FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4320 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
co dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i  
nakładaniem rąk  
[powiadom znajomego]    
Autor "co dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i nakładaniem rąk "   

rojber12
 Wysłana - 5 lipiec 2016 03:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
czy ktoś wie co z technicznego punktu dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i nakładaniem rąk przez kaplanow i tzw animatorów, -niektórzy ludzie padaja tam nieprzytomni itp., tak wiem ze to wg teorii BOG uzdrawia , ale co naprawdę tam zachodzi, czy to energia reiki, jest przekazywana, czy to się dzieje na zasadzie automatycznej, czy dla każdego ta sama procedura, itp., czy to prana czy jakas inna forma , czy BOG się myli zatem ?? czy chce mnie skrzywdzić? czy to na zasadzie automatyzmu się dzieje przekaz energii czy regulacja ciala , a może obie rzeczy naraz?
ostatnio w sobote chyba była taka msza w sopocie w kościele , byli tam moi gleboko wierzący rodzice, a ja majac wcześniej rozne doświadczenia tego typu -nie bo chciałem ale musialem, bo po jednym wciąż było zle , i chciałem-musialem to naprawiac , ,tzn bioenergoterapeuci, charyzmatycy, tez egzorcyści-aby wykluczyć ze nie jestem pod wpływem złych mocy- -dodam ze nienawidzę tego stanu, i unikam jak ognia bo wiem co się dzieje z moim cialem i psychika- opisałem to w innym poscie tu- w skrocie po tej mszy , znów płone, watroba produkuje mase zołci, wymiotuje zolcia, nie czuje zmeczenia, jakbym nie był sobą, czuje tylko negatywne pobudzenie ,lęk, strach, obłed , radze sobie z tym jak mogę ale , kiedy to przejdzie, dodam ze gdy była ta msza ja byłem w domu i byłem pod wpływem metizolu min, czyli blokera hormonow tarczycy, bo od czasu do czasu biore male dawki metizolu aby trochę wychamowac tarczyce gdy np. raz w tygodniu chce pocwiczyc na siłowni , jak tego nie wezme to po treningu tez plone kilka dni i wymiotuje zolcia- czy czasem tam jakas energia nie prubowala mnie wyregulować gdy byłem pod wpływem metizolu i miałem trochę wychamowana już tarczyce, i poszlo to w zla strone, a gdy lek potem przestal dzialac to mam objawy jakby nadczynności tarczycy? , lub nadmiaru testosteronu,? bo daje to podobne objawy, to goraco, wzmozona produkcja w ciele wszystkiego, w tym i zołci, , sam nie wiem a może nie miało to znaczenia ze byłem wtedy pod wpływem metizolu i controlocu -bloker kwasu solnego- , może to tylko był przekaz energii, czy to samo przejdzie i mam czekac , czy znowu latac do kogos , to zamknięte kolo, teraz musze się faszerować aby przezyc blokerami testosteronu i blokować tarczyce, więcej cwiczyc wypacać to cieplo, mniej jesc i spac aby nie splonac,
czy może po prostu zwariowałem, ja nie wiem to sa tylko moje spekulacje na zasadzie uważnej od lat obserwacji zachodzących zmian w moim ciele pod wpływem tych wszystkich zjawisk,
a może znowu wizyta u egzorcysty kościelnego cos pomoze ? bo innych się już boje, wiecie co kosciol o tym mowi itp
w każdym razie sa to wszystko od lat najgorsze rzeczy jakie mnie w zyciu spotykaly, zero kontroli nad własnym cialem, nie jestem sobą wtedy, co to jest? najlepiej się czuje gdy nie mam z tym styczności przez co najmniej rok chyba, a teraz nagle to, co to jest? czy to ze mna jest cos nie tak? innym ludziom nic takiego nie jest po tych rzeczach , tylko mi, inni się wręcz dobrze czuja .

shineonyou
 Wysłana - 5 lipiec 2016 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

ty potrzebujesz specjalisty
nie egzorcysty
nie wiem czy da sie ciebie z tego wyratowac
proponowalabym jak najszybsze udanie sie do psychiatry
bez neuroleptykow sie nie obedzie
to tak na wstepie narazie

m,,m

rojber12
 Wysłana - 6 lipiec 2016 05:28      [zgłoszenie naruszenia]

kurcze ood wczoraj po napisaniu tych postów jeszcze gorzej się czuje, jakby ktoś zaczal cos majstrowac bez mojej wiedzy i woli,prosze tego tez nie robic bo nie będę wiedział co się dzieje a jeśli ktoś cos robil to proszę to cofnac bo będę cały głupi nie wiedzac co się dzieje!, ,a może to zatrucie? bo brzuch boli mnie i zolc sie cofa do przełyku, dodatkowo cos jakby mi w glowie wybuchlo i czuje się nieswojo od wczoraj jeszcze bardziej

shineonyou
 Wysłana - 6 lipiec 2016 08:04      [zgłoszenie naruszenia]

Masz rodzeństwo?znajomych przyjaciol?

Zmieniony przez - shineonyou w dniu 2016-07-06 08:07:48

m,,m

rojber12
 Wysłana - 6 lipiec 2016 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

teraz jest mi od wczoraj bardzo zimno, icaly sie trzese , nie moge sie wypalic, , nie wiem co sie dzieje, czy ktos w zwiazku z moimi postami tu cos zaczal robic bez mojej wiedzy chcac mi pomoc, ale to wyszlo tylko ze gorzej jeszcze sie czuje, tylko to mnie interesuje, to nie jest problem psychiczny, a moja panika teraz i lek sa uzasadnione , bo to moga byc zjawiska paranornalne zwiazane z energiasmi, od tego jest przeciez to forum, a ja wiem czego mniej wiecej doswiadczalem w zyciu, chodzi mi tylko o to ze od wczoraj gdy napisalem te posty , ze plone ze mam nadmiar energi , testosterorony itp, teraz jakby ktos przesunal to jakby w druga strone ale za bardzo, i jest mi bardzo zimno, trzese sie , zbiera mi sie na wymioty,, mam mroczki przed oczami, dzwpni mi w uszach, , zle widze, , kolejna opcja to taka ze wczoraj, pod wplywem duzych emocji i cisnienia cos jakby mi wybuchlo w glowie, i moja neurolgia , oraz stan psychiczny sie pogorszyly, moze to wylew byl, jakis mikro wylew,
, moze krwowot mam jakis wewnetrzny w przewodu pokarmowego, ,
chcialbym tylko wiedziec ze ktos nie majstruje we mnie energetycznie bez mojej wiedzy chcac mi niejako pomoc w odp na moj post, jesli nie to bede szukal innej przyczyny, np zatrucie , ten wybuch w glowie wczoraj, pozdrawiam, i prosze nie nazywac mnie wariatem

rojber12
 Wysłana - 7 lipiec 2016 05:31       [zgłoszenie naruszenia]

kurcze dretwieja mi tez od przedwczoraj konczyny, mrowienie czuje, jestem caly jakby napuchnięty, obrzęki się pojawiają, nie mogę się zmeczyc, wypalić nawet wielogodzinnym treningiem aerobowym, który zawsze mi pomagal się uspokoić i zrelaksować, , to wszystkie jeszcze gorsze rzeczy zaczely się dziac gdy napisałem te posty, wiec nie wiem czy ktoś bez kontaktu ze mna nie prubowal czegos robic na odleglosc , musze mieć pewność ze to nie to.bo nie wiem co się dzieje z moim ciałem i energią , mam tez lodowate stopy ! jakby ktoś przesunal te objawy za bardzo w druga strone.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

co dzieje sie podczas koscielnych mszy z modlitwa o uzdrowiecie i nakładaniem rąk