty , ze plone ze mam nadmiar energi , testosterorony itp, teraz jakby ktos przesunal to jakby w druga strone ale za bardzo, i jest mi bardzo zimno, trzese sie , zbiera mi sie na wymioty,, mam mroczki przed oczami, dzwpni mi w uszach, , zle widze, , kolejna opcja to taka ze wczoraj, pod wplywem duzych emocji i cisnienia cos jakby mi wybuchlo w glowie, i moja neurolgia , oraz stan psychiczny sie pogorszyly, moze to wylew byl, jakis mikro wylew,
, moze krwowot mam jakis wewnetrzny w przewodu pokarmowego, ,
chcialbym tylko wiedziec ze ktos nie majstruje we mnie energetycznie bez mojej wiedzy chcac mi niejako pomoc w odp na moj post, jesli nie to bede szukal innej przyczyny, np zatrucie , ten wybuch w glowie wczoraj, pozdrawiam, i prosze nie nazywac mnie wariatem

rojber12
 Wysana - 7 lipiec 2016 05:31       [zgoszenie naruszenia]

kurcze dretwieja mi tez od przedwczoraj konczyny, mrowienie czuje, jestem caly jakby napuchnity, obrzki si pojawiaj, nie mog si zmeczyc, wypali nawet wielogodzinnym treningiem aerobowym, ktry zawsze mi pomagal si uspokoi i zrelaksowa, , to wszystkie jeszcze gorsze rzeczy zaczely si dziac gdy napisaem te posty, wiec nie wiem czy kto bez kontaktu ze mna nie prubowal czegos robic na odleglosc , musze mie pewno ze to nie to.bo nie wiem co si dzieje z moim ciaem i energi , mam tez lodowate stopy ! jakby kto przesunal te objawy za bardzo w druga strone.

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Przegld tygodnia

co dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i nakadaniem rk