FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2225 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
co ma zrobić??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co ma zrobić???"   

fasten114
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 22:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, może od razu przejdę do tematu:
mam 18 lat, 2 lata temu skończyłem gimnazjum ( jak większość ) i dostałem się do w miarę dobrego liceum w Toruniu, a że mieszkam w małej miejscowości z której ciężko było by dojeżdżać to poszedłem do internatu, tam poznałem po jakimś miesiącu dziewczynę a właściwie kobietę z którą nawiązałem bardzo dobry kontakt ( była o rok starsza) było to trochę nowe przeżycie ponieważ jestem raczej romantykiem i jestem trochę no tak na prawdę to bardzo nie śmiały, na początku to ona przychodziła do mnie, mieszkała z dziewczyną która co tu dużo mówić była hałaśliwa rozbiegana i niewiarygodnie pusta, więc nie lubiłem przebywać w jej towarzystwie. pierwszy rok naszej znajomości minął raczej pod znakiem przyjaźni ( nie było między nami nic z miłości) było po prostu takim kumplem.
teraz a właściwie przed świętami Bożego narodzenia mój przyjaciel przyszedł do pokoju gdy ja sobie z nią siedziałem i jak zwykle gadałem, gdy ona wyszła spytał się mnie czy ja do niej coś czuję ( nie chciał w razie czego się wpiepszać), ja odparłem że nic a nic jest tylko moją przyjaciółką, poprosiłem go tylko żeby jaj nie zranił ( w tamtym czasie nic do niej nie czułem), lecz gdy on u niej przesiadywał a ja nie było zaczęło mi czegoś brakować i uświadomiłem sobie że to chyba miłość. widywałem się z nią dużo rzadziej niż dawniej a nasze kontakty były dosyć skomplikowane, ona wiedziała że ją kocham a ja tego nie mogłem powiedzieć, honor i duma mi nie pozwalały ( w końcu mój przyjaciel do niej się zalecał) a tak poza tym byłem tak nieśmiały że ... no sami wiecie bardziej się nie da. po pewnym czasie ( z 2 tygodnie) znowu zaczęliśmy się częściej widywać, a ona zaczęła mówiła że wolała by się ze mną widywać i być niż z nim. przedtem była zakochana w pewnym kolesiu ale ten ją wystawił ( bardzo to przeżyła), to dodatkowo skomplikowało sytuację.
po 3 tygodniach chodzenia z moim przyjacielem przyszła do mnie bardzo smutna i powiedziała że kończy z nim i znowu powiedziała że wolała być by ze mną.
ja szczęśliwy idę do góry do innej koleżanki i czekam, ta była wtajemniczona w sytuację. ona poszła zobaczyć co tam się dzieje a oni się całowali.
przyszła i mi to powiedziała, możecie sobie wyobrazić jak ja się czułem.
ale po paru dniach zerwała z nim na dobre. nasze kontakty przez długi czas nie były już takie dobre.
z tego wszystkiego zacząłem co tu dużo mówić nadużywać dragi, ciężkie dragi, typu metaamfetamina, koka, opium i hera, nie mogłem tego znieść, a w dodatku nie dawałem rady już się uczyć, moje stopnie się pogorszyły i wszystko się zaczęło rypać, teraz powoli wychodzę z gówna ( no właściwie już wyszedłem, nie biorę itp, jakoś się trzymam ale nie jest łatwo. jestem teraz z siebie dumny bo rzadko kto wychodzi z bagna, a ja wyszedłem z tego sam.), trzeba powiedzieć że od tych ferii już nie jesteśmy w internacie (ja i ona dojeżdżamy, z różnych miejscowości ale tym samym pociągiem, co powoduje że się widujemy bardzo często. Jutro piszę olimpiadę z biologii, więc dziś mogłem nie iść do szkoły i się uczyć, a że nie jestem kujonem to nie poszedłem do szkoły a uczyć też się nie uczyłem. Ona musiała dziś wypożyczyć jakieś książki do prezentacji maturalnej, a że ja nie szedłem do szkoły to poszliśmy razem na miasto, skończyło się na wypożyczeniu paru książek a w między czasie przesiadywaniu na ławce, lodach, leżeniu na trawie i zrywaniu kwiatów z klombów i krzaków ozdobnych dla niej.

pragnę nadmienić że Ona jest niezwykle spokojna, miła, a na dodatek jest najładniejszą dziewczyną jaką znam (a znam wiele), sytuacja się trochę skomplikowała gdyż ona od jakiś 3 tygodni jest z jakimś kolesiem ale jak sama dziś stwierdziła nie kocha go.

co ja mam zrobić skorą ją kocham
albo niech mi ktoś powie jak się odkochać.

tempora mutantur et nos mutantur in ilis

NEMO_
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz jej o swoich uczuciach i ze pragniesz z nia byc. I teraz mozliwe wersje wydarzen:

a) Ona mowi ze jestescie tylko przyjaciolmi. Teraz mozliwe opcje:
1. Kontynuujesz znajomosc wg znanego tu wielu schematu nieswiadomego masochizmu. Wciaz myslisz ze "moze jednak", wciaz planujesz co zrobic by ja zdobyc, jestes absolutnie przekonany ze to Twoja wina i ze jesli zrobisz to i tamto, zmienisz sie nawet wbrew sobie to ona Cie pokocha. Ona mowi Ci ze jestes slodki i ma Cie w dupie, Ty jestes coraz bardziej nieszczesliwy, nie jestes w stanie skupic sie w zyciu na niczym innym, wracasz do dragow, zaczynasz zakladac tu coraz wiecej tematow o nieszczesliwej milosci, az wreszcze tworzysz w hydeparku topic "jak bezbolesnie popelnic samobojstwo".
2. Olewasz suke, zrywasz jakikolwiek kontakt, czujesz sie zle przez pare miesiecy, a potem jest wszystko spoko.

b) Zostajecie para:
1. Po miesiacu ona znow caluje sie z Twoim kolega, bo "jest taka zagubiona". I znow masz do wyboru podpunkty 1 i 2 z punktu a).
2. Zyjecie dlugo i szczesliwie. Zartowalem.

Jestem kropla poplatana a zatem plynaca pod prad

MarvBoy
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

jakie krzaki ozdobne już kwitną?

Ekspert -

jonmat
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

zagadaj do niej po prostu i powiedzieć co tutaj napisałeś, że Ci się podoba itp. już i tak Ci dała dużo do zrozumienia, a Ty z tego nie skorzystałeś...
nie wiem co z tymi kwiatkami jak j/w

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć

Daer
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Po tym temacie dochodze do wniosku, że już mi się nie chce "radzić". Wszyscy "z problemami" myślą, że tylko oni mają "takie problemy", a rady ignorują, bo "i tak ich nikt nie rozumie".

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

manio_
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

do jakiego LO chodzisz?:D

Pyszny...
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 02:11      [zgłoszenie naruszenia]

Autor trafił na kogoś z tego samego miasta

Ale jaja!

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

jakoś nie daję wiary tej historii, sory, ale przez to, że przyjaciółka jest z kimś innym wpaść w dragi, no przepraszam, ale nie kupuje tego

poza tym j/marv, j/daer

ale, jeżeli to co napisałeś to prawda, to szczerze Ci współczuje, podejścia do życia, różnych spraw etc. Dla mnie jesteś żałosny, wychowany w izolowanym wygwizdowie, przyjechałeś do miasta i Ci siadło na banie, ogarnij się

jedynym wyjściem dla Ciebie, autorze, jest zastosowanie się do tego, co napisał NEMO_, a konkretnie do wersji ''a'' pkt.2

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

po 1 dla mnie laska jest dziwna, skoro jest z kolesiem, którego nie kocha -> moze spytaj się jej dlaczego tak robi?
po 2 jesteś niestabilny emocjonalnie i nie radzisz sobie w trudnych sytuacjach, dlatego nie poradzisz sobie z tą panną, jeśli i Ty nie okażesz się księciem z bajki.

ale wiadomo, że zrobisz co zechcesz.

Ekspert -

Domonik89
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym sobie dal spokój bo z takimi pannami to nigdy nic nie wiadomo...unikaj kontaktu z nia wtedy bedzie latwiej Ci o niej zapomiec...zajmij sie soba szkola a jak wiadomo czas leczy rany...jestes mlody a tego kwiatu jest pol swiatu wiec z czasem napewno znajdziesz kogos bardziej odpowiedniego dla siebie

OfNoLban
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe jaka bajka o kurva mam nadzieję, że w to nie wierzycie na początku jeszcze w miarę normalna historia, ale potem to żal postaraj się bardziej

...i przyznasz mi, że wciąż bolec ci się śni...

pjerdolę! zdejmuję kominiare!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co ma zrobić???

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: "Żadna mnie nie chce" | hmmm | Maly problem :( | Smutny problem | Kurfffa, nie myślałem że dołączę do tego szlachetnego grona | Podejrzenia :p | Jak postapic? | Ślub :P | Kobiet się nie bije, ORLY? aka badanie opinii publicznej. | kosz | pytanko :) | Czemu tak jest ? | doradzcie xPP | co mam zrobić?? | http://www.joemonster.org/art/9655/Miedzy_nami_a_kobietami_C | Czy kobiety warte są naszych uczuć?? | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | monika sewiolo | zespół jelita drażliwego | szkoła po gimnazjum | woźniak | jaką golarkę kupić | left 4 dead | fotele BMW E81 | hieny | smyczy | myjnia | almera tino | legacy | odwoBanie od reklamacji | goBota saleta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.