FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4895 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
co jest najwazniejsze w zyciu ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "co jest najwazniejsze w zyciu ?"   

inkognito1
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam to moj pierwszy post na forum, ale od dluzszego czasu, przegladam forum.
Długo się zastanawiałem nad nazwa tematu bo w sumie sam nie wiem o co mi chodzi, czuje ze sie zagubilem :(
Sprawa wyglada tak mam 20 lat i dreczy mnie kilka mysli, jestem z pewna dziewczyna juz jakies pol roku, ma ona 19 lat jest madra poukladana, sliczna i wogole poprostu ideal, z dobrego domu, bogata i zarowno ona jak i ja podchodizmy bardzo powaznie do tego co nas laczy, ani ja ani ona nie jestesmy z tych ktorzy wyznaja sobie milosc przez smsa itp. Wszystko jest idealnie bardzo dobrze sie odgadujemy, nie klucimy sie jesli na jakis temat mamy rozne zdania zawsze o tym rozmawiamy, wogole o wszystkim rozmawiamy tak ze nigdy nie bylo miedzy nami sprzeczki. Ale niestety jak to w zyciu nigdy nie jest idealnie, kilka razy sprawilem jej przykrosc, cos glupiego powiedzialem co sprawilo jej przykrosc i za kazdym razem staralem jak najszybciej to sprostowac, naprawic, nigdy w takim przypadku nie stoila mi jakichs fochow tylko poprostu powiedziala ze sprawilem jej przykrosc i zawsze po szybko udawalo sie to zalagodzic.
I przejde do sedna o co mi wlasiwie chodzi, czuje ze to jest taka osob z ktora chcial bym zyc, ale tak mysle, tak sie do niej przywiarze bo niestety nie umiem sie nie angazowac i udawac, wiem i jestemn tego pewny ze jej rownie bardzo na mnie zalezy, ale jak to w zyciu moze sie cos wydarzyc i nie wyobrazam sobie z nia rozstania, i nie wiem czy sie boje tego ze tak mi na kims zalezy, czy poprostu w takim wieku nie ma co sie tak angazowac ?

I jeszcze jedna sprawa, bylem z nia na takiej imprezie na sylwestra, powiedzilem ze ide napic sie z kolega ktory wlasnie przyjechal mialo mnie nie byc 10 minut, jak napilem sie z kolega bylem bardzo pijany i spotkalem dawno znajomą i jakos tak wyszlo ze w sumie zrobila mi loda, mialo mnie nie byc 10 minut nie bylo mnie 30 minut. Nikt nic nie zauwazyl ale czuje sie jak ostatni nie wiem kto ze to zrobilem. Dziewczynie wytlumaczylem ze psozeldem sie przejsc zeby wytrzezwiec bo niewiedziala gdzie bylem dzownila nie odbieralem. Cala impreze czulem sie jak ostatni dupek i wogole dalej sie beznadziejnie czuje :(

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

i tak nie wiem o co ci chodzi
szukasz problemu tam gdzie go nie ma
i skoro tak ci na niej zalezy to bylo sie nie pchac z inna chvj wie gdzie

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]

Ekspert -

wigorrban
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

ja piehdole ale c'pka

gang-gang
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

A więc kvrewsko Ci zależy- pffff.
Wydaje mi sie że loda się ot tak nie robi. Ale ja nie wiem.

Specjalista -

inkognito1
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

no nie wiesz widze, rozmawialem z nia rozmawialem, powiedzial chodz sie przejsc, nagle sie na mnie zucila zlapalem ja za cycka i zrobila mi loda :D

yennie
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

zarowno ona jak i ja podchodizmy bardzo powaznie do tego co nas laczy

ona moze tak, ty najwyrazniej nie

nagle sie na mnie zucila zlapalem ja za cycka i zrobila mi loda :D ->

Zmieniony przez - yennie w dniu 2010-01-01 20:34:28

Specjalista -

inkognito1
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

pijany bylem a nietrenowlame zaduzo ostatnio bo chcial bo***ac dobrze na bica do konca roku i jak dlugo nie pije to pozniej jak sie na***ie to wydaje m isie ze tzrezwy jestem i glupie rzeczy robie :D

inkognito1
 Wysłana - 1 styczeń 2010 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma w tym nic smiesznego, jak by sie na Ciebie fajna dupa zucila i zaczela Ci posdnie scigac to o czy mbys myslal ? a nadodatek pijany bylem, ale zaluje wszystkiego

pafiel_007
B O M B E K

mgoe stwierdzic ze i bez alkoholu glupi jestes, chociaz nie znam cie
ale takie wrazenie mam

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]

Ekspert -

yennie

no i to cie moze usprawiediliwia ?

Specjalista -

prawy 23l

[http://www.pudelek.pl/artykul/21923/najwazniejsze_w_zyciu_to_dobrze_sie_wyspac_wybzykac_i_zjesc/]

Mam 23 lata i jestem prawiczkiem i nawet nie macałem i nie całowałem. Nie prowokacja.
JP 100% - jestem prawiczkiem na 100%!
Kobiety lecą na: 1 Niegrzecznych koksów 2 Niegrzecznych normalnych
Anty-koks, niegrzeczni chłopcy i szare bluzy, tylko D&G i Włochy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

co jest najwazniejsze w zyciu ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: czekac czy dzialac? | Sprawa ma się tak: | chłopak, który stracił matke. | Rutyna ?. | mam gg laski i co dalej ??? | Problem z dziewczyną | Podoba mi się dziewczyna | Pomocy nie wiem co ma zrobic | POWIEDZIE MU ??? | Co Robić Bo Już Sam Niewiem | zerwałam, bardzo mi źle | Jak ja poderwac? POMOC !!! | Pożegnanie ;/ | co mam zrobić? problem z facetami... | jak poderwać laskę? | Lipa | wypadek na poleskiej | patrol | przestępcze | zaburzenia snu icd10 | jakie białko | człowiek struś | Detroit | gladiatorzy | minety | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.