FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4970 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
co ja mam zrobic???:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "co ja mam zrobic???:("   

mihal147
 Wysłana - 24 luty 2008 17:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

juz nie wiem co robic i postanowilem tutaj napisac moja historie mam nadzieje ze chociaz troche mi pomozecie...

wiec 3 miesiace temu poznalem dziewczyne (17lat ja 19),od razu sobie wpadlismy w oko i po 2 tygodniach znajomosci zaczelismy ze soba chodzic,bylo super nigdy nie bylo mi tak dobrze z zadna inna laska,jednak wiedzialem o niej cos bardzo waznego mianowicie to ze wczesniej dosc czesto zdradzala swoich bylych a miala ich ok 10 (oczywiscie nie wszystkich zdradzila) ale mnie zapewniala ze tego nigdy nie zrobi,ze mnie kocha najbardziej ze wszystkich z ktorymi byla,ze predzej ja to zrobie niz ona... przez ostatnie 2 tygodnie widzielismy rzadziej,w sumie nie wiem dlaczego ale tak jakos wyszlo,jak sie z nia wczoraj spotkalem powiedziala ze mnie zdradzila... myslalem ze sie zalamie nie spodziewalem sie takiego ciosu :( nie potrafi mi powiedziec dlaczego to zrobila, ale mowi ze mnie dalej bardzo kocha... a ja nie wyobrazam sobie byc z kims kogo kochalem i kocham dalej a mnie zdradzil :( mamy wspolnych znajomych i jak sie o tym dowiedzieli zaczeli ja wyzywac od dziwek itp w sumie sie im nie dziwie ale ja ja kocham co mam zrobic pomozcie mi :((

baksiu
 Wysłana - 24 luty 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

:DD wpakowales sie w dziwke i sie dziwisz :D

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

kilimandza
 Wysłana - 24 luty 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

ić pan w chvj,jak tak lubisz to sie mecz dalej

ciekawe jakie odp beda sie czesciej pojawialy "autor to idiota" czy "olej suke"

mihal147
 Wysłana - 24 luty 2008 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

juz napisalem ze nie umialbym z nia byc ale jeszcze nigdy sie tak nie zakochalem :(

a jeszcze nie tak dawno gadalismy na gg i powiedziala ze jestem pierwszym chlopakiem z ktorym tak dlugo wytrzymala bez zdrady, zebym sie cieszyl itp...

danro
 Wysłana - 24 luty 2008 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

ok. załóżmy, że jej wybaczysz i dalej z nią będziesz. ale czy będziesz jej ufał? nie sądzę. więc chyba lepiej to zakończyć, niż żyć w ciągłej niepewności czy aby cię nie zdradza, albo co gorsze być później walniętym w rogi ponownie.

Superbia In Proelia

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 24 luty 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

zebym sie cieszyl itp...

Łokurva, to nic dobrego nie wróży

Ekspert -

Se-ba
 Wysłana - 24 luty 2008 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

"Znajomi ją od dziwek wyzywają" Ty jej nie wyzywaj.. Bo po ****.. Trzeba być kulturalnym.. Ale ja na Twoim miejscu bym ją zostawił. Moim zdaniem, jeśli z nią zostaniesz, to ona i tak będzie sie dymała z innymi.. Po co Ci to?? Zrobisz jak zechcesz, ale i tak przy niej już zawsze będziesz się ****owo czuł zastanawiając się czy dziesięć minut wcześniej nie obciągała innemu.. A przecież na świecie jest tyle wspaniałych kobiet..

mihal147
 Wysłana - 24 luty 2008 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

moze to brzmi smiesznie ale naprawde sie z tego cieszylem bo to swiadczylo o tym ze bylo jej ze mna dobrze tylko nie rozumiem co tak nadle sie stalo ze to zrobila ?:(

danro
 Wysłana - 24 luty 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

kiedyś wybaczyłem lasce zdradę (chociaż nie fizyczną). ale i tak żałuję tego do dziś.

Superbia In Proelia

Specjalista -

Se-ba
 Wysłana - 24 luty 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

To nimfomanka Musi się czasem pobzykać z innym To sobie dopiero obiekt westchnień wybrałeś

mihal147
 Wysłana - 24 luty 2008 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja ja dalej kocham :(((((((

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co ja mam zrobic???:(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10